Constance Carroll, Puder w kamieniu

Constance Carroll, Puder w kamieniu

Puder w kamieniu, wzbogacony proteinami jedwabiu, witaminą E i olejkiem jojoby. Zawiera filtry UVA i UVB dla dodatkowej ochrony.

może być

To był mój pierwszy puder, zakupiony w osiedlowej drogerii za 10 zł. Nie miałam porównania, więc uważałam, że jest ok. Starczył mi na na prawdę długi czas, jakieś 3 lata ! Produkt bez żadnych drobinek, dobrze matuje na kilka godzin.
Gdy kupiłam mój drugi w życiu puder, resztki Constance Carroll od razu poszły w odstawkę, przede wszystkim dlatego, że kolor 02 TerderTouch nagle wydał mi się zbyt pomarańczowy na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Dobry

Niewątpliwą zaletą tego pudru jest jego gama kolorystyczna.
Ja używam ivory.

+ kolor - odcień tylko delikatnie nasycony pigmentem
+ starcza na długo
+ matowi
+ nie trzeba poprawiać w ciągu dnia
+ cena

- dostępność
- gąbeczka, dla mnie trochę słaba, ale zawsze używam pędzla, więc nie odejmuje za to

Ogólnie puder spełnia swoje zadanie, nie jest mocno kryjący, raczej używam go w celu oprószenia twarzy jeśli zbyt mocno świeci

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Ulubiony!

Pierwszy puder który kupiłam już dobre kilka lat temu, okazał się dobry i nadal po niego sięgam :) Wielki plus za duży wybór odcieni, zwłaszcza tych jaśniejszych :)

ZALETY:

+ niska cena
+ opakowanie
+ gąbeczka
+ duży wybór odcieni
+ dobrze matuje
+ wydajny
+ nie ma problemów by dobrze go rozprowadzić, nie tworzy efektu "maski"

WADY:

- zdarzało mi się by ciemniał, ale zależy to jednak od odcienia :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Dobry

Nie wiem dlaczego ma takie słabe opinie. Mi się on sprawdza, choć nie jest jakiś super, ale nie oczekuję cudów po pudrze za 8 zł. Ma dużo odcieni i każdy znajdzie kolor dla siebie. Jest to chyba jeden z najtańszych pudrów na rynku gdzie jest dla mnie kolor. Dobrze matuje ale średnio kryje. Dostaje 4 gwiazdki głównie za kolor i cenę. Gdyby kosztował dwa razy drożej na pewno bym mu nie dała takiej oceny.

Używam tego produktu od: Kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok 4

;)

Nie spodziewałam się, żę znajdę tu ten puder :D Lata temu używałam go i choć rewelacyjny nie jest to na pewo go zapamiętam doskonale :) Pewnie dlatego, że był tani, łatwo dostępny i używały go wszystkie koleżanki ze szkoły. A do ideału mu daleko :lol:
Z jednej strony jest ok, ma solidne opakowanie, jest tani, a dość ładnie wykańcza makijaż. Przy tym jest naprawdę mocno wydajny, ubywa go bardzo wolno.
Ale..kryje mocno, być może zbyt mocno, widać go na twarzy. A odcienie tego pudru do zbyt naturalnych nie należą :D
Mam do niego sentyment, chociaż ideałem nie jest ;) Jednak teraz można znaleźć dużo lepsze pudry w tej cenie ;)

Używam tego produktu od: używałam lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka, może z 5-6

Nie dla mnie

Puder kupiłam skuszona niską ceną i małym wyborem w sklepie. Niestety,nie oceniam go zbyt dobrze.
-okropny zapach który czułam po nałożeniu na buzię
-mimo duzej palety jasnych kolorów i wyborze także jasnego na buzi tworzył brzydką ciemną powłoke
-opakowanie ciężko sie otwiera
Jedynie nałożony na dobry podkład jakoś wyglądał ale już bez niego wyglada strasznie. Może to wina mojej jasnej cery ale zdecydowanie sie na niego już nie skusze.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zaczęte

Dobrze matujący puder..Od kilku lat korzystam z odcienia transparentnego, inne kolory wyglądały mniej naturalnie na twarzy..czasami zdarzało mi się go zdradzić, poszukując jeszcze lepszego, ale zawsze do niego wracałam..mam bardzo tłustą cerę i ten puder może nie matuje jej na długie godziny, ale u mnie sprawdza się najlepiej..myślę, że będzie się spisywał jeszcze lepiej w połączeniu z bazą..

Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Niezły

Pamiętam, jak tego pudru i różu z tej serii używała moja mama:)) I czasami jej podkradałam.
Pamiętam, że miał odpowiedni koloryt, który dobrze stapiał się ze skórą, lekko krył i matowił cerę. Cena i dostęponość były plusem, a jakość też nienajgorsza:))

Używam tego produktu od: kiedyś z mamą na pół
Ilość zużytych opakowań: 1-2?

zdecydowanie TAK

To jest mój drugi puder, na dodatek drugi nie "markowy", więc obawy były, ale jestem strasznie zadowolona. Nr 3 idealny dla mojej karnacji.

+ cena /kupowałam za 8 zł, mozna taniej/
+ wydajność /używam go prawie rok i jeszcze mi sie nie skończył.../
+ solidne opakowanie i gąbeczka w środku
+ dobrze matuje
+ nie zostawia plam, dopasowuje sie do twarzy
+ nie zapycha, nie tworzą się po nim dodatkowe niedoskonałości
+ dużo odcieni
+ delikatny zapach

- nie ma minusów ;)
Z pewnością kupię go jeszcze nie raz, co najwyżej ze zmianą koloru.

Używam tego produktu od: rok

Dobry puder, za fajną cene

PLUSY:
- ładnie kryje,
- nie pozostawia na twarzy wrażenia \'maski\'
-łatwo sie rozprowadza
-stosunkowo wydajny
- cena ( która powoli niestety rośnie, na początku kupowałam go za 5,5zł !! teraz już 9zł)
-duża różnorodność odcieni

MINUSY:
- nie utrzymuje się na twarzy zbyt długo (wychodząc z domu trzeba go brać ze sobą do torebki, gdyż co jakiś czas trzeba \'przypudrować nosek\')

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: baaardzo dużo

Najukochańszy puder <3

Skusiłam się na ten puder (kolor-1. Candlelight), ponieważ poszukiwałam czegoś w jasnym kolorze i nie chciałam przepłacać ;)

Może znacznę od plusów:
+ wydajny - jedno opakowanie wystarczyło mi na ponad 2 miesiące
+ idealnie dopasował się do mojej jasnej karnacji
+ nie podkreślał suchych skórek
+ ma taki intrygujący zapach, ale po nałożeniu na skórę już go nie czuć
+ nie zapchał, nie uczulił, nie podrażnił
+ szeroka gama kolorów (również transparentny)
+ utrzymywał się cały dzień (ale ja nie mam skłonności do świecenia, wieć to może przez to)
+ niska cena
+ ma taką nietypową konsystencję, dzięki której można go nakładać palcem
A teraz minusiki:
- po użyciu go po raz drugi w ciągu dnia, na mojej buźce pojawiły się żółte plamy
- mało wytrzymałe opakowanie (łatwo pęka)

Jak widać dla mnie kosmetyk ten ma więcej plusów niż minusów. Niektórzy mogą mieć problem z dostępnością (nie dostaniemy go w niektórych drogeriach), ale ja nie mam z tym problemu, ponieważ kupuję go w takim malutkim osiedlowym sklepiku ;)

Używam tego produktu od: kwietnia 2014 r.

Mój KWC na studiach;]

Używałam go przez cały okres studiów.

Ładnie matował i wygładzał cerę. Możliwe że był troszkę widoczny, ale wtedy zależało mi na mocniejszym kryciu i myślę że świetnie sobie z tym radził.

Do tego bardzo niska cena, w sam raz na kieszeń studentki;]

Jedynym minusem była mała wydajność. Po mniej niż miesiącu już przebijało się dno pudełeczka...

Używam tego produktu od: używałam przez 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo:)