Wella, Shock Waves Massive, Spray `Trysk superbłysk`

Wella, Shock Waves Massive, Spray `Trysk superbłysk`

Spray nabłyszczający do wykańczania fryzur. Właściwości:
- Długotrwały połysk
- Spray nabłyszcza, ale nie utrwala fryzury
- Nie skleja włosów
- Ochrona UV
- Daje się łatwo zmyć

Cena: 15,00 zł / 150 ml

Błyszczące

Pokusiłabym się o stwierdzenie że odrobinę lepsze od Serum krystalicznego, najlepiej jednak działają razem i wtedy włosy zaczynają lśnić naprawdę, stają się błyszczące, zawsze najpierw nakładam krople serum Renee i później spryskuję tym sprayem, nie obciąża włosów stosowany z umiarem, podobnie jak serum, nie pląta włosów, nie skleja ich, a nadaje im blasku, naprawdę jestem zadowolona.
ilość zużytych opakowań: 4

produkt na 5

Bardzo mi przypadł do gustu ten nabłyszczacz. Włosy rzeczywiście się błyszczą. Poza tym nie sprawia,ze sie szybciej przetlusczaja, nie obciąża, nie brudzi wlosów tzn nastepnego dnia są po prostu takie,jakby byly niczym nie portaktowane). Pożądny minus za pojemność, starcza naprawde na bardzo krótko, więc i cena w takim wypadku powinna byc nizsza... ale efekt jest ok.

bardzo dobry

Kosmetyk delikatnie nabłyszcza, zarazem nie przetłuszczając włosów, a to duży plus. Sam efekt nie jest secjalnie spektakularny, ale zauważalny. Nie wysusza włosów. Jedną gwiazdkę zabieram za bardzo mała zawartośc opakowania, starcza na krótko.

niezły

ładnie nabłyszcza włosy- tak naturalnie. Pięknie widać ten efekt na śłońcu- włosy błyszczą z całych sił. Ułatwia układanie wg. mnie ;) Jest średnio wydajny ze względu na ilość - 150 ml to nie dużo ...

prysk i mamy błysk :-)

Podoba mi się ten spray - naprawdę nabłyszcza włosy. Mam włosy ciemno brązowe, nie farbowane. Spray sprawia, że błyszczą jeszcze bardziej, ładnie pachną, są wygładzone i nie sterczą na boki. Trzeba jednak bardzo uważac z ilością, bo będą wyglądały na przetłuszczone. Może też przyśpieszac przetłuszczanie, ale ja i tak myję włosy codziennie więc nie przeszkadza mi to. Nie skleja włosów i nie usztywnia, a nawet wręcz przeciwnie - stają się bardzo miękkie. Wyglądają troche jak potraktowane jakimś serum. Reasumując - ja jestem bardzo zadowolona, jest to mój pierwszy produkt tego typu, będę go chyba stale kupowac. A, i cena też zachęcająca.

fajoski:)

Naprawde jest fajny ładnie włosy sie po nim mienia ale jest to widoczne tylko na słoncu...ladnie pachnie i nie skleja włosow.Nie ma w nim brokatu lecz włosy sie jakos tak dzwinie mienia tak jak zaraz po farbowaniu..ogolnie polecam