Oriflame, Skin Structures, Nourishing & Firming Oxygen Night Cream (Odżywczo-ujędrniajacy krem dotleniający)

Kategoria

Bardzo dobrze nawilża, silne ujedrnia i odżywia skórę w czasie snu, stymuluje pracę komórek odpowiedzialnych za młody wygląd naszej skóry, dzięki czemu rano twarz jest bardziej promienna, aksamitna, wypoczęta.

Świetny

Jestem mile zaskoczona, naprawdę świetny krem, choć zapach trochę mnie drażni. Skóra wygląda na wypoczętą, promienną, krem dobrze się wchłania. Pomimo, że zawiera shea butter, cera nie jest bardzo natłuszczona i nie wyskakują nowe niespodzianki.
Mam zamiar kupić ten kremik w promocji.

Dobry

Jak tylko ukazal sie ten krem jako nowosc to zakupiłam z tej serii dwa kremy w wersji na dzień i noc. O ile ten na dzień okazal sie dla mnie kompletnym niewypałem to wersje na noc musze bardzo pochwalić. Bardzo dobra konsystencja, swietny zapach, szybko sie wchłaniał, dobrze nawilzał moja skore podczas snu, nie wałkowal sie (w przeciwieństwie do tego na dzien).Ale cena moim zdaniem to jakies nieporozumienie, chociaz ja kupilam w promocji, ale i tak nie wart az tyle.

super

jestem ostatnio mile zaskoczona ta firma.A ten oto kremik jest przecudowny. Juz samo pierwsze zetkniecie jest bardzo przyjemne. Ma pardzo fajna konsystencje, szybko sie wchlania pozostawiajac niesamowicie aksamitna gladkosc, a rano....skura jak nowa!!!:) po kilku dniach mniejsze linie sie wyraznie zmiejszaja(wiekrzych zmarszczek nie mam wiec nie wiem jak dziala na wieksze ale na male super). Naprawde wygladam na wypoczeta. Ostatnio nawet maz mi powiedzial ze mam taka gladziutka buzke i teraz mi ten krem podkrada...