Vichy, Capital Soleil, IP 50+ Lait Ecran Anti-Reactions, Corps (mleczko chronne do ciała przeciw reakcjom alergicznym)

Mleczko ochronne przeciw reakcjom alergicznym zawiera Eperuline, składnik redukujący wrażliwośc skóry. Ogranicza mechanizm pojawiania się nietolerancji na słońce. Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry.
Bez środków zapachowych. Nie zawiera konserwantów.
UVA PPD 20.

EUR/ 100ml

Nie dla mnie

Mleczko kupiłam bo szukałam filtra na zime. Ale niestety mleczko się nie nadje do mojej skóry bo strasznie mnie zapycha choc 90% kremow jakich uzywalam tego nie robi. Na buzi po jego stosowaniu robia mi się takie mini wagry peło czarnych malych kuleczek. Konsystencje ma bardziej kremu niż mleczka. Bardzo ciężko jest wsmarować w skore przepisowa ilość, lub chociaż ilość zblizoną do przepisowej. Jest tłuste i strasznie sie lepi. W sumie to bardzo podobne do mleczka avene tylko, że na to nie mozna stosowac dowolnych kosmetyków. Moze będzie dobre dla skóry bardzo suchej. Nigdy sie juz na nie nie skusze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:Rozpoczełam tubke i niestety nie skończe

Polubiłam:-)

Bardzo polubiłam to mleczko. Może nie aż tak bardzo jak DP, bo generalnie wolę bardziej leiste filtry, ale to mleczko jest naprawdę porządne i sądzę, że będę do niego wracać wkurzona spływaniem DP po twarzy:-)

A w temacie:
- konsystencja kremowa, mało mleczkowa, bardziej przypomina mleczka Avene niż LRP
- mało bieli, po odczekaniu skóra jest prawie normalnego koloru
- bez problemu można wsmarować ponad 2ml w samą twarz
- trochę się lepi, ale w porównaniu z AL czy mleczkiem Avene to jakby w ogóle
- mało się błyszczy
- nawilża mimo alkoholu w składzie, mnie nie podrażnił ani razu
- moich naczynek też nie podrażnia
- ładnie wygląda na nim makijaż, nie robi się żadne ciasto
- przy nakładaniu nie spływa z twarzy, brrr, nie znoszę tego uczucia!

Nie wiem, czy szczypie w oczy, bo tu zawsze kładę jakąś Avenkę.
Poza tym dla mnie najważniejsza zaleta tego mleczka jest taka, że można je szybko wsmarować i nie trzeba odczekiwać, aż poszczególne warstwy się wchłoną, by położyć kolejną - co we wczesnych godzinach rannych jest bardzo pożądane:-)

Mógłby mieć tylko wyższą ochronę UVA...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

Nawet nawilża

Konsystencja tego mleczka jest kremowa, można spokojnie nałożyc przepisowa ilość, błysk w normie , można spokojnie zmatowić i wyglądać jak człowiek;).
Co dziwne przez cały dzień mając go na twarzy czuć taką wilgoć i nawilżenie twarzy, a po tym kremie nie spodziewałam się zadnego nawilżenie. Ale jednak wady ma ,niestey podraznił moja płytkounaczyniona skórę, wiczorem po zmyciu tego mleczka byłam zarózowiona. Więc nie jest to mleczko dla mnie, ale może innym bardziej gruboskórnym naprawde podpasować:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego