ST Dupont, Pour Femme EDP

ST Dupont, Pour Femme EDP

S.T. Dupont pour Femme marki S.T. Dupont to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. S.T. Dupont pour Femme został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są czarna porzeczka, marakuja, melon, mandarynka, galbanum i cytryna; nutami serca są cyklamen, magnolia, goździk (roślina), gardenia, orchidea, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, Żywica bursztynowa, paczula, piżmo, mech dębowy, cedr i brazylijskie drzewo różane.

wody perfumowane
kwiatowe, szyprowe
Rekomendacja
jesień / zima, na wieczór, wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Bardzo ładny czysty zapach

Dla mnie ten zapach to ponadczasowa elegancja. Minimalizm bez zbędnej otoczki. Szyk i klasa. Prosty piękny flakon, a w nim zapach który podkreśli osobowość kobiety wiedzącej czego chce oraz znającej swoją wartość. Nie jest wulgarny, nie krzyczy HALO!!! tu jestem!!! tylko delikatnie wodzi za nos otoczenie w pobliżu :). Nie będzie pasował do dresu i byle jakiego stroju..
Kompozycja to miks nut drzewno/kwiatowo/owocowych. Dla mnie na pierwszym planie jest mech dębowy, później czuję goździk i cedr. Kto kiedykolwiek spotkał się z Wodą Cudów od Hermesa polubi ten zapach.
Kobieta która posiada w sobie wewnętrzny urok z przyjemnością będzie nosiła tą woń.
Trwałość 10,11h na skórze, na ubraniu czuć na drugi dzień. Projekcja delikatna.
Polecam testy kobietom które lubą wyglądać elegancko, z klasą.

Ponadczasowa elegancja

Tak pachnie szyk i elegancja...MT DUPONT zakupiłam zupełnie przypadkowo,szukając czegoś wyjątkowego. Intuicja mnie nie zawiodła..:).To jeden z najpiękniejszych zapachów jaki dane było mi poznać, a w swoim życiu zmierzyłam się już z bardzo wieloma.W ogólnym odbiorze to perfumy świeże,ale w taki kwiatowy sposób.Początek lekko cierpkawy,bardziej wytrawny,złożony z woni białych kwiatów-nie ma w tym zapachu ani odrobiny słodyczy.Całość podbita mchem,paczulą,które nadają temu zapachowi klasy,elegancji i zmysłowości.Sprawdzają się o każdej porze roku i na każdą okazję.Gdyby chcieć je porównać do innych perfum,to myślę,że blisko im do Libertine V.Westwood, z tym że w MT DUPONT ową świeżość uzyskano dzięki białym kwiatom,a nie cytrusom.
To perfumy,które są raczej dedykowane dojrzałym kobietom.Gdzież im do sezonowych i ulepkowatych słodziaków...Są po prostu mistrzowskie w każdym calu.Skromne, nie narzucające się,ponadczasowe...jak klasyczny kostium ze szlachetnej tkaniny uszyty na miarę...Wiecznie piękny:)

Używam tego produktu od:wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 100 ml

ładny...

Zapach ladny, banalny, poprawny. Tylko. Niczym nie wyróżnia się z tysiaca podobnych kompozycji (raczej tych średniopółkowych). Na początku jest delikatny, kwiatowy z jakimiś zielonymi nutkami. A później zostaje obłoczek delikatnych białych kwiatów. Taki bezpieczny aromacik...
Zapach dla kogos kto zdeycdowanie nie chce się wyróżniac z tlumu i nie chce zwracać uwagi zapachem .Czyli nie dla mnie;-)
Flakonik ładny choć widziałam tylko na zdjęciu.
Trwałość więcej niż zadowalająca;)

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: próbka

klasyczna elegancja

Zapach ten "chodził za mną" od dawna i w końcu niedawno udało mi się go kupić. Za całkiem przystępną cenę na Allegro, oryginał. Używam kilku perfum, na różne okazje, ale S T Dupont pasuje mi nawet na co dzień. Do ładnych dżinsów również. Jak większość francuskich perfum pięknie sublimuje na skórze w ciagu kilku godzin. Jest tak różny od obecnie modnych zapachów...Nie narzucający się ale wyczuwalny.
Polecam go wymagającym paniom po trzydziestce.

Odrobina luksusu na ...

na codzień.

S.T. Dupont nie jest marką znaną w Polsce zbyt dobrze, w autoryzowanych perfumeriach, z zapachem można spotkać się w naszym kraju od 1999 roku, podczas gdy tradycja firmy sięga... 1872.
Na całym świecie jest synonimem luksusu, a jednocześnie ziszczeniem znanego powiedzenia "Od zera do milionera", dzieki swemu założ ycielowi, który był niepozornym rzemieślnikiem, acz obdarzonym pasją.
Mimo, iż marka sygnuje głównie luksusowe przedmioty, których adresatami są eleganccy mężczyźni (zapalniczki, aktówki,galanteria skórzana), oferta zapachowa- obejmuje- a jakże- również kobiety ;)

Autorem tego unikatowego zapachu jest Bertrant Dachanfour z Creations Aromatiues.
Zapach- kwiatowy o urzekających nutach gardenii, magnolii, ylang-ylang harmoinijnie połączonych z owocowymi akorami czarnej porzeczki i melona, a wszystko dopełniają mech dębowy, ambra.
Zapach jest bardzo wyrazisty- daleko mu jednak do mdłej słodyczy lub duszącej ciężkości.
Bardzo zmysłowy, subtelny, choć jednocześnie nie sposób zgubić go w tłumie. Nie jest młodzieżowy, a jednak wybitnie pachnie młodością, tą z najpiękniejszego przedziału życia. Dla mnie- piękny, pełen głębi zapach luksusu, który śmiało towarzyszyć może każdego dnia.

Opakowanie- pudełeczko w intensywnym turkusowym kolorze pokryte...mchem... kryje smukłą, zakończoną złotą koroną butelkę,klasyczna elegacja.