Rimmel, Extreme Definition, Two-tone Eye Definer (dwukolorowa kredka do oczu)

Rimmel, Extreme Definition, Two-tone Eye Definer (dwukolorowa kredka do oczu)

Pojemność 1,38 g

Podwójna kredka do wykonania makijażu oczu, na obu zakończeniach ma różne kolory ołówków. W wersji Fashion Icon ( nr 002: czarno-srebrna) czarny kolor ma służyc podkreśleniu oka, srebrny - rozjaśnieniu.

Cena: ok. 15 zł / 1,38 g

dobra!

Kupiłam kredkę wraz z tuszem(tusz do niczego:/ i trochę mnie zniechęcił do tej firmy)
Ale kredka jest dobra. Mam srebrno-czarną. Czarna dobra, jednak czasem po przyjściu ze szkoły wyglądam troszkę rozmazanie(ale to z racji tego, że ze mnie śpioch i cały czas przecieram oczy)
Srebrna.. hmm.. mało używana, za twarda.. za to ogromny minus.. żeby się tym pomalować trzeba się nieźle pokaleczyć..

co to ma być?

Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego... Mam wersję czarno-srebrną. Czarna kredka jest przeciętna - nic specjalnego o niej nie mogę powiedzieć (na 3***), ale srebrna... Twarda bardzo, jednak ja, z uporem maniaka, próbuję jej używać, bo bardzo lubię podkreślić oko własnie połyskującym szarym kolorem... Efekty są straszne, jeżeli oczywiście już się przemęczę i ją zaaplikuję, wychodzi płaski, matowy, szarawy nalot bez żadnych właściwości odbijania światła czy wymodelowania oka. Ble. A byłam pełna dobrej wiary, bo od stuleci moja ulubiona rozświetlajaca kredka to taniutka Constance Carrol.

superancka

Kupilam podstawowe barwy : czarno-biala:) I sa... suuuperrr... Kredeczka jest mieciutka i delikatna, a takze bardzo wytrzymala. Niestety nie moge sie wypowiedziec na temat metalicznych odcieni, bo te co mam sa matowe. Ale naprawde nie moge sie powstrzymac od ciaglego malowania sie nia;)

fajna

Kupiłam ją jak była w promocji razem z tuszem. Używam czarnego koloru, srebrny mi niepotrzebny, ale zauważyłam, że srebrna część jest dość twarda. Za to czarna- cudo. Miękka, posiadajaca głęboki kolor, da się nią narysować śliczną kreskę i na dole i na górze, trwałość całkiem przyzwoita, biorąc pod uwagę, że używam bazy i cieni do powiek (nigdy nie makuję "nagich" powiek, podejrzewam że wtedy by się koncertowo rozmacała, mam dość tłuste powieki). Szkoda mi tylko, że nie używam srebrnej części, ale może jeśli kupię jeszcze to jakiś inny kolor (o ile są) Lub po prostu samą czarną kredkę (mam nadzieję, ze jakość byłaby ta sama)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... w trakcie 1 / dokupiłam jeszcze jedną

______________________________

Doszłam do wniosku, że bez tej kredki nie mogę już żyć i kupiłam drugą, czarno-brązową. Ciemny brąz idealnie nadaje się jako kredka do brwi więc nie będę musiała się martwić co zrobić z drugą nie-czarną połową kredki :)

_______________________________

A jednak wszystko się zmienia. Po tym, jak wypróbowałam lepsze kredki stwierdziłam, że ta może kogoś zadowolić, ale nie mnie. W miarę używania coraz bardziej denerwowało mnie rozmazywanie się tej kredki z dolnej powieki, kserowanie się na górnej i spływanie wraz z łzami. Choć nadal uważam, że ogólnie kredka jest fajna, to ja jej mówię już 'żegnaj'.

supeeer :)

posiadam czarno-srebrną.. z czarnej jestem bardzo zadowolona: ma dobra twardosc, dobrze sie rozprowadza a przede wszystkim jest bardzo trwala, co do srebrnej to nie wiem.. gdyz jest tak twarda ze nie uzywalam jej jeszcze

Twarda polówka :-/

Posiadam kolor czarny + srebrny. Czarna połówka jest miekka i dobrze się rozprowadza. Z trwałością za to gorzej :-/ . natomiast część z kolorem srebrnym jest totalnie nie do użytku, ponieważ jest tak twarda ze nie da się narysować kreski :[ ogólnie: nie polecam.

Tępy twardziel :(

Wybrałam 2 odcienie fioletu. Pomalować się tym, to znaczy podrapać sobie powiekę i dodać jej zmarszczek (transportowałam na mrozie i myślałam, że dlatego twarda, ale niestety po 2-tygodnowym pobycie w ciepłej łazience, nic się nie zmieniło) i to kosztem prawie żadnego koloru (ciemniejszy ledwo, jaśniejszy niewidzialny). Rozprowadza się nierównomiernie bo grudkuje okropnie. Na mojej była polska naklejka, że to też cień, więc dziś przetestowałam tą kredkę jako cień - mało widoczny, szybko zrolował się na górze i na dole powieki. I co ja teraz z tym zrobię ?? Mimo to chyba dam jeszcze szansę innemu kolorowi, bo może od tego to zależy ?

dla mnie - extra !!!

Świetny pomysł na zestawienia dwoch kolorow: mam wersję czarno-brązową. Twardość idealna, wiec łatwo się nią posługiwać, daje bardzo ładne odcienie: brąz jest głęboki, łatwo połączyć go z czernią. Jestem bardzo zadowolona....
9.04.05 - I CORAZ BARDZIEJ ZADOWOLONA - kredka jest świetna - szybko i ładnie maluje, bardzo dobra trwałość - po prostu doskonała...

tak!

na początku malutki minusik: dla mnie troszkę za twarda. a teraz same plusy: bardzo trafione zestawienia kolorystyczne- posiadam zieleń oraz róż; nie rozmazują się; nie odbijają na górnej części powieki; nie kruszą się; dobrze się strugają. Lubię kredki rimmela i tym razem się nie zawiodłam:)
Używam tego kosmetyku od miesiąca
ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

b. dobra

Lubię kredki Rimmel, ta mnie nie zawiodła. Świetny pomysł - 2 kolory w jednej kredce, zestawienia są bardzo ciekawe i trafione, ja mam brązowo-czarną. Oba kolory są ładne, intensywne. Kredka dobrze się temperuje, nie łamie się, jest odpowiednio miękka, łatwo się nią maluje. Nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o trwałośc. Polecam.

Porządna

mam ją w wyniku promocji -była sprzedawana z tuszem.
Jest bardzo fajna, ta czarna kredka ma wyrazisty kolor,łatwo się rozprowadza i długo trzyma na powiece.
Srebrną używałam własnie dla rozświetlenia,teraz już jej nie używam,ale była tak samo dobra jak czarna,może troszkę ciężej było uzyskać kolor.
Ale ogólnie-bardzo porządna kredka :-)
Napewno jeszcvze kupię