Cacharel, Noa Perle EDP

Cacharel, Noa Perle EDP

Zapach metamorfozy, dzięki któremu każda kobieta przekształca się w niezwykle zmysłową, magnetyczną i pełną uwodzicielskiego wdzięku Wenus XXI wieku. Jest nowoczesna, pewna siebie, seksowna i emanuje pożądaniem. Jej bezcennym narzędziem uwodzenia jest zapach 'Noa Perle' i magiczna perła wewnątrz rozświetlonego flakonu. Opakowanie, zaprojektowane z myślą o intrygującym flakonie, wibruje niesamowitą wewnętrzną poświatą o fascynujących odcieniach, które niedostrzegalnie przechodzą z fioletu w zieleń i z powrotem. 'Noa Perle' pozostawiła ślad swojej obecności - migotliwą kulę w aureoli promieniującego hologramu. Nuty zapachowe przenikają się delikatnie i falują, zmieniając w kontakcie ze skórą.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ziarenka różowego pieprzu, kumkwat
nuta serca: biała piwonia, frezja, kwiat pomarańczy
nuta bazy: kwiat orzecha laskowego.

wody perfumowane
50 - 100ml, <50ml
orientalne, kwiatowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 5

Piękne i niepowtarzalne

Dostałam je od męża i nie dość, że od razu pokochałam to mam do nich ogromny sentyment. Ten zapach jest nieoczywisty, bogaty i głęboki. Czuję orzechy i pieprz ale nade wszystko urzeka mnie w nich piwonia i frezja, których jestem ogromną wielbicielką. Nie jest to zapach popularny i to mnie cieszy. Traktuję go jak cenny eliksir, którego używam tylko na specjalne okazje. Na mojej skórze rozwija się obłędnie. Zbieram ogrom komplementów.

Straszne

Perfumy kupiłam w ciemno, na szczęście mam mały rozmiar flaszki.. Boże, co to za tragedia. Dziwny odmieniec, pomimo,że klasyczna Noe jest świetna. Noa Perle mnie zabija. Strasznie dusi, czuje w niej męskie, ostre nuty, które ciągle biją tak samo... w ogóle zapach na mnie nie ewoluuje. Straszne. Daje dwie gwiazdki za ładne opakowanie no i trwałość- akurat jest rewelacyjna. Spokojnie cały dzień w pracy wytrzymuje.
Ja nie kupię nigdy więcej czegoś w ciemno.

Ładny, ale powszechny i subtelny

Bardzo mi się podoba. Z całej serii zapachów Noa, właśnie wersja Perle jest według mnie najlepsza (I Fleur). Jest nawet trwały, bo pachnie przez 4-5 godzin, ale jest też taki mydlany, uroczy i zbyt ..kremowy. Jest lepszą wersją C-Thru Pearl Garden. Z tym właśnie zapachem mi się kojarzy. Ogółem wypada u mnie średnio, ale nie jest też brzydki. Na każdą porę dnia.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, 30 ml

I tak i nie

Noa Perle były prezentem, sama nie odważyła bym się chyba na ich kupno. Na mojej skórze zapach przybierał różne dziwne nuty. Raz mi się podobał-były ciepłe, świeże, innym razem były przytłaczające, drażniące i ostre. Może to ten pieprz.
Plusy za ciekawą buteleczkę i za trwałość. Miałam 30 ml i ładnie wpasowywała się w dłoń.

Bezpieczny i na każdą okazję :)

Uwielbiam je! Kiedy mam gorszy dzień, kiedy boli głowa, mój wybór zawsze pada na Perełkę :) Ciepły, delikatny zapach o wyjątkowo dobrej trwałości jak na takie piórko :)

Podoba mi się na innych i na mnie samej.
Nikomu nie wadzi, leży sobie na skórze i robi dobre wrażenie :))

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: 2x 100ml

winylowo

Bardzo trwały, intrygujący, wyróżniający się spośród innych nietypową nutą, może to i kwiaty orzecha? Nie zaprzyjaźniliśmy się ze względu na tę właśnie dziwną nutę, która mi kojarzy się z vinylem (takim jakim czuć nowiutkie lalki), stosowałam czasami dla odmiany zamiennie ze słodziakami. Zwraca na siebie uwagę otoczenia, ale czy pozytywnie?
Odczuwam go bardzo płasko, nie czuję kwiatów, w zasadzie nic poza tą intrygującą nutą, ale jak widać po kwc lubimy różnorodność. Warto przed zakupem przetestować, ja kupiłam w ciemno po lekturze opinii, przemęczyłam 30ml w 4 czy 5 lat.
Daję 4 gwiazdki za oryginalność i trwałość.

jedne z lepszych

Na początku lekkie i słodkie, taka oranżadka, po pół godzinie pierwsze skrzypce przejmuje piwonia (tak ja to odbieram), a że piwonii nie lubię to noa perle nie są moim KWC bo poza tym są idealne - delikatne choć trwałe, wyczuwane przez otoczenie, miłe, pasują do mnie.
I gdyby nie ta ta piwonia to psikałabym i psikała na siebie, a tak to powolutku, okazjonalnie...

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Cudeńko!!!

PLUSY:
- uroczy flakon
- trwałość doskonała (o dziwo trzymały nawet cały dzień!)
- zapach jest niezwykle kobiecy, seksowny, zmysłowy i intrygujący, a zarazem subtelny i romantyczny

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Mam do niego słabość :)

Zapach piękny, &quot;bawełniany&quot;, słodki, ale nie mdły, o wyczuwalnej nucie drzewnej, tajemniczy, kobiecy, seksowny, choć według niektórych posiada jakąś &quot;męską nutę&quot; i jest podobno nieco mydlany- ja tego nie wyczuwam. Tajemnicze cudo przywołujące piękne wspomnienia... :)

Absolutny ideał!

Bardzo podobała mi się niegdyś wersja klasyczna Noa, ale po jakimś czasie zaczęłam w niej wyczuwać mydlaną nutę. Powąchałam wersję perłową i.... oniemiałam! Przepiękna! Jeden z najpiękniejszych zapachów jakie znam. Lekki jak mgiełka, cudownie delikatny a zarazem trwały. Nie mogłam się nawąchać tego zapachu. Wielki plus za buteleczkę! Jest prześliczna!

Ciepło, miło, pozytywnie

Mam wybitnie nietolerancyjnego noska, krytykuję zawzięcie wszystkie perfumy hity, od większości mam ból głowy.

A tu miło, ciepło, bezpiecznie, zawsze mi pasują, nie męczą, nie ciągną się ogonem, a są wyczuwalne w ubraniu. Miło... i jeszcze mi się nie znudził.

Ilość zużytych opakowań: ok 50ml

Moj ukochany...zostalo mi jeszcze tylko kilka ml...

Uwielbiam ten zapach!
Pierwszy flakon kupilam w 2009 i od razu sie w nim zakochalam. Swiezy, lekko slodko zapach, dlugo sie utrzymuje. Mialam go podczas urlopu z moim chlopakiem. Na zblizajacy sie urlop takze go zabiore.
Pachnie slicznie, szczegolnie po pewnym czasie, zapach dlugo utrzymuje sie na np. apaszce.
Kilka osob pytalo jakiego perfumu uzywam.

Nie rozumiem dlaczego Douglas go wycofuje. Maja tyle smierdzieli w sprzedazy a wycofuja taka perelke.Mam jeszcze tylko jedna czwarte flakoniku, mam nadzieje,ze uda mi sie go jeszcze gdzies dostac.

Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: dwie 3o ml i jedna 50ml