Ziaja, 100% pielęgnacji, Bioaktywny krem rewitalizujący z kompleksem multirozświetlającym do cery tłustej i mieszanej

Krem zawiera bioaktywny systemdotleniający.
Działanie:
- Seanergilium(R), filtr UV, witamina E)
- poprawia proces dotleniania komórek skóry.
- przywraca równowagę energetyczną, stymulując syntezę ATP - naturalnego nośnika energii
- aktywnie rewitalizuje skórę oraz zapobiega fotostarzeniu.
- delikatnie koryguje, wygładza i modeluje owal twarzy.
Subliten(R), kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol)
- intensywnie nawilża, poprawia koloryt skóry oraz dostosowuje go do rodzaju karnacji
- rozświetla i dodaje skórze subtelnego blasku.
Polecany od 20 roku życia.
Substancje aktywne:
Seanergilium(R), filtr UV, witamina E, Subliten(R), kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol)

nie dla mnie

Skusiły mnie do niego pozytywne opinie i śmieszna cena(zapłaciłam 6 i pół złocisza). Kremik jest wydajny i łatwo się wchłania ale ma bardzo istotne wady. Absolutnie nie nadaje się do łustej strefy T !! Dodatkowo w cieplejsze dni zamiast delikatnie roświetlać policzki(które nie mają tendencji do świecenia) nadaje im tłustawy błysk:(
Sądze że producent mylnie zaadresował ten kremik do posiadaczek tłustej/mieszanej cery. Przynajmniej na mojej się nie sprawdził:(

tragedia :(

Czytając recenzje na wizazu-zachęciłam się do zakupu tego kremu. Ale juz od pierwszego uzycia byłam załamana. Otóż nie rozumiem przede wszystkim jednego-po co ktos mający cerę tłustą/mieszaną ma uzywać kremu ktory dodatkowo nabłyszcza? Krem ten pozostawia bowiem na twarzy jakąś lepką, tłustawa powłoczkę co jest bardzo nieestetyczne. Zapach tez pozostawia wiele do życzenia.Kolorek jest lekko pomarańczowy-on akurat mi nie przeszkadza aczkolwiek właśnie dzięki niemu wiem że krem ma słabą wchłanialność gdyz po całym dniu zmywając wacikiem skorę widze jego pozostałosci oraz drobny brokacik. Moje oczy po jego uzyciu sa lekko zaczerwienione i strasznie szczypią-to kolejna wada:( Zastanawiam się do czego właściwie ten krem ma służyć i dlaczego jest przeznaczony do dziewczyn z tłusta i mieszana cerą-taki krem powinien zawierać bowiem składniki antybakteryjne(bo najczesciej kobiety z taka cera maja problemy z trądzikiem)oraz pochłaniające sebum. Jedyne co mi się w nim podoba to kolor opakowania-przyciąga wzrok i jest taki eneretyzujący:)...

to jest to!!!

Bardzo ladnie sie rozprowadza na buzi, ma ladny zapach. Mam bardziej tlusta cere niz mieszana - nie widze zbyt szybko tz. efektu blyszczenia sie buzi.
Bardzo ladne, estetyczne opakowanie , ktore pieknie sie prezentuje na mojej polce w lazience z kosmetykami ;)

fajniusi !!!

To mój pierwszy krem ziaji i odrazu strzał w 10-ke. Nie spodziewałam się jakiś rewelacji, a tu miłe zaskoczenie. Przede wszystkim nie zapchał mi porów a to już duży sukces, następnie okazało się że porządnie nawilża, uczucie ściągnięcia twarzy mija bezpowrotnie. Mam cerę mieszaną i bałam się tego rozświetlenia, ale okazało się ze niepotrzebnie. Twarz ma taki fajny wypoczęty wygląd i co najbardziej mnie zaskoczyło: WYRÓWNUJE KOLORYT! Co prawda efekt jest do momentu zmycia twarzy, ale jest! Moje różne deliktane zaczerwienia bledną, są takie jakby stonowane po użyciu tego kremu, może to zasługa tego "cielistego" koloru? nie wiem, ale mi się podoba i już!!!!!!!!!!

bardzo fajny

Lubię ten krem, nie zawiodłam się. Efekt rozświetlenia jest spełniony! Drobinki rozświetlające są widoczne na buzi.Skóra jest miękka i nawilżona.Jeden minus- nie matuje tłustej skóry.Ja nakładam tylko na policzki i troche na czoło.Nadaje sie pod podkład.Naprawde pozytywny kremik:)

udany produkt

Bardzo, bardzo dobry krem!
Swietny pod makijaż, zostawia bardzo przyjemną, miękką skórę. U mnie strefa T po tym kremie dość długo utrzymuje się matowa!
Dość silny, "perfumiarski" zapach, ale mi nawet pasuje.
Drobinki mające nadawać połysk na pewno w tym kremie są (widać po posmarowaniu na dłoni i w składzie jest mika), ale na twarzy zbytnio tego nie widać.

Jeśli tylko moje odczucia po zużyciu całego słoiczka będą równie entuzjastyczne jak teraz (po 1 tygodniu używania), wrócę i dodam 5. gwiazdkę.

*świetnie nawilża i chroni moją wrażliwą buzie przed słoneczkiem
*skóra ślicznie się mieni delikatnymi "iskierkami"
*świetnie się wchłania
*wydajny
*skóra długo pozostaje matowa (nie sprawdza się przy tłustej cerze , ale przy mojej lekko przetłuszcząjącej sie jest doskonały)
*bardzo dobrze się rozprowadza
*cena niska ,bardzo niska...
*estetyczne opakowanie
Kosmetyk godny polecenia

i znowu klapa

wszystko byłoby wspaniale i właściwie przez pierwszy tydzień było:(Kremik ślicznie nawilża, odświerza i rozświetla, jest cudaśny...
Niestety okazało sie że moje wrażliwe na wszystko pory poczuły się urażone i się pozapychały..!!!!!! Niestety, bo zapowiadało sie super!

KWC :D

W skali 1 do 5 należy mu się przynajmniej z 10 gwiazdek,ale niestety mamy ograniczenia więc daję "tylko" 5.Cudowny krem,wspaniale rozświetla skórę,fajnie wszystko błyszczy,ale efekt jest do tego jaki ma J.Lo :DCudowny kosmetyk za śmieszne pieniądze,idealny,nie znam słów,by określić jak go kofam :lol:

Świetny za tę cenę

Nie jest to może krem-rewelacja ale przyznaję, że bardzo przypadł mi do gustu. Co prawda prawie wogóle nie matuje (mam cerę mieszaną), jednakże nie to miało być jego zadaniem. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, leciutka konsystencja, fajny kolorek, rzeczywiście ładnie, subtelnie rozświetla twarz. Nawilża też całkiem dobrze (jak na dzień to wystarczająco dla mojej cery), pozostawia jakiś tam filmik ale naprawdę bardzo delikatny. Jego dużym plusem jest to ze świetnie nadaje się pod makijaż, podkład doskonale się na nim rozprowadza, nic się nie wałkuje. Jest wydajny, malutka ilość wystarcza na całą twarz( nakładam cienką warstewkę). Mógłby co prawda mieć trochę mniej intensywny zapach, chociaż na twarzy i tak po krótkim czasie( a po nałożeniu podkładu to juz wogóle) ulatnia się. Poręczne, malutkie opakowanie. Śmieszna cena. Warto wypróbować.

nie mam żadnych "ale"

Jak dla mnie ten kosmetyk jest doskonały!!!
Cuuudnie wygładza buzię, bardzo odżywia i nawilża i do tego buzia wcale się nie świeci, tylko jest jakby lekko zmatowiona. Nie zapycha porów. Bardzo ładnie pachnie, ma aksamitną konsystencję, bardzo dobrze się wchłania. Ma ładne opakowanie i jest śmiesznie tani :D suuuuuper!!!