Avon, Solutions, Hydra - Radiance, Moisturising Day Cream SPF 15 (Krem nawilżająco - rozświetlający na dzień)

Krem na dzień z unikalną formułą, bogatą w składniki znakomicie wzmacniające zdrowie i promienność skóry. Kompleks aqua-calcium zapewnia nawilżenie w trzech warstwach skóry: zatrzymuje wilgoć, stymuluje tworzenie się specjalnych "gąbek" wiążących wodę i udrażnia przewodzące ją kanaliki w naskórku.
Aframon rajski - ekstrakt z tej rzadkiej, cennej rośliny, po raz pierwszy użyty w kosmetyce, przyspiesza odnowę komórkową a kompleks Botani Y znacząco przyspiesza mikrocyrkulację.
Już po jedynym dniu promienność i energia skóry wzrastają o 83%.

Cena: 27,90zł / 50ml

słaby produkt

Krem ładnie pachnie, dobrze się wchłania oraz dobrze nawilża.

MINUSY:
-krem zawiera w sobie małe drobinki, które w ciągu dnia faktycznie rozświetlają twarz, ale wygląda to tak jakby skóra była oprószona brokatem, to zdecydowanie nie dla mnie
-ZATYKA PORY, więc nie polecam do skóry ze skłonnością do wyprysków, bo ten krem jedynie pogorszy problem.

nie..

ja mam ta starsza wersje

plusy
-nawilza ale bez rewelacji
-dobry dla skóry normalnej

minusy:
-za lekki jak dla skory suchej
-opakowanie szklane- ciezkie moze sie zbic
-po nalozeniu skora mnie piekla przez chwile
-malo wydajny
-zapycha
-nie rozswietla

nie dla mnie

Używam tego produktu od:juz nie

kiepściutki

Rozczarował mnie tenże kremik... Zbita, sztywna konsystencja w słoiczku. Okropny słodko - chemiczno - aptekarski zapach (że niby tak pachną witaminy, czy co? :D). Ciężko rozprowadzał się na twarzy, nie wchłaniał się całkowicie (nie nakładałam go wiele, uprzedzam Wasze myśli ;)), pozostawiał nieestetyczną, tłustawą warstewkę, co powodowało rolowanie podkładu ;/ ... Nawilżenie było takie... niekonieczne - fatalnie sobie z tym radził, choć nie wysuszał z drugiej strony ;)... Żadnego rozświetlenia nie zauważyłam. Mało tego, strasznie mnie zapchał... Postanowiłam, że w takim razie będę smarować nim szyję, bo przecież nie wyrzucę. I co? Zapchał mi szyję :D , powychodziły mi na niej jakieś pryszcze, które zniknęły po odstawieniu kremu. Dwie gwiazdki - wart jest jednej, ale bardzo polubiły go moje stopy i do ich pielęgnacji ostatecznie go zużyłam :D ...

Jest ok

Dużo kremów nawilżających to ja nie wypróbowałam, wiem tylko, że po umyciu twarzy żelem oczyszczającym z solutions nakładam właśnie ten nawilżający i nadal super się czuję, więc dla mnie ok ! nie wiem czy mogę polecić, bo nie wiem jakie są inne kremy :) nie kupię go już, bo lubię próbować nowych rzeczy, aczkolwiek dużym plusem jest filtr SPF 15 więc dorzucam czwartą gwiazdkę za to jak na AVON:) Nie wiem czy zapycha, bo stosuję go na całej twarzy (tam nie zapycha) oprócz nosa i jego okolic, bo tam mam pełno zaskórników i boję się ryzykować;)
Używam tego produktu od: 1 roku

tak!

fajny kremik. taki swiezy, jakby apteczny zapach. ladnie sie rozprowadza. jakos chyba nie zauwazylam wlasciwosci rozswietlajacych. choc na co dzien uzywam kremow do twarzy z serii aptecznych to ten krem rowniez polecam (mam cere sucha i ciagle musze ja nawilzac).

Używam tego produktu od: czerwca 2009

Generalnie nie polecam

Mam skórę mieszaną z tendencją suchą. Krem nie wchłaniał się dobrze, zazwyczaj olował się na mojej twarzy. Jak dla mnie ma za ciężką konsystencję.

Używałam kremu dzień w dzień przez 3 miesiące, jednak nie zauważyłam żadnego efektu rozświetlenia.

Krem ładnie pachnie - ale to jest kwestia gustu.

Używałam tego produktu: 3 miesiące

fajny fajny

nie bede sie rozpisywac na temat produktu poniewaz ogolnie jestem zadowolona podobnie jak kolezanki ale mam wielka prosbe czy ktos kto posiada jeszcze ulotke moglby umiescic tutaj sklad tego kremu bo ja juz niestety wyrzucilam ta ulotke a na kremie nie ma informacji..plis:))

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

kolejne avonowskie cudeńko

Kolejny kosmetyk Avonu, który dostanie ode mnie five stars, a to spory sukces :) Krem jest świetny, doskonale opisała go moja poprzedniczka! Ma wspaniałą konsystencję, świetnie nawilża (tego szukałam), nie lepi się, szybko się wchłania, zniewalająco pachnie! pięknie rozświetla i tak dalej i tak dalej... Same wiecie, KWC ma wszystko czego nam potrzeba, dlatego jemu daje 5 gwiazdek. Spełnia wszystkie moje oczekiwania, a dodatkowo dostaję go w pięknym szklanym opakowaniu ;)
POLECAM

Używam tego produktu od: niedawna

najlepszy krem nawilżający!

W przeciwieństwie do kremów "avonowych" z serii care, które są okropne ten jest świetny! Doskonale nawilża, cera jest gładka i miła w dotyku! Nie trzeba długo czekać, aby nałożyć podkład, który się po nim nie wałkuje. Używanie tego kremu to sama przyjemność, cera jest aksamitna i rozpromieniona :)no i nie ma po nim twarzy tłustej jak masło a to plus :) do tego ładnie pachnie i ma fajne opakowanie- słoiczek. Może to jakiś mój fetysz ale lubię kremy w słoiczkach a za tą cenę można tylko w plastikowych opakowaniach kupić, ale to już taki mało ważny szczegół ;) jestem na TAK

Używam tego produktu od: wielu miesięcy z przerwami

Nie sprawdził się

Faktycznie krem przyjemnie pachnie i doskonale się rozprowadza, u mnie z wchłanianiem gorzej, zostawiał delikatnie tłustą skórę, ale jako baza pod podkład sprawdził się doskonale.
Ogólnie wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że po 3 tygodniach regularnego stosowania na mojej twarzy zaczęły pojawiać się pojedyńcze wypryski, a dotąd nie miałam nigdy z tym problemu. Może po prostu moja skóra nie toleruje tego kremu. Dodam, że w tym samym czasie używałam serum na noc z tej samej serii. Po odstawieniu kremów problem wyprysków zniknął i znowu wróciłam do Nivea Soft.

Używam tego produktu od:3 tygodni

szału nie ma

Taki sobie

Plusy:
-lekko nawilża
-ładnie pachnie
-ładnie się wchłania
-cera lekko rozświetlona
-wydajny

Minusy:
-słabo nawilżał moją skórę, szybko była sucha
-nie zauważyłam ekstra efektu rozpromienionej cery mimo stosowania z kremem na noc (który bardziej przypadł mi do gustu)

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu

doskonały

Używam go od kilku tygodni razem z wersją na noc i zauważyłam wyraźną poprawę wyglądu skóry. Jest promienna (rzeczywiście widać rozświetlenie!), gładka i dobrze nawilżona. Jestem naprawdę zadowolona z tego zakupu - cena przystępna (zapłaciłam niecałe 30zł za zestaw noc+dzień), zapach bardzo przyjemny i delikatny, konsystencja super, dobrze się wchłania, posiada filtr, opakowanie estetyczne. Czego chcieć więcej? Polecam!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca