La Roche-Posay, Hydraphase Hydrating Toner (Nawilżający tonik do twarzy)

La Roche-Posay, Hydraphase Hydrating Toner (Nawilżający tonik do twarzy)

Nawilżający tonik, który przywraca równowagę odwodnionej skórze dzięki zawartości gliceryny i hialuronianu sodu. Skóra jest odświeżona, gładka i pełna blasku. Zawiera wodę termalną z La Roche - Posay.

Jak ja go lubię :)

Podczas hurtowych zakupów w wirtualnej aptece zrobiłam zapas toników LRP - Hydraphase i Effaclaru.
Hydraphase jest równie rewelacyjny jak Effaclar. Świetnie nawilża, tonizuje, nie szczypie ani nie piecze nawet podrażnionej i wysuszonej skóry.
Oczyszcza twarzy z resztek makijażu, mleczka i zanieczyszczeń.
Jest mega delikatny, nawet po przetarciu skóry powiek nie odczuwam żadnego dyskomfortu ani podrażnienia.
Łagodzi cerę, cera przetartatym tonikiem świetnie wchłania krem i inne specyfiki.

Nieoceniony podczas kuracji kwasami.

Polecam!

Używam tego produktu od:prawie miesiąc

Przyjemniaczek

Jestem bardzo zadowolona z tego toniku. Bardzo miło mnie zaskoczył. Pierwszy raz miałam wrażenie, że tonik nawilża. Przy żadnym innym takiego uczucia nie miałam. Po demakijażu mleczkiem i umyciu twarzy żelem i wodą, przetarcie twarzy tym tonikiem było wielką przyjemnością. Ładnie pachnie, nie powoduje u mnie nieprzyjemnego ściągnięcia skóry. Po całym dniu pracy w klimatyzowanym biurze uspokajał moją buźkę, łagodził podrażnienia. Zawsze po użyci toniku musiałam szybko nakładać krem. W tym przypadku było inaczej, a przekonałam się o tym któregoś wieczoru. Kiedy już kończyłam zmywać makijaż i przetarłam bużkę tym tonikiem zadzwonił telefon. Pobiegłam odebrać i nie zdążyłam wklepać kremu do twarzy. Z koleżanką gadałyśmy z pół godziny i przez ten cały czas nie pojawiło się żadne ściągnięcie skóry, podraznienie czy wysuszenie. Twarzyczka była miła w dotyku i właśnie miałam uczucie nawilżenia, tak że krem wydawał się zbędny:) (mam cerę mieszaną, ale coś takiego przytrafiło mi się pierwszy raz)
Niestety cena jest dość wysoka jak na tonik, ale czego się nie robi dla urody:D
Opakowanie jest wygodne, chociaż butelka jest zakręcana. Otworek w sam raz tak, że nie ma problemu z nadmiarem wylewającego się toniku na wacik.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Wracam do tego toniku regularnie. Owszem nie daje on takich efektów jak moj ukochany Clarte z Lancoma ale spisuje się doskonale.
Świetnie nawilża , do tego stopnia że czuć na twarzy to nawilżenie. Nie daje uczucia super oczyszczenia ale od tego jest żel do mycia twarzy i tonik oczyszczający a nie nawilżający.
Próbowałam ostatnio wielu toników , w poszukiwaniu ideału między innymi Dermedica Acne Expert ( wiem ze to alkoholowy ale nie dorasta do pięt Hydrabase), tylko Hydrabase doskonale współgra z moja cerą. Na kłopoty wypryskowe mam tonik Effaclar. i zwykle przecieram nim strefe T.
Cena myślę że przystępna jak na tonik takiej jakości. W aptece kosztuje około 46zł

Używam tego produktu od: kilku miesięcy ( w przerwie poszukiwania ideału)
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 3

Świetny tylko ta cena!

Obecnie mozna kupić ten tonik jako samodzielny produkt, nie tylko w zestawach. Kosztuje ok 40PLN.
Jest naprawdę świetny. Mam cerę mieszaną z tendencja do przesuszania i często sięgam po niego, kiedy czuję, że moja cera po zmyciu twarzy żelem potrzebuje nawilżenia. Przynosi natychmiastową ulgę i uczcucie odświeżenia. Dałabym mu pięć gwiazdek, gdyby nie ta odstraszająca cena!

Polecam, choć drogi

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: opakowanie promocyjne 20 ml plus pełnowymiarowe w trakcie

Jako jeden z niewielu toników daje na mojej buzi widoczny efekt: bardzo dobrze nawilża jak na tonik, dobrze wygładza skórę, rozświetla i poprawia koloryt. Ogólnie żel myjący plus ten tonik dawał zdecydowanie widoczny efekt. Minusem to jednak wysoka cena jak za produkt tego typu, ale na pewno będę do niego wracała.

Dobry, ale...

Jest to lagodny, kojacy, nawilzajacy specyfik. Nie oczyszcza w ogole, ale tez tego nie obiecuje producent, bo to tonik nawilzajacy, a w tej kwestii spisuje sie dobrze. Skora nabiera ladnego kolorytu, dobrze przygotowuje ja na przyjecie kremu. Ladnie pachnie, z wydajnoscia - jak to w przypadku tonikow - kiepsko. Mimo tych wszystkich plusow - nie kupie go wiecej, bo takie samo dzialanie ma moj ulubiony tonik nagietkowy Ziaja, ktory jest 10 razy tanszy i na dodatek ladniej pachnie.

swietny wybor

od dawna szukalam takiego kosmetyku.Czuje,ze moja skora jest naprawde czysta,uwielbiam go bo jest bardzo delikatny,czuje jak koi moja skore,i w przeciwienstwie do kremu hydraphase ma fajny zapach

super!

Wspaniały kosmetyk. Bardzo dobrze nawilża twarz, skóra jest po nim gładka i taka świeża i promienna :)
Używam go po umyciu twarzy żelem effaclair, po którym mam lekko ściągniętą skórę i nieprzyjemne uczucie znika od razu :)

Mi tam pasuje!

Bardzo jestem z niego zadowolona. Delikatny - szukałam właśnie czegoś łagodnego, bez działania antybakteryjnego (taki też mam w domu i w razie problemów sięgam po niego :D ). Idealny do przetarcia twarzy po wieczornym makijażu czy maseczce. Naprawdę daje uczucie nawilżonej skóry, niweluje trochę uczucie ściągnięcia po myciu - choć osoby ze skórą przesuszoną, tak jak ja, i tak muszą od razu sięgać po krem. To tonik nawilżający, więc nie będzie dawał takiego uczucia oczyszczenia lub wręcz odkażenia cery :) ale dla skóry wrażliwszej i suchej polecam zdecydowanie, ładnie odświeża, mam wrażenie że lekko koi podrażnienia.
Wadę widzę jedną - tonik nie jest sprzedawany oddzielnie, a tylko w zestawie z kremem Hydraphase (podobnie jak wcześniej maseczka). Nie rozumiem polityki firmy - mimo iż tonik mi się bardzo podoba, następnego juz nie kupię, bo na co mi tyle kremów Hydraphase? Mam nadzieję, że będzie wprowadzony do normalnej sprzedaży niedługo...

super: ale tylko nawilża

Nie wiem jak podjeść do jego oceny bo nie mam suchej, atopowej skóry wiec nie wiem jak będzie pomagał takiej skórze, ale:

niesamowicie nawilża myślę że to pierwszy i ostatni tonik po którym nie raz zapomniałam użyć kremu nawilżającego :-O.
Skóra jest gładka elastyczna, bardzo ładnie oczyszcza -
ja zmywam nim żel do demakijażu. Ogólnie bardzo polecam, ale nie kupię go więcej ponieważ wolę jeśli tonik "zamyka" cały proces demakijażu i dosadnie mówiąc "odkaża" cerę - a ten na pewno tego nie robi.