AA, Therapy Intensywne Nawilżanie, Krem aktywnie nawilżający do skóry odwodnionej, normalnej i mieszanej

Krem zawiera kompleks składników zapewniających zwiększenie oraz utrzymanie odpowiedniej zawartości wody w skórze. Lekka, nietłusta konsystencja oraz znajdujący się w składzie czynnik matujący zapewniają efekt matowej skóry, a wyciąg z algi Durvillea antarctica poprawia jej elastyczność i jędrność. Krem chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i pomaga przywrócić jej prawidłową równowagę fizjologiczną.

Podrażnia

Jestem pewna że nie skuszę się na ponowny zakup.
Zdecydowałam się na ten krem przy okazji zakupów na Allegro, przeczytałam pochlebne recenzje i bardzo się rozczarowałam.
Cena nie jest zbyt wysoka, ale nie warto wydać nawet takiej kwoty.
Krem niewystarczająco nawilża moją mieszaną skórę, po nałożeniu makijażu ciągle widoczne były odstające suche skórki, podkład słabo trzymał się na kremie, cera szybko zaczynała się błyszczeć.
Mało tego, w każdym miejscu przesuszonym specyfikami na trądzik okropnie piekł, podrażniał, powodował zaczerwenienie.
Nie polecam, raz że słabo nawilża - powiedziałabym nawet że wcale nie nawilża, to jeszcze podrażnia.
Wracam do Physiogel - krem.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Dałabym 3,5 gwiazdki

Krem jest naprawdę dobry, jesli chodzi o efekt witaminowy. Po tygodniu uzywania widac pierwsze efekty: od bardzo dawna nie miałam zadnego wyprysku, cera jest gładka, jasna, świeża.
Wchłania się błyskawicznie, jest bardzo lekki.
Krem uzywam na dzien w połączeniu z nocnym Therapy Minerały.

Miałam cerę tłusta jako nastolatka, ale z wiekiem zmienia mi sie na suchą. I tu wielki minus dla kremu - efekt nawilżający wydaje mi sie odwrotny, mam wrażenie, ze cera zrobiła się jeszcze bardziej sucha.
Osobiście mi się wydaje ze Oceanic AA ma problemy z nawilzaniem w swoich kremach "nawilzających".

Dlatego 4 gwiazdki przy cerze tłustej, ale dla suchej nie polecam. Dla normalnej niech będą 3 gwiazdki (bo w końcu mógłby być lepszy i lepiej nawilżać)Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

ależ ładny wygląd:)

to jedyny krem, po którym widzę, że cera wyjątkowo ładnie wygląda:). bardzo ładnie nawilża, skóra jest gładziutka, a ma matowy wygląd, nic nie nabłyszcza lub natłuszcza, daje po prostu uczucie komfortu na twarzy:). zapach morski.
kupiłabym nawet jeszcze jeden (ten wygrałam w konkursie) ale niestety nie uznaję posiadania dwa razy tego samego kosmetyku;)
Ilość zużytych opakowań: połowa

przyzwoity

Krem delikatny. Akurat na wiosne i lato. Na dzien.
Bardzo mila konsystencja. Zapach lekki, ulotny.
Dobrze sie rozprowadza na skorze, w miare szybko sie wchlania, nie walkuje sie na nim fluid.
Nie zauwazylam, zeby wyskakiwaly po nim niespodzianki.
Tylko moja cena jest inna - w SuperFarmie kosztowal 22 zl. i za te cene go kupilam.
Ogolnie polecam.

Używam tego produktu od:marca 2008
Ilość zużytych opakowań:jedno

Odpowiedni

Dobry jest ten krem.Przede wszystkim dobrze i na długo matowi.Ładnie pachnie.Świetnie się rozprowadza.Dobrze nawilża.Nie powoduje u mnie żadnego uczulenia.Aplikator poręczny.Opakowanie eleganckie.Krem jest wydajny i długotrwały.Polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

z braku laku..

kupiłam ten krem w akcie desperacji, żeby ratować moją mieszaną, ale zawsze odwodnioną cerę, w momencie, w którym jej odwodnienie sięga zenitu. no i powiem tak- jeżeli ktoś ma skórę normalną, nieprzesuszoną, nietrądzikową, będzie ok. Krem pachnie apteką, rozprowadza się świetnie, w moim przypadku był bardzo niewydajny, bo żeby poczuć nawilżenie musiałam nakładać go naprawdę sporo. Ale: świetnie nadaje się pod makijaż, wchłania się do matu, i ten mat pozostaje na długo. Ogólnie działa troszkę jak silikonowe sera, wygładza, ale to jest efekt do zmycia. Na obronę tego kremu powiem, że równie kiepski dla mojej skóry był bioderma hydrabio legere, tonik już lepszy, ale dopiero w momencie kiedy zaczęłam używać na przemian duetów : svr xerialine fluid+ ziaja krem oliwkowy lekka formuła, i wspomniany svr+ krem masło kakaowe ziaja,moja skóra zaczęła się uśmiechać. Ale o tym to już w innej recenzji...

edit: aha. nie zapycha, absolutnie. jestem zapychaczem notorycznym i w tej kwestii kremik jest ok

Niby dobry.

Krem ładnie nawilża. I to chyba tyle, jeśli chodzi o jego właściwości. Zapycha cerę, nie powoduje jakiejś spektakularnej zmiany kolorytu cery, raczej dla skór normalnych i bezproblemowych. napewno nie odwodnionych, bo nawilżenie jest wyraźnie tylko powierzchowne. Makijaż trzyma sie na nim przyzwoicie. Zapach moze byc. Staram się znaleźc więcej plusów, ale się nie da. Ogólnie, taki tam sobie przeciętniak. Daję 3 gwiazdki, bo jak na tą cenę zły nie jest.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno