Schwarzkopf Schauma, Aloes & Jogurt, Szampon do włosów suchych i wymagających pielęgnacji

Szampon Schauma Aloes i Jogurt został opracowany z myślą o włosach przesuszonych i wymagających pielęgnacji. Receptura, wzbogacona m. in. o ekstrakt z aloesu i proteiny jogurtu, pozwala wzmacniać i odbudowywać przesuszone włosy bez ich dodatkowego obciążania. Szampon zapewnia włosom łagodną pielęgnację, odbudowę i odpowiednie nawilżenie. Sprawia, że stają się one błyszczące, mocne i miękkie w dotyku.

Wart spróbowania...

Uważam,że szampon jest godny polecenia.Mam suche,zniszczone włosy-katowane przez długi okres(7lat)prostownicą.Niby taki zwykły szampon,a jednak "coś"daje moim włosom.Przede wszystkim:
-są nawilżone(ale również nakładam odżywkę,także trudno mi określić samego działania szamponu)
-moje włosy mniej się puszą(czyt.mniejsze siano)
-włosy nie przetłuszczają się tak bardzo jak po innych szamponach tego rodzaju.
Podsumowując:Szampon jako podstawowy kosmetyk spisuje się na moich włosach b.dobrze.Nie spodziewałam się jakiś spektakularnych efektów,w końcu to tylko szampon i w tej roli nie narzekam i nie oczekiwałam cudów.
Daję tylko 3 gwiazdki,gdyż stosuję całą serię innych specyfików i sama do końca nie wiem,czy akurat stan moich aktualnych włosów jest wynikiem tego kosmetyku.
Ogólnie jest godny polecenia,tym bardziej że cena nie razi w oczy.
Czy go kupię ponownie?Nie wiem,gdyż stawiam na eksperymentowanie i szukanie dalszego ideału z ideałów.Używam tego produktu od:2 tygodni

bardzo dobry

bardzo dobry szampon...
podczas mycia zostawiam go chwilę na głowie, żeby miał czas zadziałać a po spłukaniu:

- nie plącze włosów, nie potrzebuję po nim odżywki
- włosy są długo świeże, mimo że nie mam włosów suchych to odżywiając jednocześnie nie obciąża ich w ogóle. mogę spokojnie myć głowę 2 razy w tygodniu, a włosy i tak pięknie wyglądają
- nie wiem, jak działa u innych, ale przy moich falowanych, lekko kręconych włosach podkreśla ładnie ich skręt (na pewno nie jest to szampon wygładzający -choć może zależy to od rodzaju włosów)
- włosy są puszyste, miękkie i pięknie lśnią, gdy wiążę je w kucyk jestem zaskoczona jego grubością

i to wszystko po zaledwie kilku myciach

jedyna wada: jak dla mnie za bardzo się pieni, nie lubię takich szamponów. no ale dla kogoś innego może to być zaletą

zaznaczyła opcję ponownego zakupu, gdyż na pewno do niego wrócę (choć bez skoków w bok z ciekawości dla innych szamponów pewnie sie nie obejdzie)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego dużego 400ml

Bardzo fajny

Szampon jest bardzo łagodny dla skóry głowy, dobrze myje włosy i nie powoduje ich szybszego przetłuszczania. Poza tym jest wydajny i niedrogi. Szkoda tylko że nie ma jakiegoś ciekawszego zapachu.

Używam tego produktu od 1,5 miesiąca

przyjemny

Używam tego szamponu od dość dawna. Włosy dobrze się rozczesują i układają, są miękkie i "lekkie". Szampon ma gęstą konsystencję, jest bardzo wydajny i tani. Jego dużym plusem jest to, że nie powoduje szopy. Zapach ma przeciętny.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

w porządku

Po prostu w porzadku. Zadna rewelacja, ale ma wszystko, co powinien miec szampon, z ktorego jestem zadowolona: dobrze się pieni, przyjemnie pachnie, ma dosc wygodne opakowanie, dobrze sie splukuje, włosy po nim są miękkie i ładnie pachną. Ogólnie: polecam.