Nuxe, Creme Fraiche de Beaute [Emulsion Hydratante Energisante] (Krem nawilżająco - energetyzujący do skóry normalnej)

24-godzinna emulsja nawilżająco - energetyzująca, nowa pielęgnacja "mleczno - aromatyczna" z unikalną formułą 8 mleczek roślinnych, które nawilżają i wzmacniają skórę oraz 4 olejków eterycznych działających antystresowo, odbudowujących "rezerwę wodną" w naskórku. Owoc granatu zatrzymuje wodę i rozprowadza ją po wszystkich warstwach skóry; 5 soków roślinnych tworzy "pułapkę wodną" aby zapewnić skórze długotrwałe nawilżenie. Soczysta formuła, wzbogacona w odżywcze olejki roślinne, powoduje że każdego dnia pielęgnacja jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Skóra tryska świeżością i perfekcyjnym nawilżeniem przez 24 godziny, staje się świeża, jędrniejsza i milsza w dotyku. Zawiera: mleczka roślinne (łubin, żółty groch, zielona herbata, kwiat akacji, migdały kokos, owies, soja (nie modyfikowana genetycznie) 3 %, owoc granatu, soki roślinne (Mamaku-paproć z Nowej Zelandii, aloes, opuncja figowa, bambus, trzcina cukrowa) 2,5%, olejek z orzecha laskowego, jojoba, nasiona moringa 3,2%, olejki eteryczne.

Bardzo dobry nawilżacz

Kremik kupiłam przypadkiem, szukając lepszego nawilżacza niż używane dotychczas. Stosuję go na wieczór , gdyż dla mnie jest wystarczająco treściwy. Rankiem używam nawilżacza Avene.
Nie umiem doszukac się minusów, choć to pierwszy mój krem tej firmy:
Proste opakowanie - nic dodać, nic ująć.
Ładny, jakkolwiek intensywny zapach - podejrzewam, że znajdą się osoby, dla których będzie to problem, dla mnie w żadnym wypadku.
Konsystencja w sam raz - niezbyt toporna i tłusta, krem bez problemu się rozprowadza i naprawdę szybko wchłania
pozostawia delikatny film, w miejscach w strefie T, właściwie głownie na nosie, co nie jest dla mnie problemem, z uwagi na porę jego stosowania.
Buzia natychmiast robi się gładka, rano z kolei skóra jest miękka i dobrze nawilżona.
Kremik naprawdę nawilża , robi swoje.
Nie wiem czy sięgnę po niego, po ukończeniu, w najbliższym czasie jedynie dlatego, poniewaz mam zamiar przetestowac inne tej firmy.

Używam tego produktu od: dwanaście dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

FAjNY

Ładnie nawilża nei jest ciężki mimo wrażenia że konsystencja taka jest super się wchłania nie ppppozostawia tłustości na buzi skóra odżywiona wygładzona nie zapycha superrr pachnie!!!
POlecam
dobra cena za dobry i bardzo wydajny produkt

Używam tego produktu od: 3mieięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

lubię:)

Kremik bardzo polubiłam. Nie obiecuje cudów, a działanie przyzwoite:)
Ładnie nawilża i odżywia, zostawia lekki film (ta wersja), ale spokojnie nadaje się pod makijaż. Ma fajną delikatną, ale zwartą konstystencję, dzięki czemu dobrze wnika w skórę i jakby ją optycznie "zagęszcza" :D

Jest bardzo delikatny, nie podrażnia. Zapach-kwestia gustu, ale mnie generalnie nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie jest oryginalny.

Jak jedna z poprzedniczek też mam wrażenie, że czsami lekko zapycha, czsai nie, ale nie znalazłam w nim substancji, które zwykle powodują u mnie wysyp, więc się nie czepiam;)

Ogólnie polecam, kremik i na dzień i na noc i jako baza pod inny krem również. Taki uniwersalny i bezpieczny krem przydatny w każdej damskiej kosmetyczce:)

Używam tego produktu od: kilka m-cy

doskonale nawilża

mój mały KWC..

plusy:
- doskonale nawilża (mam bardzo suchą skórę),
- nie zostawia tłustego filmu na skórze,
- przyjemny słoiczek,
- znośna cena chociaż w aptekach kosztuje ok 140 zł),

minusy:
- POTWORNIE ŚMIERDZI (ale i tak go kocham;) takim zielskiem, bardzo intensywnie.. do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić..
-chyba jednak nie na lato (pod makijaż) jest za gęsty.. Używam tego produktu od: roku

Przyjemny

Od razu zaznaczam, że nie miałam pełnowymiarowego słoiczka, tylko promocyjną tubkę 15 ml. Starczyła mi ona jednak na tak długo, że spokojnie mogę ocenić krem na tej podstawie.
Krem jest ogólnie przyjemny i nie mam mu wiele do zarzucenia, ale niestety nie jest niezastąpiony. Bardzo lubię jego zapach i konsystencję, ale czasami mam wrażenie, że zapycha (a czasami nie, trudno to wyjaśnić). Generalnie dobrze się wchłania, chociaż czasami potrafi się zaświecić. Używam go pod makijaż i z jednej strony dobrze nadaje się do tego celu, z drugiej nie chroni wystarczająco przed wysuszaniem. Nawilżenie także nie jest bardzo intensywne, choć przyzwoite, ja niestety nie zauważyłam łagodzenia podrażnień, a cerę mam identyczną jak poprzedniczka (chociaż ja mam dodatkowo ekstremalnie wrażliwą, może dlatego). Próbowałam stosować go pod oczy i wydaje mi się, że je podrażnił, także ostrzegam.
Podsumowując, jest to naprawdę dobry krem, niestety nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia, żebym chciała kupić cały drogi słoiczek. Jeśli jednak znowu dostanę go jako gratis do jakichś zakupów, nie będę narzekać.

Ilość zużytych opakowań: kończę 15 ml

znakomity

mam cerę mieszaną, z problemami naczynkowymi. Kremik uważam za świetny ponieważ:
- znakomicie nawilża
- pięknie łagodzi podrażnienia (zaczerwnienienia bledą)
- przyspiesza gojenie się stanów "popryszczowych"
- nie zapycha
- pięknie pachnie, hmm.. ziołami?
- jest bardzo wydajny

używam go na noc i na dzień, pod makijaż też się świetnie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Pomógł mojej skórze

zawsze trudno mi było dobrac odpowiedni krem do mojej cery, ponieważ po prawie każdym kremie moja cera od razu robiła się zaczerwieniona, rano wyglądała na zmęczoną i przesuszoną. Az w końcu trafiłam na to cudo. Po jego użyciu moja twarz od razu zyskała promienistość, blask, odżywienie, nawilżenie i przede wszytskim nie była juz zaczerwieniona. Ale nie kupuję go bez przerwy, zeby cera się na niego nie uodporniła. Dlatego raz kupuję Avene, raz La Roche (które też są w miarę dobre) a potem wracam z zachwytem do Nuxe do cery normalnej. Mimo iż mam cerę mieszaną jest on dla mnie odpowiedni. ale do tłustych nie polecałabym, gdyz jest dośc ciężki.

Używam tego produktu od: 2008

Dobry

Super krem ale zdecydowanie na zimę , pod makijaż i na noc!Rano super po wyciągnięciu z lodówki i nałożeniu na buzię( tak napisane na stronie Nuxe ;) )
Na dzień bez makijażu troszkę za ciężki , buzia się świeci i po dłuższym używaniu lekko zapycha ale polecam peeling lub kremik złuszczający przez parę dni i wszystko wraca do normy!
Co więcej buzia po przebudzeniu wygląda ślicznie - wypoczęta i zdrowa!Fajny ziołowy zapach;)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/3

ulubiony krem na dzień

Używam regularnie od ponad 10 lat ( zanim był jeszcze suractive) jako kremu na dzień. probuję innych i... grzecznie do niego wracam. Nie lubię tylko jego zapachu (poprzednia wersja była delikatniejsza). Poza tym nawilża, odżywia, chroni. Niczego więcej w zimie moja skóra nie pragnie.

Używam tego produktu od:10 lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

za tłusty

Miałam próbkę 15 ml, która ku mojemu zdziwieniu starczyła na prawie dwa miesiące niemal codziennego stosowania. Zatem wydajność na pewno rekompensuje wysoką cenę. O ile komuś krem przypasuje.
Mnie nie przypasował - na dzień w ogóle odpadł - za tłusty, makijaż o nim spływał.
Zużyłam na noc, ale również bez zachwytu, oprócz tłustości nie podobał mi się zapach gorzkich ziół.
Pielęgnacja w normie, tzn. nie pozapychał mnie, nie podrażnił, ale też nie dodał blasku, ani nie wygładził zmarszczek.
Takich kremów można mieć na pęczki za znacznie mniejszą cenę.

Używam tego produktu od:ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:15 ml

Mniej niż zerooooo

Od dłuższego czasu krążyłam niezdecydowanie wokół stoiska z kosmetykami Nuxe; miałam ochotę rzucić się na połowę tych kremów ;), ale coś mnie powstrzymywało. Na szczęście dla mojego portfela zaufałam intuicji.
Przy okazji większych zakupów w aptece zostałam hojnie obdarowana próbkami Nuxe, w tym tego koszmarku. Ucieszona i z dobrym nastawieniem zaczęłam rzetelne testy. Ten krem od razu mi się nie spodobał, ale tym razem nie posłuchałam wewnętrznego głosu ;) i kontynuowałam "pielęgnację".
Krem ma gęstą, toporną konsystencję; nieprzyjemnie oblepia skórę i nie chce się do końca wchłonąć. Już po kilku dniach moja cera nie wyglądała na uszczęśliwioną, raczej storturowaną. Pewnego razu usłyszałam nawet: "Co ty masz na twarzy?". A to były białe smugi pozostwione przez ten krem.
Tak się złożyło, że stosowałam wtedy kilka nowych kosmetyków, więc nie byłam pewna, który z nich jest winowajcą drastycznego pogorszenia stanu cery. Stawiałam raczej na tonik - bo tani, potem na maskę - bo oczyszcza. Na tym kremie zakończyłam eliminację, więc dopiero po paru tygodniach stwierdziłam, że był wielką traumą dla mojej cery - zapchał ją i zadusił. Długo dochodziła do siebie.
Krem pięknie pachnie, ale to jego jedyna zaleta. Resztę zużyłam na szyję i dekolt, ale ta lepka warstwa nawet tam mi przeszkadzała. Brrrr.....

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 próbki, o ile się nie mylę 15ml

Ode mnie dużo nie dostanie.

Ogólnie lekkie rozczarowanie. Pierwsze wrażenie jest pozytywne, drogi, ale opakowanie jest solidne, jest szpatułka, nieźle się nakłada i pachnie. No i na tym u mnie koniec pozytywów. Mam sucho-mieszaną cerę, i ten krem nie wsiąka u mnie całkowicie, zostawia nieprzyjemną tłustą warstewkę, dlatego używam go tylko na noc w sezonie jesienno-zimowym, w inne pory roku i generalnie na dzień jest dla mnie za ciężki. Ładnie nawilża, ale innych efektów nie zauważyłam, więc zastanowię się, zanim wydam prawie 100 zł na krem do twarzy Nuxe.

Używam tego produktu od: prawie roku (wydajny, gęsty).
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze.