Sally Hansen, Maximum Growth (stara wersja)

Sally Hansen, Maximum Growth (stara wersja)

Odżywka do słabych, wolno rosnących paznokci. Dzięki zawartości białka z jedwabnika wzmacnia i uszczelnia płytkę paznokciową, a paznokcie rosną szybciej, są zdrowe i odporne na złamanie. Dziesięciodniowa kuracja w zupełności wystarcza aby wzmocnić nawet słabą płytkę paznockia.

Cena: ok. 35 zł

bardziej na tak

Liczyłam na cud i troszkę go mam.
Po złym manicure hybrydowym, który kosmetyczka usuwała pilnikiem miałam bardzo zniszczoną płytkę paznokcia. Lakier dobrze ją zabezpieczył. Paznokcie i tak rosną szybko więc nie wiem czy bardzo przyspieszył wzrost.
Na pewno nie odbarwia płytki jak odżywka z eveline.
Nakładam 1 warstwę i na 2gi dzień następną. Trzeciego dnia zmywam i od nowa.
Panokcie rosną i są coraz ładniejsze.
Na jednym palcu mam jeszcze ślad po felernym hybrydowym.

Do zadań specjalnych - polecam.
Nie testowałam jako bazę pod lakier.

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

Paznokcie rosną po niej jak szalone

Wstyd się przyznać, ale jeszcze do niedawna miałam problemy z obgryzaniem paznokci. Na szczęście to już przeszłość. Silna wola i świadomość tego jak wygląda dorosła kobieta z poobgryzanymi paznokciami sprawiły, że ten bardzo zły nawyk udało mi się zwalczyć. Ale wracając do tych strasznych czasów to jest w nich jedna pozytywna rzecz, a mianowicie odkrycie odżywki do paznokci, która sprawia, że bardzo krótkie i poobgryzane paznokcie potrafią urosnąć do takiej długości jak na powyższym zdjęciu w 4 - 6 tygodni (sic!). To właśnie Sally Hansen Maximum Growth - stara wersja, której kilka sztuk kupiłam na allegro. Z tego co widziałam jeszcze można ją na tym portalu kupić.
Buteleczka ładna, przejrzysta. Pędzelek mógłby być ciut węższy, ale dla moich paznokci niemal każdy jest za szeroki - idealne są tylko te od lakierów Chanel.
Odżywka sprawia, że paznokcie rosną w szalonym tempie. I co ważne są nie tylko długie, ale też bardzo mocne i twarde. Nawet gdybym chciała je obgryźć to nie wiem czy dałabym radę:)
W połowie buteleczki odżywka zaczyna gęstnieć co może być pewną trudnością jeśli chodzi o komfort malowania, ale nie traci swoich właściwości.
Kupiłam na allegro za około 15 zł za 13 ml.

Używam tego produktu od: 2013 rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mieszane uczucia

Od wielu lat używam "złotej" odżywki Sally Hansen, z której jestem bardzo zadowolona. Tym razem postanowiłam wypróbować inny produkt tej firmy. Szczerze mówić myślałam, że nie będzie się dużo różniła od mojej ulubionej. Różni się niestety na niekorzyść. Mam wrażenie, że bardzo niekorzystnie wpłynęła na paznokcie, gdyż zaczęły się rozdwajać i pękać po bokach :( nie powoduje również, że paznokcie są twardsze.
1 gwiazdkę daję na spelnione obetnice pod względem szybkiego wzrostu paznokcia, a 2 gwiadkę na bardzo wygodną aplikację, dobry pędzielek i szybkie schnięcie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

świetna!!!

Robi to co Sally obiecuje. Paznokcie wreszcie mogą urosnąć zanim po drodze połamaną się, rozdwoją i inne cuda wianki. Ładnie nabłyszcza. Plus za mega fajny pędzelek.
Warto kupić ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

swietna

Bardzo dobra odżywka. Na allegro można ją kupić już za 10zł. O niebo lepsza od odżywek Eveline. Przede wszystkim nie podrażnia, skórki nie pieką tak jak w przypadku Eveline. Nie podrażnia płytki, paznokcie są twarde, mocne, szybko rosną.

Używam tego produktu od: miesiaca

hip hip - huraaa :))

Kupiłam tę odżywkę w Rossmannie przy okazji promocji. Wcześniej używałam równie dobrej złotej odżywki Sally Hansen Nailgrowth Miracle.

Obgryzam paznokcie już od nie wiem ilu lat, a dzięki tej odżywce w końcu mój kłopot zaczyna znikać!! Efekt widać już po pierwszym użyciu - paznokcie po prostu "rosną w oczach"! Można go używać też jako lakier bezbarwny, bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach :) Jedyny minusik to fakt, że już po drugiej warstwie zaczynają się one same "zwijać" na paznokciu, ale może to zależy od tego jak nakładamy odżywkę...

Polecam wszystkim serdecznie :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

wreszcie mam paznokcie!

Używam starej wersji odżywki, dostęnej na Allegro za ułamek ceny, która tu widnieje.

Kupiłam tę odżywkę przez przypadek - przy okazji kupowania Nailteka. Myślę sobie, dobra firma, taka okazja, co mi tam! Niech stracę. Może coś da.

Co się okazało? Już po miesiącu regularnego stosowania (naprzemian z Nailtekiem Therapy II, żeby się paznokcie nie przyzwyczaiły ani do jednej, ani do drugiej) moje paznokcie zupełnie nie przypominały moich paznokci! Przez całe dzieciństwo je obgryzałam, czego skutkiem jest bardzo słaba, miękka i łamliwa płytka paznokciowa, do tego niestety króciutenka. No paskudna jednym słowem. To znaczy, była :D Wreszcie mam normalne paznokcie, może nie są twarde jak stal, ale SĄ!!! nie zależy mi na tempie wzrostu, ale na wzmocnieniu, a tę funkcję odżywka spełniła w stu procentach.

do tego:
- fajny pędzelek, niestety nie dostaje do końca słoiczka, ale jakoś sobie radzę z resztkami
- konsystencja wodnista, po kilku miesiącach trzymania lakieru w temperaturze ok. 20 stopni lakier jest nadal lejący (choć nie aż tak, jak na początku, wiadomo) - brawa! Dzięki tej lejącej konsystencji można nakładać kilka warstw na paznokieć :)
- duża pojemność
- kolor bezbarwny - służy jako baza lub topcoat :)

Dzięki Nailtekowi i Sally Hansen wreszcie maluję paznokcie, bo MAM CO MALOWAĆ!!! :D

Ilość zużytych opakowań: 1 zostało 1/4

paznokcie twarde jak diament

Od ...zawsze miałam problem z obgryzaniem paznokci. Ta odżywka połączona z preparatem do pielegnacji skórek( + mnóstwo silnej woli :D ) dała świetne efekty. Paznokcie są mocniejsze , grubsze , nie łamią się , a przede wszystkim szybko rosną. Po krótkim czasie widać efekty. Nie wiem jak ten produkt to robi ( i wole nie analizować jego składu ) , ale najważniejsze , że działa i że doprowadziłam swoje paznokcie to przyzwoitego wyglądu , co kiedyś było nie do pomyślenia.
Ma dość dużą pojemność i wygodny w użyciu pędzelek.

Wiem , że przepłaciłam kupując ją w super-pharm , dlatego polecam sprawdzić na allegro.

Gorąco polecam osobom ze słabymi paznokciami!

Odżywka, która osłabiła paznokcie

Jestem na nie. Nie. I nie.
Patrząc na recenzje przeważa w nich pozytywna opinia, niestety muszę to popsuć. :(

Kupiłam tę odżywkę zachęcona jej opisem, bo jeśli by działała, to moje paznokcie wreszcie odzyskałyby siłę i wygląd.
Rozumiem, że moje pazury trudno naprawić, bo były dość długi czas obgryzane, ale nie spodziewałam się pogorszenia ich stanu, co niestety nastąpiło po tej odżywce.

Jak to wyglądało - a no smarowałam jak zalecił producent, warstwa na warstwę, później one schodziły, więc zmywałam je i nakładałam kolejne warstwy. Efekty? Rozdwojone paznokcie z jeszcze większą siłą niż dotychczas i nawet rozwarstwianie płytki paznokcia(!), żadne tam utwardzenie i wzmocnienie.
Szybszy wzrost dostrzegłam tylko po pierwszym użyciu, później tak jakby stanęły w miejscu i wcale nie chciały rosnąć. A gdy paznokieć pękł mi w miejscu płytki to przesądziło to losy owego cudownego specyfiku i został on odłożony z hukiem. :D

Nie osądzałabym tej odżywki po kilku dniach stosowania, bo używam ponad miesiąc i moje paznokcie nigdy nie były w gorszym stanie niż teraz. Dodam, że jadam owoce i warzywa, także witaminy są mile widziane co na pewno by nie zaszkodziło :)

Podsumowując:
(wybaczcie, zacznę od minusów, które niemiłosiernie przeważają)
- nie wzmacnia paznokci
- nie utwardza, są nadal miękkie
- paznokcie pękają i łamią się podczas stosowania odżywki
- w moim przypadku występuje częstsze ich rozdwajanie
- nie zahamowała pojawiania się od czasu do czasu plamek na paznokciach
- stosowana na lakier rozmiękcza go, ściąga z niego kolor i trzeba znowu czekać na wysychanie - i lakieru i odżywki :|
- nie utrwala lakieru, odpryskuje się tak jak bez używania odżywki

Plusy...:
+ 13,3 ml to naprawdę sporo
+ wydajna, po kilkunastu użyciach nie widać tak bardzo by jej ubyło
+ pozostawia żelową otoczkę na paznokciu, więc teoretycznie powinien go chronić przed szkodliwymi czynnikami
+ czas wysychania nie stanowi problemu

Pluso-minusy:
+/- wygląda jak bezbarwny lakier i chyba rzeczywiście jest tylko nim, gdyż nie spełnia obiecanych funkcji

Używam tego produktu od: Ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Zużyte w 1/3

NAJLEPSZA

Odżywka cud.! :)
Plusy:
+ paznokcie sa bardzo odżywione
+ nie łamią się
+ mialam wrażenie że naprawdę szybciej rosną :D
+ wydajna
+ myślałam, że nienajtaniej jak na odżywkę do paznokci ale jest warta swojej ceny

Ponadto w miarę szybko wysycha, i mimo że już bardzo długo ją posiadam zrobiła sie TYLKO TROSZKĘ bardziej gęsta ale dobrze się nakłada i dalej w miarę szybko schnie :)

Minusy:
- jak narazie brak :)

ubóstwiam i na żadną inną nie zamienię! :)

Po prostu CUD!
z porozdwajanych paznokci, łamliwych, miękkich mam przepiękne twarde i długie szpony :D

odżywka w raczej żelowej konsystencji, pięknie wygląda na paznokciu.

plusy:
paznokcie stały się mocniejsze, twardsze
nie łamią się
w ogóle nie rozdwajają się
szybko rosną:O
cena (ok. 6 zł na allegro)
wyglądają pięknie i zdrowo.

dla kogoś z takim problemem z paznokciami jest to po prostu objawienie :)
żadne suplementy diety, odżywki, olejki cuda boskie nie zrobiły z paznokciami tego co ta taniutka odżywka :)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, ale już zamawiam następne na zapas :D

Idealna !

idealna odżywka do paznokci :) !
+ nie śmierdzi
+ odżywia
+nadaje połysk
+szybko schnie
+naprawiła moje nieco zniszczone paznokcie.
+uratowała moją mamę po tipsach . uwierzcie że jej paznokcie były w opłakanym stanie!
+ paznokcie rosną jak na drożdzach :D (to największy plus)

Kupiłam na allegro w dużo atrakcyjniejszej cenie. po miesiącu stosowania zamawiałam jeszcze 3 dla koleżanek bo były zafascynowane efektami działania tej odżywki :D

- jedyny minus to taki że nadal mi się rozdwajają, ale od tego są inne odżywki :)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego