Farmona, Szampon `Skrzyp polny`

Farmona, Szampon `Skrzyp polny`

Polecamy ten szampon zwłaszcza do częstego mycia każdego rodzaju włosów.

Jest doskonały również dla dzieci. Dzięki podwójnej ilości ekstraktu ziołowego jest bardzo łagodny, nie wysusza włosów i ma przyjemny zapach.

Po umyciu szamponem Skrzyp Polny włosy łatwo się rozczesują i układają.

fajny taki

Na początek- to ten sam szampon, który Farmona oferuje pod marką Radical i ponad złotówkę drożej!! Składy są identyczne.

Lubię ten szampon okrutnie. Używałam go dawniej, co jakiś czas powracam do niego. Jest leczniczy, kojący dla moich włosów i skóry głowy, sprawia że uwłosienie jest w lepszej kondycji. Coś w sam raz na zimę i wiosnę. Jego zapach mi bardzo odpowiada, taki trawiasty, delikatny, nienachalny. Dobrze się pieni, ma fajną konsystencję. Ostatnio kupiłam go w aptece za 8zł. Nie daję KWC ze względu na niepraktyczne opakowanie z wielką dziurą, z której niewprawnemu użytkownikowi skrzyp żblucha na prawo i na lewo. Nie daję też KWC, bo producent obiecuje że włosy się dobrze rozczesują, a tu tak jak przy każdym innym muszę używać odżywki. Ale szampon, sam w sobie, świetny.

Używam tego produktu od:2 lata

Doskonały!

Doskonały szampon dla tzw przemęczonych włosów Aż dziw ze do teraz nie zdązyłam napisac mu recenzji. Polecam wszystkim osobom, którzy mają przemęczone włosy dotychczasowa pielęgnacją i za bardzo nie wiedzą co z nimi zrobic.

To zdecydowanie szampon z tych naturalnych bez żadnych dodatkow i silikonów. Po prostu jak umyjesz włosy to są czyste. Po kilku myciach naturalnie odzywaja, odzyskują blask, nie przeciązaja sie, nie trzeba wiec ich tak czesto myć ( choc to oczywiscie kwestia osobistych prferencji) Moim zdaniem doskonale komponuje sie z profesjonalnymi kosmetykami regeneracyjnymi w zależności od potrzeby włosów. W takiej kombinacji mozna uzyskać na prawde doskonałe efekty.

Sam szampon nie ma tzw ulepszaczy wiec bez odzywki cięzko je po myciu rozczesac. Poza tym moje wlosy nie przywyczajają się do tego szamponu, jak do wieu innych ktore maja silne składniki. Mozna wiec uzywac kilka opakowan po sobie, a zmieniac tylko odzywki. Jest chyba tani (ceny nie pamietam) , no i ma ziołowy nienachalny zapach.
A dlaczego daje aż 5 gwiazdek?. Bo to jest chyba jedyny na rynku kosmetyk naturalny który daje az tak dobre efekty. I naprawde jest znakomity.

Używam tego produktu od:2 lat

- niefarbowane
- delikatne
- łatwo się plączą

Recenzja:
* znakomicie działa na moje włosy, bardziej błyszczą
* NAJWAŻNIEJSZE - nie obciąża moich włosów, co było normą po stosowaniu innych szamponów
* jak na "naturalny szampon" dobrze się pieni
* ułatwia rozczesywanie włosów - zwykle to niemożliwe bez odżywki, ale z tym szamponem odżywki nie potrzebuję
* dla mnie za rzadki, albo może wadą jest opakowanie, bardzo łatwo wylać za dużo
* ładnie pachnie
* mój faworyt