Rimmel, Lasting Finish Foundation (Długotrwały podkład we fluidzie)

Rimmel, Lasting Finish Foundation (Długotrwały podkład we fluidzie)

Marzysz o makijażu trwałym od rana do wieczora, bez konieczności ciągłych poprawek? Użyj nowego podkładu Lasting Finish marki Rimmel. Podkład dostosowuje się do skóry i pozostaje na niej cały dzień. Twarz jest gładka i nawilżona.
Kosmetyk ma trzywarstwową formułę. Pierwsza pozwala skórze oddychać, chroni przed utratą wilgoci. Druga tworzy elastyczny i trwały film chroniący kolor. Trzecia zapewnia utrzymywanie się podkładu na skórze.
Podkład łatwo rozprowadza się na skórze i nie tworzy smug.
Produkt dostępny jest w pięciu kolorach, m.in.: kość słoniowa, delikatny beż, ciemniejszy beż.

Lepi sie :(

na mojej buzi podklad sie lepi,okropne uczucie! jak dotkne buzki reka to oczywiscie wszystko sie odbija na ręce ( o ubraniach nie wspomne:/ ) i po całym dniu mam plamy na twarzy - tam gdzie podklad jest a gdzie go nie ma.pozatym kolor wogle nie dopasowuje sie do koloru skory.mam najjasniejszy odcień i niby pasuje do mojej jasnej karnacji,ale jak sie nim posmaruje to odcien skóry wygląda okropnie, tak jakby sztucznie.cos jest nie tak z tym odcieniem..... cięzko sie rozmarowuje,ciągnie po twarzy,moze robic smugi,trzeba sie bardziej przykladac do makijazu a mi to nie na reke-rano nie starcza mi czasu na takie dokladne wpatrywanie sie czy sa smugi czy ich nie ma.starsznie mnie to denerwowało :[ matuje , ale ja akurat nie mam typowo tłustej cery,więc jakos sobie radzi.kryje średnio.

Ilość zużytych opakowań:jedno

brak zarzutów

wg mnie dobrze pokrywa i brązuje cerę, ale w sposób naturalny tzn. ma bardzo ładny odcień ( 400 Natural Beige)
polecam!!!
ostatnio nie mogłam natrafić na dobry podkład, aż do czasu kiedy sięgnęłam po ten. Wcześniej używałam pudru, a przy tym podkładzie nie ma takiej potrzeby ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 (ale będzie następne ;) )

średnio kryje:/

Ładnie pachnie, fajnie się rozprowadza...ale...bardzo słabiutko kryje.
Jest dobry dla kogoś, kto ma idealną cerę, bez wyprysków. Jeśli jest inaczej to niestety nie sprawdza się.

Dobry jest na cieplejsze dni, bo nie jest ciężki i nie spływa.

Ilość zużytych opakowań:jedno

naprawdę polecam

-doskonale się rozprowadza
-pokrywa niedoskonałości
-sprawia, że skóra wygląda świeżo przez cały dzień
-nie brudzi ubrań

Nie wywołuje reakcji alergicznych.

Używam tego produktu od:2006

świetny

bardzo dobry jak na swój przedział cenowy :) mogę o nim mówić dużo dobrych rzeczy, jednak czegoś mi w nim brakowało ... chyba porządnego krycia mojej problematycznej skóry. w każdym razie polecam zdecydowanie osobom, które mają w miarę ormalną cerę, bez większych przebarwień i wyprysków.

Używam tego produktu od: długiego czasu

Nie bardzo

+ naprawdę trwały
+ nie brudzi ubrań

- koszmarnie się rozprowadza
- tworzy smugi i plamy
- słabo kryje
- raczej nie wydajny
- odcień nie dostosowuje się do skóry

Używałam tego produktu jakiś czas temu przez nie cały miesiąc

Zaskakujaco dobry

NIe spodziewalam sie tego po takim niepozornym podkladzie i mile mnie zaskoczyl - bardzo dobrze kryje! Gesty, ale nie tworzy efektu maski. Po jakims czasie troche sie jednak swieci nawet pod warstwa pudru.
Niestety kupilam zly odcien (sztuczne oswietlenie w super markecie... :/ ) i ocenie ponownie gdy kupie kiedys ponownie swoj wlasciwy odcien... Używam tego produktu od:1mca

gdyby lepiej matował...

W sumie uważam, że to dobry podkład. Rzeczywiście nie zdarzyło mi się chyba ani razu, żeby mi się nierównomiernie rozprowadził i utworzył smugi. Nie wysusza, nie tworzy efektu maski, jest (co bardzo ważne) naturalny. Ja mam cerę mieszaną i niestety na niej nie do końca sie sprawdził, jeśli chodzi o matowanie skóry...po kilku godzinach się błyszczała. Jednak porównując go z Maybelline Silky Foundation, który obecnie używam, to wypada lepiej (biorąc pod uwagę cenę i brak smug).Używam tego produktu od: jakieś trzy miesiące

Dobry podkład

Osobiście bardzo lubię ten podkład. Ma cerę mieszaną z przewagą suchej,
podkład wspaniale się sprawdza,chociaż czasami widzę na mojej brodzie wysuszone skórki nie wiem czy to przez ten podkład ...

Nie tworzy efektu maski
Na twarzy wygląda bardzo naturalnie
Jest dosyć trwały
Ma ładny zapach
Jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Ok...z zastrzeżeniami.

Duży plus to to, że całkiem poprawnie funkcjonuje na mojej hiper-suchej skórze. Tzn jest ciężki i nawilżający, ale kolor się wtapia w twarz łatwo i nie ma efektu maski.
Jest dość trwały, to fakt, ale w okresie grzewczym i pod koniec dnia moja skóra nieco się ściąga pod nim, jest przesuszona.
W lecie "współpracowało" nam się z Lasting Finishem ;) dobrze, ale w zimie potrzebuję czegoś, co bardziej oddycha, bo i tak ogrzewanie daje mojej cerze popalić.
Tzn wrócę do Hydrasense Rimmla, choć ciężko go dostać.

Ogólnie: podkład poprawny dla cery suchej i normalnej, tani, nie smuży i nie tworzy sztucznego efektu wypacykowanej Dody.
Tylko to, co mi się zrobiło z opakowaniem to zgroza, zakrętka w częściach, fluid upacia wszystko bo ciężko zamknąć tubkę bez brudzenia siebie i wszystkiego wokół ;)

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Nie taki znowu trwały

Konsystencja za bardzo lejąca się, nie jest zbyt trwały. Mimo wszystko zaliczam do lepszych podkładów. Muszę napisać, że dobrze się go nakłada. Ufam tej marce.

nie dla tłustej cery!!!

Mam tłusta cerę i ten fluid nie nadaje się do takiej. Mam po nim błyszczącą buzie właściwie od razu. Nawet dobrze kryje niedoskonałości, ale to tylko tyle w moim przypadku. To stanowczo za mało. Myślę , że znakomicie sprawdzi się dla osób z sucha cera.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego