Clarins, Pore Minimizing Serum (Serum zmniejszające pory)

Clarins, Pore Minimizing Serum (Serum zmniejszające pory)

Wyrównuje koloryt, zwęża pory skóry. Serum do stosowania rano i wieczorem pod krem.

Niewarte swojej ceny

-żałuję zakupu, nie zrobiło na mojej twarzy niczego spektakularnego,
-brzydki kolor opakowania,
-bardzo niewydajne, byłam w szoku, że się skończyło,
-drogie,
-pory jak były, takie są, bez zmian,

-/+jest odpowiedni dla skóry normalnej, mieszanej, z wypryskami, to taka lekka pielęgnacja, ale nie za tę cenę, bo cudów nie robi, delikatnie nawilża, nie nasila zmian, nie powoduje kolejnych, ale to robi bardzo wiele kosmetyków dziesięć razy tańszych,
-/+ to jest lekka pielęgnacja, ale jeśli ktoś ma skórę normalną, mieszaną z tendencją do niedoskonałości, to wystarczy, każdy inny rodzaj będzie potrzebował kremu,
-/+konsystencja lekka, lejąca się,

+dobrze się rozprowadza, ma umiarkowanie lekką konsystencję,
+szybko się wchłania, a jeśli chcemy na nie aplikować krem, to można robić to od razu,
+bardzo wygodny podajnik z pompką,
+ogólnie używanie go jest przyjemnie, bardzo luksusowo się zachowuje, twarz jest miła w dotyku

Na rynku jest tak dużo kosmetyków tak samo dobrych, a nawet i lepszych, w o wiele niższych cenach, że na pewno go już nie kupię.

żałuję że go kupiłam

Beznadziejny. Nie zrobił mojej twarzy absolutnie NICZEGO dobrego, wręcz przeciwnie. W pierwszych dniach stosowania zauważyłam wysyp pryszczy, ale pomyślałam, że może skóra musi się przyzwyczaić, więc nadal go stosowałam, ale później było tylko gorzej.

Do najtańszych niestety też nie należy, pory jak były rozszerzone, tak pozostały.

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

nie dziala

Nie zauwazylam zadnego dobroczynnego dzialania, pory jak byly tak pozostaly, twarz zaczela sie swiecic strasznie...myslalam, ze potrzeba czasu, wiec dalam mu szanse i zuzylam cale opakowanie, ale niestety z nia na dzien wygladalam coraz gorzej.
Poza tym opakowanie strasznie niewygodna w uzyciu, ciagle mi sie krem gdzies wylewal...nie polecam

Używam tego produktu od: jakis rok temu, dostalam w prezencie na urodziny

bardzo dobry kosmetyk

PLUSY:

- bardzo dobrze działa na tłustą problemową cerę, trzyma ją w ryzach, ogranicza powstawanie niedoskonałości,

- jest bardzo wydajny, dwie dawki z aplikatora wystarczają by pokryć całą twarz,

- płynna niczym woda konsystencja świetnie się sprawdza przy tłustej cerze, zwłąszcza latem i w upały,

- nie zapycha, nie obciąża,

- ma przyjemny, świerzy zapach,

- ładne, małe opakowanie to zawsze plus,

- zwęża pory, sprawia że nie są tak nabrzmiałe i nie zapychają się tak mocno,

- nie przesusza skóry i nie podrażnia.

MINUSY:

- cena to jakiś żart.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Po prostu nie działa

Produktu używałam kilka lat temu, gdy moja cera była tłusta i problematyczna. Nie sprawdził się. Zupełnie nic nie zrobił. Pory jak były rozszerzone tak zostały. Jest wiele lepszych produktów o takim działaniu i z niższej i z wyższej półki. Nie polecam, bo po co komu coś co nie działa?

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

to nie to

Szukałam czegoś za koncentrat zmniejszający pory Biothermu i Pani w drogerii poleciła mi ten kosmetyk.

Plusy:
-ładnie pachnie
-fajne opakowanie
-nie zapycha
-nie uczula
-nie podrażnia
-nie wysusza

Minusy:
-cena
-mało wydajny
-nie widać efektu zmniejszenia porów
-rzadka, wodnista konsystencja

Skoro efektów nie widać to szkoda wydawać pieniądze na coś takiego, poszukam czegoś lepszego!

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Nie zauważyłam żadnego działania

Kosmetyczka w instytucie Clarins doradziła mi kupno tego serum na rozszerzone pory na policzkach. Kazała używać raz do roku przez miesiąc.

Używałam codziennie na noc i po pierwszych 2 tygodniach skóra bardzo się wysuszyła. Więc odstawiłam na półkę.
Wróciłam do niego po kilku miesiącach, używałam systematycznie raz dziennie przez miesiąc i nie zauważyłam żadnej różnicy w wyglądzie cery ani w wielkości porów.

Plusem są: wydajność kosmetyku i wygoda użycia (pompka).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

MIESZANE UCZUCIA...

SERUM ZMNIEJSZAJACE PORY Z CLARINS NIE JEST DOKLANIE TYM, CZYM POWINNO.
ZMNIEJASZA TROCHE PORY,RACZEJ NIE WYGLADZA CERY I BUZIA SZYBKO ROBI SIE "SWIECACA".
JEDNAKZE PORADZIL SOBIE Z ZACZERWIENIAMI, KTORY MIALAM NA BRODZIE, Z CZYM NIE PORADZILO SOBIE SERUM Z "EL".
DZIEKI TEJ NIESPODZIANCE UZYWAM PRODUKTU, A JAK SIE SKONCZY TO ZOBACZYMY CO DALEJ...

Używam tego produktu od: 3MCY
Ilość zużytych opakowań: W TRAKCIE 1-WSZEGO

takie sobie

Do podstawowych zadań tego serum wg. producenta jest zmniejszane porów i nie jestem przekonana do takich właściwości tego specyfiku. Byc może moje oczekiwania są wygórowane, ale marka i cena kosmetyku zobowiązuje. Serum nie poczyniło u mnie żadnej poprawy, ale przynajmniej zadnych szkód nie wyrządziło. Wg. mnie kosmetyk matowi cerę na dość długo, posiada delikatny nie nachalny zapach i ładny kolor.

niespelnione oczekiwania :(

Kupiłam i żywiłam nadzieję, że coś pomoże. stosowałam sumiennie dwa razy dziennie i niestety, większej różnicy w kondycji i strukturze skóry nie zanotowałam. troszkę wygładza skórę, zgoda, ale zmniejszenia porów nie zaobserwowałam.
Plus za wydajność - opakowanie starczyło mi na jakies 8 miesięcy - rekord!

Używam tego produktu od:8 mies

pomiędzy 2+ a 3-

na pewno nie kupie wiecej bo szkoda na to kasy.
nie robi nic, zadnego zwezania, ciut lepszy jest idealist, jednak jak wymecze to badziewie to kupie bioderme zwezacz porow :D

to serum moze jest wydajne, bo dosyc rzadkie i wystarczy kropla aby rozsmarowac na cala twarz ale niestety nie poprawia wygladu twarzy.

opakowanie - ladne ale po nacisnieciu leci na lustro, na podloge, po prostu- strzela gdzie popadnie co mnie strasznie irytuje, idealist ladnie leci na plauszek a to - leci gdzie popadnie :/

pasuje mi zapach, ladniejszy niz idealist, taki typowo clarinsowy roslinny naturalny.

i konsystencja tez ok, leciutka jak na serum przystalo, idealist ma ciezka silikonowa a clarins leciutka ale co z tego ...

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, konca nie widac :/

nic dodać, nic ująć

serum zmniejszyło widoczność porów i wygładziło cerę tak, jak obiecał producent. żadnego innego działania nie odnotowałam.
na razie nie planuję ponownego zakupu, bo jestem po prostu ciekawa działania innych produktów tego typu, no i wydaje mi się, że ten kosmetyk nie jest jakoś wyjątkowo wydajny, ale kto wie, może kiedyś do niego wrócę?
polecam osobom, których problemem są rozszerzone, zanieczyszczone pory. to serum faktycznie działa, a cena około stu złotych jest w tym przypadku "do przełknięcia".

Używam tego produktu od: używałam 1,5 miesiąca