Avon, Foot Works, AHA Renewing treatment (Kuracja regenerujaca do stóp z AHA)

Avon, Foot Works, AHA Renewing treatment (Kuracja regenerujaca do stóp z AHA)

Silnie nawilżający krem do stóp - zmiękcza zrogowaciały naskórek i utrzymuje poziom nawilżenia skóry przez 24 godziny. Intensywnie wygładza dzięki kwasom AHA, które regulują proces odnowy komórkowej, złuszczają zrogowaciały naskórek oraz wygładzają i nawilżają skórę.

KWC

Jak dla mnie to najlepszy kosmetyk do stóp jaki kiedykolwiek stosowałam! Zawsze miałam problem z schymi piętami i pękającą skórą na stoach i jedyne co mi w miarę pomagało to była maść z witaminą A ale ona jest baaardzo tłusta.Ten krem super nawilża moje stopy.Zapach może rzeczywiście nie jest przyjemny ale ja stosuję go na ogól na noc po kąpieli więc niedługo go czuję.Polecam.

tak!

To mój ulubiony krem do stóp.
Lekki, wspaniale nawilżający, szybko się wchłania.
Gdybym musiała się do czegoś przyczepić to zbyt wodnista konsystencja i nieprzyjemnie lepi się do rąk. Na szczęście na skórę stóp działa wspaniale.

o.k

Krem wygładza i nawilża stopu. Wyrównuje koloryt skóry,a do tego jets tani. Minusy: brzydki zapach, rzadka konsystencja i długi czas wchłaniania się.
ilość zużytych opakowań: ...w trakcie 1

Hmm

Krem ma niezidentyfikowany zapach (w kategorii śmierdzieli). Ma rzadką, niemalże lejącą się konsystencję. Cudownie wygładza stopki, jednak na wysuszone pięty już nie pomógł (a miał być silnie nawilżający). Ogólnie jest niedrogi w promocji, więc można zaryzykować.

Śmierdziel koszmarny:/

Matko jak ten krem koszmarnie śmierdzi.Gdy wącham go w tubce to zapach mimo że średni to aż tak mnie nie odrzuca,ale kiedy tylko poczuję go nac sórze to nie myślę o niczym innym jak tylko o tym aby popędzic do łazienki i zmyć ten swąd z rąk:(.Kremy do stóp rzadko kiedy pachną ciekawie ale takiego śmierdziela to ja jeszcze nie miałam:(.Co do pielęgnacji to naprawdę przeciętna.Mojej wymagajacej skóry na stópkach nie nawilża tak jak trzeba-jest zbyt wodnisty.Polecam tylko ludziom bez węchu.FUJ!

kwas nie dla nas

Ogólnie jestem uzalezniona dziwnie od produktów Avonu Foot Works, nie wiem z czego to wynika, ale dla mnie są jakimś standartem jeśli chodzi o pielęgnację stóp, uzywam ich od zawsze i mialam chyba prawie wszystkie.
Niestety ten krem jest jakąs pomyłką. Przede wszystkim lejący okropnie, zawsze za dużo wyleci i czekam potem i czekam żeby mi się to wchłonęlo w stópki (noo dobrze, wchłania się nieźle, aczkolwiek powoli). Poza tym kwasy chyba rzeczywiście żrące są jakieś w tym kremie, bo ręce mnie pieką okropnie i zaraz lece je myć. Niestety nie widze efektu na stopach, żadnego zmiękczenia czy "rozpuszczania zgrubiałego naskórka". Noo a skoro nie działa to wiecej go nei kupię i tyle. ten zmęcze po prostu do końca i wróce do tego zmiękczającego pięty z tej samej lini...
A może zdradze Avon z czym innym? ;-)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1 tuba, dość długo, bo nie moge zmęczyć i używam na zmiane z innymi.
Recenzja: ...

nie bardzo

Krem ma lejącą się konsystencję, przez co nie jest wydajny. Pachnie okropnie, intensywnie mentolowo-zapach na szczęście po kilku chwilach się ulatnia. Co do likwidacji zgrubień to nie radzi sobie z tym problemem zbyt dobrze a przeciez o to przede wszystkim chodzi aby stopy byly piękne. Aczkolwiek rzeczywiscie cos specjalnego robi ze skórą stóp gdyż dziś rano jak się obudziłam i spojrzałam na swoje, to zauważyłam że są takie jakies...ładne.:) Wyrównuje ich koloryt. ...

Niezły

W końcu trafiłam na jakiś kosmetyk z Foot Works, który choć trochę działa. To chyba te kwasy...
Rzeczywiście przy regularnym stosowaniu daje się zauważyć poprawę nawilżenia stópek. :p
Jednak bardzo a bardzo mi przeszkadza jego konsystencja: taka lejąca. Bardzo długo się wchłania. I dlatego trzy gwiazdki zamiast czterech...

*****

Krem jest świetny! Właśnie skończyłam stosować pierwsza jego tubkę i jestem autentycznie zachwycona.
Po pierwsze, jest to chyba najlżejszy krem do stóp, jaki kiedykolwiek miałam. Bardzo lekka, płynna konsystencja sprawia, że błyskawicznie się wchłania w skórę. Pachnie mentolowo, ale stosunkowo przyjemnie, nie jest to drażniące.
Krem bogato nawilża stopy, faktycznie ujednolica naskórek, zmiękcza je, słowem sprawia, że stopy wyglądają więcej niż atrakcyjnie ;) Jest on niezwykle pomocny teraz, w okresie zimowym, kiedy stopy wymagają potężnej dawki pielęgnacji.
Krem zamknięto w niewielkiej, poręcznej, srebrnej tubie. Z powodu swojej konsystencji jest straszliwie wydajny (stosowałam go 2 razy dziennie każdego dnia przez ponad miesiąc i dopiero się skończył :)
Cena w stosunku do jakości nieszczególnie wysoka (nie wspominając o promocji ;) Naprawdę polecam :)

Używam tego kosmetyku od ok. 5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 2gie