Nivea, Lip Care, Velvet Rose (pomadka do ust z aksamitnym pudrem)

Nivea, Lip Care, Velvet Rose (pomadka do ust z aksamitnym pudrem)

Kategoria
Marka
Pojemność 4,8 g

Intensywna pielęgnacja idealna dla miłośników aksamitnie gładkich ust.

Pomadka NIVEA Lip Care Velvet Rosé teraz jeszcze lepiej pielęgnuje usta dzięki nowej, nawilżającej formule z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron.
- zawiera aksamitny puder, który sprawia, że usta są wyjątkowo miękkie i gładkie,
- nadaje ustom delikatny różany odcień oraz subtelnie podkreśla naturalne piękno ust,
- dzięki zawartości masła shea i olejku jojoba intensywnie pielęgnuje i skutecznie chroni usta.

EFEKT: Aksamitne różane usta, którym nikt się nie oprze!

Produkt przebadany dermatologicznie
Nie zawiera konserwantów
Posiada atest PZH

Skład: Cera Microcristalina, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis, Myristyl Myristate, Mica, VP/Hexadecene Copolymer, Cetearyl Alcohol, Plygyceryl-3-Diisostearate, Butyrospermum, Parkii, Cocoglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate, VP/Eicosene Copolymer, C20-40 Alkyl Stearate, Nylon 6/12, Cera Carnauba, Simmondsia Chinesis, Tocopheryl Acetate, Cera Alba, PArfum, CI77891, 75470

Cena: ok. 7 zł / 4,8 g

dla mnie idealna

to chyba moja ulubiona pomadka. przepięknie pachnie, uroczo wygląda, nawilża. usta są po niej miękkie i delikatne.
używam, jak maniaczka, co chwilę. dobra zarówno na lato, jak i na zimę.

Róża na lato

Nadaje ustom piękny, różowy kolor. Delikatny i naturalny. Dobrze nawilża i wygładza. Używam jej głównie w lecie, bo w czasie mrozów się nie sprawdza. Nie ma właściwości ochronnych ani regeneracyjnych.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Dobra

Używałam jej w 2008 roku,z tego co pamiętam,była świetna.Mając ją na ustach oczarowałam mojego pierwszego chłopaka,chociaż to pewnie nie tylko z powodu moich różanych warg :D

Ma dobrą konsystencję,śliczny zapach i nadaje ustom cudowny różany kolor.Nawilża :)
Zastanawiam się nad jej ponownym kupnem :D

Używam tego produktu od:2008
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3

Moja ulubiona

To moja ulubiona pomadka nivei. Zostawia na ustach piękny kolor. Pięknie pachni. Jest wydajna i tania. Łatwo sie rozprowadza. Niestety na zimę się nie nadaje ( nie nawilża na 6 ). Po za tym ok

Używam tego produktu od:3 m-cy

yesss !

Więc ślicznie pachnie trudno mi to określić ale jeśli już musze to: różano, pudrowo, cukierowo, owocowo :rolleyes:
Fajnie nawilża, nie tworzy ciężkości.
Na ustach daje fajny różany efekt.
Jak dam za dużo go to tworzy u mnie trochę jolkowo-rutowiczowaty efekt, ale nie odejmuje mu za to nic.

Nie wiem czy go kupię z tego powodu że chce wypróbować resztę pomadek NIVEA :rolleyes:Używam tego produktu od: 2 miesięcy

dobra

Nawilża owszem, ale jest taka... jakby trochę tępa na ustach. Ładnie pachnie. Osobiście wolę balsam Oriflame i jemu pozostaję wierna, bo lepiej nawilża niż ta pomadka. Ale gdy nie ma się nic lepszego pod ręką, jest zadowalająca, owszem. Polecić mogę.

Używam tego produktu od: 3miesięcy

jej zadanie jest spełnione

Swietnie nawilza, ladnie pachnie - o to chodzilo producentom i wszystko jest zachowane wiec polecam. Ja jednak wole gdy pomadka ma bardziej intensywny zapach jak np nivea star fruit, lub chociaz intensywniejszy kolor. Wiec nie jest to pomadka dla mnie jednak szukajacym nawilzenia, delikatnego zapachu i przyjemnej ceny - POLECAM

Używam tego produktu od: 5 mies
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

genialna :)

Jak dla mnie ta pomadka jest genialna. Idealnie nawilża i ochrania.Kremowa konsystencja,delikatny kolor i nawilzenie którego nic nie zastapi.Nie trzeba smarowac sie co 5 minut zeby czuc że usta są nawilżone.

Używam tego produktu od:pól roku

Dobra :D

ładnie wygląda na ustach. mini drobinki się ślicznie świecą. ale mało widać, że ma się coś na ustach. nastepnych razem kupie sobie jakiś błyszczyk rózowy ;p

Ulubiona

Bardzo przyjemna pomadka.
Nadaje piękny, różany odcień.
Doskonale pielęgnuje usta, nawilża je i odżywia.
Ma śliczny zapach, smak neutralny.
Jest wydajna, ma poręczne, estetyczne opakowanie.
Dobrze sobie radzi z pielęgnacją wysuszonych ust. Sprawdza się zimą ;)
Dałabym jej 5 gwiazdek, gdyby nie fakt, że puder zawarty w pomadce jest lekko wyczuwalny i czasami podkreśla suche skórki. Dobrze, że po kilkakrotnym użyciu tej pomadki problem zadziorków znika ;)

Używam tego produktu od: ok. pół roku

mniam;*

Mmm... moja ulubina pomadka ochronna:) Kupiłam ją dawno, chyba rok temu.Pomadka ma przepiekny zapach nie rózany ale jakis taki owocowo-cukierkowy? niewiem bo nie da sie tego piekne zapachu określic;)Pomadka sama nakładana na usta daje lekko rózowy kolorek prawie niewidoczny, natomiast pomadkę super podkresla:) Pomadka dosyć dobrze nawilża ale nie jestem znawcą w nawilzaniu bo mam zdrowe usta:)Ogólnie polecam bo i opakowanie solidne - przetrwało kilkaset upadków:)

Używam tego produktu od:roku

NIE

Najwiekszym jej minusem jest podkreslanie suchych skorek na ustach poprzez ten puder,pozatym pomadka zaraz znika ust,nie chroni,ogolnie nie przypadła mi do gustu...

Używam tego produktu od:kilka miesiecy