Bourjois, Eau de gloss

Bourjois, Eau de gloss

Dzieki unikalnej opartej na wodzie formule błyszczyk zapewnia naszym ustom nawilżenie przez 4 godziny. Ponadto efekt "nie klejących się" ust zapewnia uczucie komfortu . Usta lśnia pełnym blaskiem.
Błyszczyk składa się z 14% z wody. Do wyboru 8 smakowitych kolorów.
- Enriched Rose 17
- Light Orange 14
- Rose Water 13
- Sparkling Brown 18

średniak

Lubie błyszczyki, które nie kleją się na ustach, ale takie które znikają po kilku minutach to już przesada. To istna kolorowa woda w ładnym opakowaniu. Nic więcej. Prześliczne kolory, ale cóż z tego skoro zaraz znikają z ust. Jak dla mnie porażka

Używam tego produktu od: używałam przez ok 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1szt

Przeciętniak.

Mam bodajże cztery błyszczyki z tej serii, w tym 3 z linii Cosmic.
Wszystkie są jednakowo nietrwałe, faktycznie mają wodnistą konsystencję.
Są wydajne, nie kleją ust, za to bardzo je wysuszają.
Niestety za to nie mogę im wystawić wyższej noty.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czterech

coś strasznego!!!

No więc dzis otworzyłam paczuszkę z Allegro z tymi dwoma (!) dziwakami. Zakupiłam kolor 13 i 18 i jestem strasznie, ale to strasznie wkurzona i zawiedziona. A mogłam przed zakupem poczytać sobie recenzje...
Ale do rzeczy- kolory są ok, a zwłaszcza 13 (jest leciutko różowy). Gorzej z 18, bo jest brązowy jak czekolada, a na zdjęciu wyglądał inaczej...
Błyszczyk ma słodki smak i na opakowaniu jest napisane, że zawiera...cukier! I rzeczywiście ten cukier czuć, bo po nałożeniu błyszczyka czuję się, jakbym wysmarowała usta miodem. I to nie takim świeżym i lejącym się, ale właśnie takim, który się już (przepraszam za słowo nie po polsku) -zcukrzył.Brrrrr. Poza tym nie odpowiada mi uczucie zimna na ustach. W sumie nic mi w tym błyszczyku nie odpowiada, no, może oprócz opakowania. Jednym słowem-PORAŻKA!!!

Używam tego produktu od: 1 niecały dzień
Ilość zużytych opakowań: 2 zaczęte

jeden z gorszych, jakie używałam

Kupiłam zachęcona fajnym opakowaniem i fajne jest tylko opakowanie, reszta do niczego. Po produkcie tej marki spodziewałam się czegoś dużo lepszego, a tu tylko dziwna konsysytencja, straszny zapach, nietrwałość i nawet efekt mało zadowalający. Odradzam zakup.

Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

Woda z piaskiem

Błyszczyk ten ma same wady :( I tylko 1 zalete.

+ piękne opakowanie, niczym ampułka z magiczną cudowną miksturą

- mrozi usta, co jest strasznie nieprzyjemne i ma się ochotę go zetrzeć i pozbyć z ust
- nieciekawy zapach
- wodnista konsystencja, błyszczyk spływa z ust bo nie ma prawe przyczepności
- aplikatorem jest mikroskopijny pędzelek, za mały i nieporęczny
- grudy niczym piasek (to chyba dobinki pływające w kolorowej wodzie).
- czas trwałości błyszczyka na ustachy wyniosi około 30sekund w porywach do 1 minuty

Jeszcze nigdy nie miałam tak słabego błyszczyka
:( Nawet błyszczyk no name za 5zl z chińskiego bazarku jest lepszy. Bardzo się zawiodłam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

Dla nawilżenia ust :)

Jestem fanką pomadek - zbzikowaną na ich punkcie jednakże owy błyszczyk zainteresował mnie swoim opakowaniem w kształcie "magicznej ampułki" :) .
Cechy:

+ piękne opakowanie
+ nawilża usta
+ ładnie się mieni ( mam odcień złoty z drobinkami)

- szybko schodzi z ust ( wystarczy ubrać bluzkę przez głowę i pufff nie ma)
- pozostawia bardzo widoczne ślady ( gdy jemy, pijemy odznaczają się jego obecnością w sposób barddddzo widoczny)
- bardzo malutki aplikatorek ( malutki pędzelek)

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Fajny gadżet na lato

Plusem jest cena, kupiłam go za 8.90zł na allegro.

Błyszczyk ma słabo wyczuwalny, lekko chemiczny zapach

Niewyczuwalny na ustach, włosy się do niego nie lepią

Kolor niemalże transparentny(mam odcień Enriched Rose)

Słabo nawilża, nie nadaje się na zimę,podkreśla każdą suchą skórkę czy nierówność na skórze warg

Opakowanie ładne, higieniczne, nic się nie przelewa ani nie wylewa, mimo że konsystencja jest dosyć specyficzna(duża zawartość wody)

Delikatnie nabłyszcza usta, ale szału nie ma :)

Nie każdemu on przypasuje, co z resztą widać po recenzjach, ale jak ktoś potrzebuje transparenciaka na lato to jak najbadziej :)

Nie dla mnie

Błyszczyk ma piękne opakowanie, które jest jednym z niewielu plusów obok konsystencji i aplikatora. Nie podoba mi się ten metaliczny (?) odcień, nie wiem jak to określić... Brak fajnego zapachu, nietrwałość, ale to jak większość kosmetyków tego typu. Jeśli chodzi o błyszczyki miałam do czynienia z lepszymi.

Używam tego produktu od: Ostatni 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

BEZ REWELACJI

mam do niego mieszane uczucia.
\\n+Podoba mi sie opakowanie i same kolory i lekka konsystencja,Nie jest klejący, więc włosy nie przyczepiaja sie do ust to jest duzy plus, ponieważ nienawidze uczuciaa lepkości na ustach
\\n-duże drobinki brokatu i zapach mnie od niego odstraszają.
\\nNie jest źle ale nie kupie go następnym razem

ja go luuubie

mam kolor Hydrating Blackcurrent 16

+zapach
+kolor taki transparentny
+/- smak lekko chemiczny ale ujdzie
+tubka fajna i przejrzysta
+/- trwałość jak każdy błyszczyk
+wydajność
+/- pojemność 7ml troszkę mało troszkę
+cena

ponieważ błyszczyk zawiera wodę ma lekką konsystencję, co także ma plusy i minusy, na opakowaniu pisze "4 godzinne nawilżenie" ja zauważyłam jakby to była pomadka w płynie, malujemy usta, woda wsiąka zostaje kolor, dla mnie fajna sprawa bo nie używam szminki (przesuszają usta) a u burżuja niema problemu :) kupie następne kolorki ;)

polecam!! na allegro warto kupić, jest taniej i to o wiele taniej cena ok. 9 zł

Używam tego produktu od: kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1x7ml

Jak nie "burżuj".

Zawsze lubiłam kosmetyki "burżuja", ale ten błyszczyk to jakaś pomyłka. Drobinki zupełnie czuć jak piasek na ustach albo pumex :/, roluje się i klei, kolor żaden. Zapach kleju. Jedynym plusem jest opakowanie , całkiem przyjemne, inne i pędzelek dobrze aplikuje. Wytrzymałość tak jak kolor - żadna.
Bardzo wysusza skórę ust.
Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i chyba nie skończę

Eh...

Mam mieszane uczucia. Opakowanie przyjemne. Mam kolor Light Orange, kiepsko nawilża, mam wrażenie, że mam na ustach perfumy, do tego duża ilość drobinek, które są później na całej twarzy. Jestem zdecydowanie na nie, przyjemny est jedynie zapach w opakowaniu i tyle.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w czasie 1