Oriflame, Colour, Precise Brow Definer (Ołówki do brwi)

Oriflame, Colour, Precise Brow Definer (Ołówki do brwi)

Pojemność 0,3 g

Wyregulowane, delikatnie podkreślone brwi tworzą perfekcyjną oprawę oczu. Za pomocą ołówka dodasz im wyrazistości i skorygujesz kształt. Ze szczoteczką.

Kredka bez której makijaż traci 30% swojej wartości i atrakcyjności!

Uwielbiam ten ołówek do brwi! Za każdym razem kupuję kolor ciemniejszy, ponieważ doskonale pasuje do mojej cery. Mój naturalny kolor brwi to szaro-czarne, a dzięki tej kredce zyskują cieplejszego koloru i wyglądają o niebo lepiej! Serdecznie polecam!

Ilość zużytych opakowań: około 5 sztuk

Orifantastyczna

Dostałam kredkę w prezencie od koleżanki, która zajmuje się dystrybucją kosmetyków Oriflame. Początkowo wydawało mi się, że wcale jej nie potrzebuję. Teraz nie wyobrażam sobie bez niej codziennego makijażu!
Kredka jest dość twarda i delikatnie zaznacza łuk, dzięki czemu brwi nie wyglądają nienaturalnie.
Jest bardzo wydajna, nie rozmazuje się. Wszelkie "wpadki" bardzo łatwo można usunąć patyczkiem kosmetycznym.
Jedynym minusem kredek w ołówku jest fakt, że przy temperowaniu zdarza się, że część rysika po prostu się odłamuje - zwłaszcza po dłuższym czasie stosowania.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Ot kredka :)

Kredka do brwi, można dobrze domalować ubytki. Jest dość twarda, nie rozmazuje się. Ma fajną szczoteczkę do zaczesania brwi i roztarcia kredki.
Bardzo wydajna!

Jedyna wada, brak mi koloru pośredniego, ta jasna jest za "rudawa", ta ciemna zbyt ciemna...raczej już nie kupię.

Ale na szczęście mam żel do brwi tej samej firmy :yes:

Używam tego produktu od:ponad półtora roku
Ilość zużytych opakowań:mam jeszcze 5cm pierwszej

KWC dla Brwi

Kredkę kupiłam półtora roku temu i nadal mam-używam tylko , jak wychodze. Jest bardzo ładna i stonowana, mam wersję jaśniejszą. Podoba mi się jej delikatny kolor, świetnie się trzyma i zapłaciłam za nia 9.9. Starczy mi chyba na kolejne dwa lata, bo wydajna jak żadna. Pnieważ sprawdziła mi się, kuipiłąm też Oriflame do oczu- ale tu wystawię zupełnie inną opinię.
Produkt ddo brwi polecam!!! Chyba każda z was potwierdzi

Używam tego produktu od:lipiec 2007
Ilość zużytych opakowań:polowa pierwszej

super

nie kupie wiecej bo ten starczy na wieki wieków ;)
uzywam light, wspaniale pokresla łuk brwiowy, mam jasne wloski, i je troszke zageszczam. kupilam oczywiscie po opiniach na wizazu:) i nie zaluje, teraz to jeden ze sztandarowych kosmetykow, polecsam
aha- cena powala na kolana, cale 9,90 a lepsza kredka niz pupy ktora podkradalam siostrze za 40 zlotych!

Używam tego produktu od: 2 tyg

naprawdę rewelacyjny

- super kolor
- super szczoteczka
- długotrwały
- daje naturalny efekt
- łatwy do temperowania
- wystarcza na długo
Opłaca się go kupic cena jest tez zadowalajaca

Używam tego produktu od:2 lat

Zasługuje na najwyższą ocenę!

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Kredka jest w świetnej cenie. Fajny pomysł z opakowaniem - końcówka z grzebyczkiem porządkuje brwi. Opakowanie małe i ładne, ładwo zmieścić je do kosmetyczki. Kredka strasznie wydajna :) używam już od 3 miesięcy i nigdy jeszcze nie temperowałam. Kolor mi odpowiada, używam Medium/Dark. Ogólnie bardzo dobry kosmetyk za niską cenę!

bardzo fajna

Fajny produkt, do tego tani i wydajny. Ma odpowiednią twardość co pozwala na równomierne podkreślenie brwi. Jedyna wada to mały wybór kolorów. Godna polecenia.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

bardzo dobra

Ta kredka będzie chyba jednym z moich ulubionych kosmetyków z Oriflame chociaz na poczatku chciałam... ją oddac:). A to za sprawą odcienia. Zawsze używałam stalowych/szarych/grafitowych kredek do brwi, żeby ich odcień nie kłócił się z farbowanymi na czarno włosami ( na głowie, brwi nie farbuję:). Zakupiłam więc odcień dark/medium i ku mojemu rozczarowaniu zobaczyłam ciemny, ale jednak brązowy kolor. Ostatnio ufarbowałam wlosy na brąz i postanowiłam zacząc używac tej kredki. I to był dobry wybór. Kredka jest bardzo trwała, nie maże sie, nie ściera, pięknie podkreśla brwi. Grzebyczek tez sie przydaje, zwłaszcza kiedy nałoży sie troszkę za duzo koloru. Bardzo wydajna. Nie dam ***** właściwie tylko za mały wybór kolorów ( 2 odcienie). Polecam

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

super kredeczka

Super kredeczka i do tego bardzo tania. Jest sucha - czyli nie daje zbyt nachalnego teatralnego efektu. Naturalny ładny kolor (mam wersję jaśniejszą). Baaardzo wydajna- temperuję ją raz na ruski rok. Na skówce ma wygodny grzebyk do uporządkowania brwi. Idealna do torebki i poprawek w ciągu dnia :)
No i ta cena - na promocji okolo 10zł :D

Nie wiem czy kupię ponownie - przez tą wydajność pewnie najpierw wprowadzą jakąś jej nową wersję, zanim ja będę potrzebowala nowej :P

Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsza i to niewiele skrócona ;)

Dobra i tania.

To moja druga w zyciu kredka do brwi, mam jasny odcien. Latwo sie naklada i temperuje, nie jest jakos super twarda, ale nie rozplaszcza sie na skorze, jesli sie ja mocniej przycisnie, to plus. Kolor ma ladny, wyrazisty, spokojnie wytrzymuje caly dzien, potem sie rownomiernie sciera. Mysle, ze nawet niewprawne uzytkowniczki nie beda mialy problemu z aplikacja, bo trzeba sie naprawde postarac, zeby przedobrzyc. Szczoteczka przydatna, ale nie jest to rzecz konieczna - czasami po prostu przeczesuje nia brwi. Nie mam zastrzezen do tej kredki, ale nie daje pieciu gwiazdek, bo sadze, ze sa kredki ktore maja w sobie to "cos" co powoduje, ze chetnie kupuje sie je jeszcze raz.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

bardzo dobry.

Kredka ta jest b. dobra. Nie łamie się i łatwo można ją zatemperować. Do wyboru są dwa odcienie: jasny i ciemny. Ja z racji ciemnych włosów i jasnych brwi wybrałam ten drugi i jestem zadowolona. Nie jest za twarda, ani za miękka. Szczoteczki raczej nie używam, bo nie widzę u siebie takiej potrzeby, ale jeżeli ktoś lubi, to będzie bardzo zadowolony :)

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:wciąż jedno