Blend - a - med, Whitestrips 3D (Paski wybielające do zębów)

Blend - a - med, Whitestrips 3D (Paski wybielające do zębów)

Blend-a-med Whitestrips to jednorazowe, cienkie paski pokryte warstwą żelu, które przyklejone do powierzchni zębów, w bardzo bezpieczny sposób wybielą Twój uśmiech w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Podczas stosowania pasków, substancja wybielająca nie jest wypłukiwana i utrzymuje się na zębach w trakcie całego zabiegu.
Badania potwierdzają, że paski Blend-a-med Whitestrips wybielają zęby do 5 razy skuteczniej niż jakakolwiek pasta wybielająca i ponad 2 razy skuteczniej i szybciej niż dowolny środek do wybielania zębów dostępny w masowej sprzedaży.
Produktu wybielającego zęby do samodzielnego stosowania.

Cena: 60,00 / 28 pasków

REWELACJA

Wybielaja zabki tak jak pisze na opakowamniu juz po kilku razach zabki sa biale ja jedynie myje po tym zabki ale dzialanie jest bardzo szybkie co nalezy podkreslic aplikacja te znie jest trudna polecam

Używam tego produktu od:2004

POLECAM!!!

Od dwóch lat używam ich z moim TŻtem co pół roku i nawet obcy ludzie pytają nas, co robimy, że mamy takie białe zęby.
Paski są naprawdę łatwe w użyciu, mają przyjemny smak, nie jakiśtam gorzki i dają wspaniałe efekty.
Mój chłopak miał po ostatnim razie przez jakiś czas nadwrażliwe zęby, ale pomył je Elmexem i wróciło do normy.
Naprawdę je polecem, szczególnie gdy są w promocji i można je kupić za ok. 40 złotych.

Zęby mam po nich jak perełki.

Polecam!

Po pierwsze jeśli ktoś nie czytał ulotki z opakowania, bądź nie konsultował się z dentystą, to nie powinien się wypowiadać. Ja oba warunki spełniłam i wiem co piszę. Po drugie: paski działają, owszem, ale głównie na przebarwienia na zębach, czyli wszystkie osady, które powodują palenie, picie kawy i herbaty itp. Ale nigdy nie wybielą wam znacznie naturalnego koloru szkliwa (jedynie trochę). Taka "przyjemność" to u dentysty i to za około 500zł za najtańszą metodę, która też nie daje wiecznych rezultatów, a jest o wiele bardziej inwazyjna dla szkliwa. Jeśli ktoś więc ma z natury żółte zęby to paski cudów tu nie zrobią. Ale przebarwienia (szczególnie te przy szyjkach - czyli od dziąseł) ładnie znikają i dlatego zęby rzeczywiście są bielsze.
Po trzecie: według instrukcji pasków nie należy używać częściej niż co pół roku. U mnie efekty się mniej więcej tyle utrzymują. Zaznaczam jednak, że nie piję herbaty, CocaColi, kawę piję tylko z mlekiem i nie palę.
Jestem z nich bardzo zadowolona (jak zrobiłam pierwszy raz to ludzie zauważyli różnicę i moja dentystka też - (zawsze zapisuje odcień wypełnień), a ona chyba się zna). Mam teraz ładne, mlecznobiałe zęby.

paski są supcio

moim skromnym zdaniem to jest super sprawa.uzywałam pasków ok.marca,zuzyłam jedno opakowanie i narazie na tym poprzestane.w instrukcji napisali,że efekt wybielania zanika po pół roku, ale nie sądzę żeby to była prawda,gdyż efekt wybielania moze być wzmocniony dodatkowo używaniem pasty blend-a-med wybielajacej np.promineral...i na tym zkończę.ogólnie supcio!!

takie sobie

kupiłam po promocji efekty były widoczne pa trzech dniach pozostały nadal ale i tak nie miałam po tym snieżnobiałych zębów więc nie polecam bo efekty są ale nie takie by być w pełni zadowolonym

Zastanów się przed kupnem

Udało mi się kupić te paski w promocji za 40zł. Miałam bardzo żółte zęby, efekt stosowania White Stripes był widoczny po 5 dniach, zęby widocznie wybielały, jednak nie aż tak żeby były śnieżnobiałe... Jestem zadowolona z kupna, nie występowały u mnie efekty uboczne za wyjątkiem nadwrażliwości na gorące/bardzo zimne napoje. Jednak teraz, miesiąc po zakończeniu "kuracji" moja zęby zaczynają już powracać do pierwotnego stanu... Żeby utrzymać efekt musiałbym powtórzyć cały zabieg wybielania już za najwyżej 2 miesiące, a szkoda mi wydać 80 złotych na trzymiesięczną radość... A więc zastanówcie się zanim wypróbujecie.

cud i miod

ja tez mialam te z napisem crest tylko ze usa i musze powiedziec ze sa rewelacyjne z moimi zeba,mi uczynily cud mamm bialusienkie amialam takie srednie 2 razy ich uzywalam mozna raz co pol roku , za kazdym razem daja ogromne efekty
ale tylko edycja amerykańska (crest)

Świetny

Ja używałam Blend-a-med Whitestrips Crest i uważam, że są REWELACYJNE! Moje zęby były bardzo żółte, ponieważ jako niemowlak byłam na diecie bezglutenowej i bezmlecznej, a już po pierwszym dniu kuracji zauważyłam poprawę. Uważam, że warto wydać 180 zł.(paski z napisem "Crest" są sporo droższe, ale skuteczniejsze) na owe paski i cieszyć się pięknymi, białymi ząbkami prze długi, długi czas.
P.S. mam dosyć wrażliwe zęby, a w ogóle nie bolały przy stosowaniu pasków.

badziewie

Paski, które mają za zadanie wybielać zęby w efekcie końcowym owszem conieco i może (albo ja sobie ubzdurałam, że były ciut bielsze), ale przede wszystkim to podrażniają - jak nie miewam problemów z zębami, nadwrażliwości dziąseł, lub po prostu bólu zębów, tak po użyciu już dwóch pasków moje zęby i dziąsła stały się okrutnie wrażliwe, na ciepło, zimno, przepływ powietrza...okropność!!!
Nie dałam rady stosować ich regularnie, bo chyba oszalałabym z bólu.
Paskudztwo, kasa wywalona w błoto, oddałam dalej, ale z tego co wiem efekt był ten sam - kupa bólu o nic.