Revlon, ColorStay, Stay Natural Concealer (Korektor do twarzy)

Revlon, ColorStay, Stay Natural Concealer (Korektor do twarzy)

Wyjątkowo trwały, doskonale kryjący korektor Revlon ColorStay Stay Natural Concealer o jedwabistej konsystencji. Idealny dla delikatnych okolic oczu. Stanowi doskonałą bazę pod cienie do powiek. Można używać pod i na podkład, również osobno.. Beztłuszczowy. Korektor do twarzy Revlon ColorStay zawiera filtry SPF 15.

do twarzy, pod oczy
kryjące, rozświetlające
w pędzelku / w aplikatorze

Na co dzięń jest okey.

Korektor zakupiłam jakiś miesiąc temu. Robiłam zakupy online i musiałam jakiś korektor wziąć ponieważ miałam braki w tych produktach. Początkowo do koszyka dodałam korektor z maybelline,lecz z moim fartem w dniu zakupu został wyprzedany . . .. -,-
Zdecydowałam się na korektor z revlon, ponieważ były w małej promocji. Niestety kolor najjaśniejszy był wyprzedany...padło na kolor 02.

Jest to bardzo żółty odcień, dość jasny jak na dwójkę. Lecz mojej jasnej cery nie rozjaśnia pod oczami.

Krycie ma słabe w kierunku do średniego. Dokładanie drugiej warstewki w moim odczuciu za dużo nie daje.
Nie mam dużych worków i sińców w sumie lecz wole lepsze krycie w tej okolicy.

Nie ciemnieje. Ładnie stapia się z podkładami.
Duzy plus,że po nałożeniu na np. brode nie przetłuszcza mi się szybko to miejsce. (mam cere tłustą /mieszaną), przy innych korektorach tak niestety było.

Korektor jest trwały. Nie znika w ciągu dnia. Nie emigruje w inne miejsca.
Nie waży się oraz co ważne nie wchodzi brzydko w zmarszczki pod oczami. Co niestety mi sie robiło przy korektorze Catrice.

Czasami mieszam go z odrobiną catrice aby efekt był ładniejszy .

Cena. I tu jest duze zróżnicowanie. Na jednej stronie z kosmetykami korektor kosztuje ponad 35zł ! na innej 19zł. Ceny są przeróżne . Myśle,ze wiecej jak 20ł bym za niego nie dała.

Dobry korektor.

Korektor mam już jakiś czas i bardzo go lubię bo maskuje moje niedoskonałości, które dość często się pojawiają na mojej twarzy. Daje dobre krycie więc nie trzeba ciągle poprawiać makijażu. Polecam ten produkt ponieważ spełnia moje oczekiwania.

NIezły

Może za szybko piszę recnezję, bo używam korektora zaledwie od tygodnia, ale w zasadzie już moge stwierdzić, że się polubimy. Używam najjaśniejszego koloru. Konsystencja jest w sam raz, nie za rzadka, nie za gęsta. Nie obciąża skóry, a jednocześnie dobrze maskuje cienie i zaczerwienienia, rozjaśnia i rozświetla. Fajny.

Używam tego produktu od: tygodnia

Jeden z lepszych

Biorąc pod uwagę korektory dostępne w Rossmannach, ten sprawdza się u mnie najlepiej. Z natury mam bardzo ciemne obrzęki pod oczami, więc używanie korektora jest dla mnie koniecznością, jeśli nie chcę wyglądać jak panda.

Jak go używam? Na skórę pod oczami, uprzednio pokrytą lekką warstwą podkładu, aplikuję ten korektor podróbką beauty blendera. Nakładanie go palcami nie gwarantuje idealnego krycia. Ma taką dziwną cechę, po prostu nie lubi się z moimi palcami. Natomiast nałożony gąbką wygląda nienagannie: nakłada się równą, mocno kryjąca warstwą i daje gładki, lekko satynowy efekt. Trochę się roluje, ale delikatne przetarcie skóry palcem rozwiązuje sprawę. Zawsze lekko go przypudrowuję sypkim pudrem. Trzyma się około 7 godzin, potem lekko się ściera i wchodzi w zmarszczki mimiczne. Przetestowałam już wiele korektorów i wszystkie zachowywały się podobnie, jego trwałość i tak mnie zadowala, patrząc na to, jak sprawdzały te z L\\\'oreal, Eveline, czy Bell.

Polecam go dziewczynom, które lubią aplikację podkładów i korektorów, gąbką. Palcami nie uzyskamy ładnego efektu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie spełnia moich oczekiwań

Przeszłam gehennę jeśli chodzi o poszukiwanie korektora pod oczy. Mam duże sińce pod oczami (od dziecka - taka uroda) i jeśli nie zamaskuję ich niczym skutecznym to mogę sobie już darować dalszy makijaż, bo będzie wyglądał okropnie. W trakcie testowania różnych produktów natrafiłam na ten.

Kupiłam go, ponieważ pani w drogerii powiedziała, że to najmocniejszy gabaryt i przykryje bardzo dużo. No cóż...tak jak podkład Revlon ColorStay to bardzo dobry kosmetyk tak niestety korektor z tej serii nie robi z moimi cieniami absolutnie nic. Niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć na temat tego korektora, gdyż nic dobrego dla mnie nie zrobił.

- za drogi jak na taki, który nic nie robi,
- nie zakrywa moich cieni,
- rozświetlenia nie zauważyłam, chociaż go nie oczekiwałam,

Daję 2 gwiazdki, ponieważ nie wysuszył mi skóry pod oczami i ma fajny odcień.

Używam tego produktu od: nie używam, testowałam i leży w szufladzie nietknięty
Ilość zużytych opakowań: nie wykorzystałam i nie wykorzystam do końca

Taki sobie

Korektoru używam zazwyczaj na zaczerwienienia na twarzy, pojedyncze krostki. W sumie krycie ma średnie, ale wydaje mi się, że widać go na twarzy (jak nakładam na obszar zaskórnikowy, uwydatnia je). Podsumowując taki sobie, na pewno nie za taką cenę. Nie wiem jak sprawdza się pod oczy, bo nie używam pod oczy nic.

Używam tego produktu od: pół roku, raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

słabizna

Ten korektor do niczego się nie nadaje.Jest bardzo widoczny na twarzy , tworząc jakby grudki, mimo doboru dobrego odcienia - akurat gama kolorystyczna jest OK;) Ponadto w ogóle nie kryje, jest słabo napigmentowany. Ma mocny, alkoholowy zapach, ale to mi nie przeszkadza.Jak na swoje wątpliwe właściwości jest drogi. Nie polecam, szukam dalej zastępstwa dla pure mineral maybelline.

Nieprzyjemne zaskoczenie

Szukałam alternatywy dla, póki co najlepszego dla mnie, L\'Oreal True Match. Skusiła mnie gama kolorystyczna i przyjemne - przy teście na dłoni - krycie i konsystencja. Jakieś było moje zaskoczenie, kiedy okazało się, że użyty na twarzy <b>piecze jak sto diabłów</b>! Nie mam szczególnie wrażliwej cery, ale to jest bardzo nieprzyjemne. Trzymać się z daleka.

Lubię :)

Kupiłam przy okazji promocji 3 w cenie 2 w Douglasie przy okazji kupowania podkładu Colorstay (który w moim przypadku okazał się klapą).

+dobre krycie, całkiem przyzwoicie zakrywa wypryski i przebarwienia
+konsystencja nadaje się do nakładania pod oczy
+przyzwoita trwałość (przypudrowany spokojnie wytrzymuje kilka godzin)
+wygodna aplikacja
+bardzo wydajny

-pod oczami po jakimś czasie się roluje (w szczególności chwilę po nałożeniu) ale wystarczy lekko wklepać go palcem i jest już ok
-dość tłusta formuła, która przy mojej mieszanej cerze niestety przyczynia się do świecenia
-cena

Jeśli nie znajdę nic lepszego za niższą cenę będę polowała na promocje, gdyż regularna cena tego produktu jest ciężka do przełknięcia.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

oropny

Kolejna klapa marki revlon. Korektor kompletnie nie nadaje się na używanie w okolicach oczu. Niedość, że ma słabe rycie to zasycha i po paru godzinach kiedy chcemy się uśmiechnąć to tak jakby tynk odpadał ze ściany.

Używam tego produktu od: 3 tygodnii
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

dla mnie bomba

Używam tego korektora jakieś pół roku. Opakowanie teraz wygląda trochę inaczej, kosztuje ok. 50 zł. Jestem nim zachwycona:
- świetnie maskuje niedoskonałości, przebarwienia,
- kolor idealnie dopasowuje się do karnacji,
- konsystencja idealna, bardzo łatwo się rozprowadza,
- stosuję go równiez pod oczy i też się sprawdza, ładnie maskuje cienie i opuchnięcia pod oczam,
- nie wysusza i nie podrażnia,
- nie wchodzi w załamania, nie podkreśla zmarszczek,
- na plus dostępność - douglas, hebe.
Ten korektor to mój ulubieniec. Na pewno będę do niego wracać.

Całkiem niezły, ale nie dla mnie

Zacznijmy od tego, ze uzywam tylko korektora (bez zadnych podkładów, czy pudrów) i oczekuje bardzo dobrego krycia i chodze jeszcze do szkoły, wiec nie mam raczej mozliwosci poprawienia makijazu w ciągu dnia.
Tak wiec, z mojego punktu widzenia:
+Całkiem fajny kolor (light),
+Niezle wtapia sie w skóre, ale tylko w bardziej &quot;tłuste&quot; obszary,
+Fajna aplikacja

-Beznadziejnie wyglada, tam gdzie skóra jest sucha! Strasznie to uwydatnia ;(
-Słabo ktyje pryszcze i wydlądaja na bardziej suche, ALE całkiem dobrze radzi sobie z zaczerwienieniami lub z konturowaniem nosa takze mały +

Jezeli masz tłustą cere i tylko małe zaczerwienienia to moze sie sprawdzic ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze napoczęte :)