Uroda, Melisa, Tonik bezalkoholowy z zieloną herbatą, wyciągiem z melisy, alantoiną i prowitaminą B5 (stara wersja)

Delikatny tonik bezalkoholowy z wyciągami z zielonej herbaty i melisy, alantoiną oraz prowitaminą B5 wspomaga naturalny proces odnowy skóry. Melisa od dawna zanana jest jako roślina lecznicza, głównie ze względu na swoje właściwości uspokajające i łagodzące. Wyciąg z zielonej herbaty chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, opóźniając w ten sposób proces przedwczesnego starzenia się skóry. Tonik dokładnie oczyszcza oraz pozostawia na skórze uczucie nawilżenia i świeżości. Sprawia, że skóra jest gładka w dotyku. Przyjemny, relaksujący zapach daje uczucie komfortu.

Ten tonik jest super - bardzo dobrze doczyszcza skórę po demakijażu, nie pozostawia lepiącej warstewki, ładnie uspokaja podrażnienia, no i świetnie nawilża. A do tego ładnie pachnie i jest tani. Tylko buteleczka byłaby wygodniejsza, gdyby była z klapką zamiast nakrętki.

Przyjemność używania

Jeszcze nie mialam tak cudownego toniku, on jest po prostu super. To naprawde czuc jak koi i uspokaja skóre, az chce sie go uzywac czesciej. I jeszcze cena niecale 6 zl. A cena + jakosc = KWC

Naprawdę świetny

Tonik jest delikatny, ale oczyszcza bardzo dobrze. Nie lepi się, pozostawia skórę przyjemnie odświeżoną i gładką, a do tego nawilża i koi :-). Oprócz tego jest też bardzo wydajny i ładnie pachnie. A to wszystko za tak niską cenę :-). Polecam z całego serca, bo to naprawdę świetny kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

Hit:-)

Świetny tonik za grosze:-)
Dawno nie używałam toniku z taką przyjemnością. Duża butelka (chyba 220ml, nie chce mi się iść do łazienki, żeby sprawdzić), niska cena - ja płaciłam chyba 6,20zł i rewelacyjne efekty: tonik jest bardzo delikatny, według mnie spokojnie nadaje się do suchych cer, bo nawilża, cudownie koi i odświeża - z tego powodu na pewno kupię go latem, bo daje niesamowite wrażenie świeżości i orzeźwienia:-)
Ładny skład, piękny zapach, chociaż wcale nie taki deliaktny - jeśli ktoś nie lubi perfumowanych kosmetyków, to może być zawiedziony. Ja ten zapach bardzo lubię i to chyba też on wpływa na to wrażenie oczyszczenia i odświeżenia. Do tego ten zielony kolor mamiący użytkowniczki wrażeniem, że oto używają produktu w pełni naturalnego...:-)
Cudo! Polecam z całego serca:-)

geat hit!!!:)

super tonik doskonale nawilza, skora jest delikatna, gładka,zywa,obudzona:))))dostaracza jej ogromna ilosc nawilzenia działa jak kompres boski strzał w 10 za 6zl:)

świetny

Kupiłam zachęcona recenzjami, sama nigdy bym go nie zauważyła - w rossmannie jest postawiony na najniższej półce i trochę się musiałam pomęczyć,żeby go znaleźć ;) Używam go rano i wieczorem po umyciu twarzy, a także w ciągu dnia do odświeżenia.
Same plusy:
- Cena (ok.6 zl),
- Wydajność,
- Zapach, fakt,intensywny,ale mnie bardzo się podoba,
- Tonizuje bardzo dobrze, po jego użyciu czuję na skórze takie przyjemne, delikatne mrowienie,
- Jest bezalkoholowy,więc nie wysusza.
- Zawiera zieloną herbata, a ja bardzo lubie kosmetyki, które mają ją w składzie,
- Nie podrażnia oczu, parę razy zmywałam nim nawet tusz do rzęs i świetnie wszystko zmył,
- Dobrze odświeża twarz.
Polecam gorąco, ja na pewno jeszcze go kupię.

The best

Kupiłam w Rossmanie za grosze. Ten tonik jest cudowny. Doskonale odświeża skórę, nie szczypie w oczy, ładnie pachnie. Butelka 210 ml starcza na długo. Same plusy. To jest mój ulubiony tonik.

cudeńko za grosze

Tonik jest rewelacyjny. Odkryłam go przypadkowo, kiedy to nie byłam akurat „przy kasie” a musiałam sprawić sobie jakiś tonik. Zachęcona ceną (ok. 6,20) i dużą pojemnością (210 ml) zakupiłam go w pobliskim Rossmannie.
Kosmetyk jest bardzo delikatny. Nie podrażnia ani nie szczypie. Można bez obaw przetrzeć nim oczy. Tonizuje, zmywa resztki mleczka do demakijażu. Jest wydajny. Jednym słowem spełnia wszystkie moje oczekiwania. Przyjemnie pachnie. Nie jest lepki (niektóre toniki zostawiają na buzi nieprzyjemną, lepką warstwę. Polecam go wszystkim bardzo gorąco – rewelacja za grosze :)

pełne zaskoczenie !

Kupilam ten tonik tylko ze wzgledu na dobre opinie wizazanek, troche z ciekawosci i lekkiej przekory :) Dotychczas najtanszy tonik jaki uzywalam kosztowal 10 zl ( z daxa), za ten zaplacilam az 5, 50 zl i to przy pojemnosci 210 ml !!! Wprost niewiarygodne...Okazalo sie ze jest to naprawde dobry tonik i spelnia wszystkie jego zadania; tonizuje cere, oczyszcza lekko pory, jest przy tym delikatny, nie zostawia lepkiej warstewki, szybko wsiaka; najbardziej jednak zdziwilo mnie to, ze matowi moja bardzo tlusta cere bardziej niz toniki z nazwy "matujace" czy tez te przeznaczone specjalnie dla cery tlustej,. Ma przyjemny zapach, estetyczne opakowanie czegoz chciez wiecej ? Uzywam go dopiero od tygodnia, dlatego bacznie sie mu bede dalej przygladac i go oceniac. Gdy go skoncze zaktualizuje recenzje, mozliwe ze za tak fantastyczna cene i poj dosyanie jeszcze jedna * do kolekcji. Zobaczymy...
Polecam wyprobowac koniecznie.
21.09.2005 - koncze wlasnie drugie opakowanie tego toniku i w dalszym ciagu podtrzymuje swoja wysoka ocene tego produktu, bardzo go polecam :)

najlepszy i niezbędny !

Kiedyś używalam starej wersji i zawsze wracalam do niego po rozczarowujących eksperymentach z innymi tonikami. Tak też było i tym razem, tyle ze sięgnęłam po nową wersję i muszę przyznać, że nie zawiodlam się. Fantastyczny: tonizuje, nawilża, wygładza, pięknie pachnie, wieczorem koi, rano tonizuje. Uwielbiam ten zapach - jest w nim i melisa i zielona herbata. Dla mnie po prostu najlepszy - pozostanę mu wierna na dlużej. Kolejny przykład na to, że takie skromne kosmetyki bywają bardziej skuteczne niż reklamowane rewelacje...

Do mieszanej cery

Ciekawe dlaczego nie zmieniono mu nazwy, bo więcej w tym toniku zielonej herbaty niż melisy.
Używałam kiedyś poprzedniej wersji tego toniku. Ten rózni się od poprzednika - jest mniej delikatny (wydaje mi się że nie nadaje się do suchej skóry) - ale świetnie oczyszcza mieszana cerę, odświeża.
Nie pozstawia lepkiej warstwy na twarzy. Przyspiesza gojenie "niespodzianek".
Ma miły herbaciany zapach.
Na dodatek jest w przystępnej cenie (6 zł z groszami - za 210 ml) i jest wydajny.

rewelacja za grosze

W sumie mogłabym się podpisać pod wszystkimi obietnicami producenta z wyjątkiem tej "Przyjemny, relaksujący zapach daje uczucie komfortu". Dla mnie ten zapach nie jest przyjemny, choć zielone aromaty z reguły bardzo lubię. Ten jednak jest za zielony i pachnie nie tyle przyjemną, świeżą zielonością, co śmierdzącym zielskiem :( Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń :) Tonik ten i oczyszcza, i odświeża, i koi, i łagodzi, i, nawilża w stopniu co najmniej zadowalającym. Nie klei się, nie szczypie w oczy, a do tego jeszcze jest dość duży i tani jak barszcz :) Polecam :)

Używam tego kosmetyku od 1,5 miesiąca / ilość zużytych opakowań: jedno

PS 25.03.06. Tonik już nie śmierdzi mi zielskiem, a pachnie zielonością. Widocznie kobieta zmienną jest :D Dodaję mu gwiazdencję, bo uważam go za rarytas w swojej klasie. I baaardzo go lubię :)

PS 12.06.06. Czytając niektóre recenzje zastanawiałam się co może znaczyć fakt, że tonik jest za ciężki. Teraz już wiem - w ciepłej porze roku faktycznie da się odczuć jego ciężkość. Zatem znów * mniej. Teraz jednak wolę lżejsze toniki...