Maybelline New York, Water Shine Gloss (błyszczyk do ust "Lustrzany blask")

Maybelline New York, Water Shine Gloss (błyszczyk do ust "Lustrzany blask")

Błyszczyk Water Shine jest kolejnym produktem uzupełniajacym linię Maybelline. Mały błyszczyk w ładnym, zgrabnym opakowanku w sam raz do kieszeni czy torebki, w kilku bardzo ciekawych odcieniach począwszy od miętowej, pastelowej zieleni przez lekkie lawendy, róże, beżyki do nasyconego różo-beżu :) Pomadka delikatnie opalizuje ale właściwie jest transparentna i nadaje połysk tafli wody, nie zawiera dużych drobin, daje rzeczywiście efekt mokrych, seksownych i naturalnych ust, pielęgnuje.

Cena: ok. 15 zł / 5 ml

super!

Wystarczy niewielka ilość i wygląda świetnie :) Delikatny, nie wysusza ust, można go poprawiać bez lusterka. Mam kolor czerwony i używam go w zależności od potrzeb:
- by delikatnie podkreślić usta i nadać im błysk [wyglądają jakby cały czas były nawilżone, ale nie napastowane wazeliną] -> używam samego
- by podkreślić kolor -> na szminkę, niekoniecznie zgodną kolorystycznie, efekt extra :)
- by dać ustom mocniejszy kolor ale nie stracić blasku -> na kredkę do ust roztartą na całej powierzni
Niezawodny!

Używam tego produktu od: 1 rok

supcio :)

Moj ulubiony i jedyny blyszczyk.

Plusy:
+ tani
+ wygodny w uzywaniu
+ wydajny
+ sliczne kolory
+ nie wysusza ust
+ ladnie pachnie
+ jest dosyc trwaly (nie istnieje blyszczyk ktory bedzie trwal na ustach 12h pomimo jedzenia i picia wiec nie widze powodow dla ktorych nie moznaby nazwac tego blyszczyka trwalym)

Minusow nie widze.

Blyszczyka uzywam generalnie bardzo rzadko, wole szminki, ale jesli juz to zawsze tego :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

ŚLICZNY!

Mam w swojej kosmetycace ze 20 błyszczyków i to z róznych firm- Maybelline kupowałam naprawde sporo razy i jestem z niego bb zadwolona
Zawsze kupuję nr. 502 kolor cutie pie uwazam ,ze jest śliczny błyszczacy , dość długo sie trzyma( NIE OCZEKUJMY CUDÓW ZA TAK NISKA CENĘ) i nie roluje sie na ustach ani nie zostawia tzw. białego osadu
Ja jestem zadowolona i kupie go jeszcze na pewno pare razy

Używam tego produktu od:2 lat

Oj, chyba KWC... :)

Nie wiem czy nie najlepszy błyszczyk jakiego używałam. 509 Cafe Latte to mój kolor i jeszcze nie znalazłam czegoś równie bardzo mi odpowiadającego.
Błyszczyk jest poręczny, ma ładne opakowanie, jest dosyć wydajny, tworzy ładny lustrzany połysk i nie posiada żadnych badziewnych drobinek co jest dla mnie bardzo ważne! Zapach przyjemny, konsystencja w sam raz. Cena jak najbardziej w porządku do jakości.
Godny polecenia.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

jest świetny

miałam go już kilka razy. Ma gesta konsystencje, ale sie nie lepi. Zostawia na ustach gruba warstwe, wydaja sie one mokre, ale nie lepkie. Miałam jasne różowe kolory, ładnie sie blyszczaly na jasno, usta sa mleczne i bardzo swietliste przy czym wygladaja naturalnie.
Polecam goraco :)

Używam tego produktu od: nie pamietam

Bez rewelacji

Błyszczyk kupiłam dosyć dawno, lecz nie zadziwił mnie. Pozostawiony na ustach dłużej niż przez 20 minut pozostawił w kącikach ust białe " plamki ". Bardzo szybko wysycha i nie nawilża, wręcz przeciwnie.

+ Ładne kolory
+ Wygodne opakowanie

- Krótko utrzymuje się na ustach
- Szybko wysycha
- Pozostawia białe " smugi " w kącikach ust.

Używam tego produktu od: Dawno używałam.

lepiej szukać dalej

Mały, poręczny, tani. Niestety klei usta jak jakaś maź i w moim przypadku wogóle sie nie wchłania. zostawia tłusty film do którego wszytsko sie lepi. Plus za trwałość.
Generalnie nie polecam...

Używam tego produktu od:2 mies

Bardzo dobry!

Mam 2 odcienie tych błyszczyków: intensywnie czerwony i jaśniutki różowy - całkiem transparenty.
Błyszczyki zamknięte są w bardzo poręcznych, niedużych opakowaniach z patyczkiem w roli aplikatora. Opakowanie sa niewielkie, idealne do torebki czy kieszeni, aplikator jest dobry, łatwo nakłada się nim błyszczyk, nie psuje się.
Błyszczyki są bardzo lekkie, raczej rzadkie. Nie sklejają ust ale są dość trwałe. Tworzą na ustach film ochronny, czerwony dodatkowo nadaje kolor, który jest dość intensywny jak na błyszczyk wiec należy uważać przy malowaniu. Różowy jest całkowicie przezroczysty, daje efekt mokrych, błyszczących ust.
Błyszczyki sa wydajne, nakłada się je cienka warstwą. Nie wysuszają ust, nie podrażniają. Gdy już błyszczyk zniknie z ust pozostawia na nich delikatną warstwę ochronną.
cena do zaakceptowania bo błyszczyki są bardzo dobre.
I jeszcze jedno - nie mają drobinek! :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Bez drobinek:D

Bardzo przyjemny błyszczyk za niewygórowaną cenę!:) mam kolor 506 peachy pink, który jest idealnym substytutem pomadki sephorowskiej lip attitude glamour o świezutkim, brzoskwioniowo-różowym kolorku BEZ DROBINEK:D i tym mnie ten błyszczyk ujął. mam jeszcze drugi wpadajacy w braz ale numerek się starł.

Ogólnie wg mnie jest lepszy od shine elixir tej samej firmy, gdyż ma wygodniejszy aplikator. To przede wszystkim. Poza tym nie klei się, jest dosyć trwały, ma duży wybór kolorków i oczywiście moje ulubione bezdrobinkowe :>
Efekt mokrych ust bardzo mi się podoba. Polecam:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

malenkie cudenko:)

ja mam 509 i 515 oba fajne, ale tak naprawde to 515 jest jak dla mnie prawdziwym przebojem ! w ostatnim mieciacu nakupowalam z 20 roznych blyszczykow z czego 3 z maybellina i z 7 z loreala, lubie te marki i jeszcze sie na nich nie zawiodlam, szczerze to kiedy weszly te water shine na rynek nie podobaly mi sie zbytnio...moja kolezanka miala jeden i efekt byl mniej niz mizerny, ale ostatnio tak sie jakos skusilam zeby je zobaczyc i na prawde 515 to male spelnienie snow! przeeee urocze malenstwo:)

Używam tego produktu od:luty

Okropny :/

Szukałam różowego błyszczyka w drogerii-pomyślałam sobie, że Maybelline będzie dobry, ale się pomyliłam :/ Mój miał okropny, chemiczny zapach i smak, w ogóle nie pielęgnował ust, czego zazwyczaj oczekuję od błyszczyków... No i kolor-tragiczny, po nałożeniu powstawały jakieś mazy... Aż się dziwię, z czego tu takie dobre opinie są na jego temat ;)
Ja nie polecam, oddałam koleżance na obozie

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1/3

świetny!

Jeden z najlepszych błyszczyków na rynku. Ładne kolory (ja aktualnie używam 502), slicznie sie blyszczy, nie ma okropnego, chemicznego smaku czy zapachu. Nie skleja ust, lecz trzeba uważać, zeby nie przesadzic z iloscia na gabeczce, bo tworzy sie wtedy efekt obslinionych ust" <bleee>.
Cena nie jest wygórowana, wiec tym bardziej polecam wszystkim.

Ilość zużytych opakowań: 2, teraz 3 ;)