Constance Carroll, Touch Away, (Korektor w sztyfcie)

Constance Carroll, Touch Away, (Korektor w sztyfcie)

Bardzo dobry korektor służący do rozjaśniania cieni pod oczami, czy też do korygowania niedoskonałości cery. Dostepny w kilku odcieniach.

Cena: 6,50zł

Dobry bo wszedzie..

Tiaaa...lubie go za to, ze jest praktycznie w kazdej drogerii , tzw. korektor ogólnodostępny ;) Poza tym jest smiesznie tani , wydajny dość i ma ciekawą paletke kolorystyczną:) miałam 13 stke i 12 stke.Koniec zachwytów ! ;) a teraz dlaczego jest be;) bo jest taki troche Agent Widmo ;) nakładasz, czekasz, a on chyc- znika po 2 godzinach ;)..a ma niby korektorować, nie ? ;) wiec co robi, jak znika? ;)NIC??? to ja juz dziekuje ! ;)ps. twardy jednak i pod oczka, to aaani razu sie nie odwazyłam ;)Używałam tego produktu od paru lat / Ilość zużytych opakowań: sporo, ale nie bede liczyc, ok ?

duży plus za cenę

Używam już dość długo - odpowiada mi odcień (nr.13 Natural Beige) dobrze się sprawdza zarówno pod oczy jak i do maskowania pryszczy. No ale będe zgodna z resztą komentarzy : jest nietrwały i trzeba robić poprawki(schodzi już po 3 godz)pozatym trzeba uważać żeby nie przesadzić bo wtedy wałkuje sie i zbiera w grudki.Używam z przyzwyczajenia ze względu na cenę ale poszukuje lepszego...

ściera się strasznie

Ładnie pokrywa niepotrzebne "rzeczy" ale niestety na krótko. ściera się, rozpływa... pod oczy nigdy bym go nie użyła bo ma bardzo suchą, cieżką konsystencję. Taka warstwa uwidacznia przecież zmarszczki itp.Pod oczy korektor musi być według mnie półpłynny. Ten się nie nadaje.Ogólnie stwierdzam, że teraz kupię inny, chociaż ten nie alezy do najgorszych.

Za taką cenę...

Dobrze kryje cienie pod oczami, do innych celów nie polecam gdyż za szybko się ściera. Odpowiednia ilość i korektor dość ładnie wtopi sie w skóre, nie będzie się zbierał w zmarszczkach. Jest miękki (w temperaturze pokojowej, w innej nie testowałam :D) Za tak niską cenę godny polecenia, mimo to nie powtórzę zakupu.
Zużylam jedno opakowanie.

ok

Używałam go bardzo długo. Miałam dobrze dobrany kolor. Duży mankament tego korektora to, że dość szybko się ściera.

Dla mnie odpowieni

Dla mnie to dobry kosmetyk i spełnia swoje zadania, szczególnie do rozjaśniania cieniów pod oczami. Co prawda do tej pory używałam tylko tego korektora i nie mam porównania do innych.

Nie za dobry

Pani w kosmetycznym mi go poleciła ale niestety u mnie się nie sprawdził. Wprawdzie tuszował ale po kilku godzinach zbierał sie w zagłebieniach skóry.