Sephora, Maniac Mat Long Wearing Lipstick (Trwała matowa szminka)

Sephora, Maniac Mat Long Wearing Lipstick (Trwała matowa szminka)

Matowa szminka pozostająca na ustach przez cały dzień. Nie wysusza ust, posiada dużą ilość pigmentów.

Cena: 30zł

/e/

Rewelka!

Przetestowałam mnóstwo szminek "długotrwałych" lecz żadna nie sprostała moim wymaganią poza tą! Mam kolor ciemno jagodowy więc nie ma żartów.
Szminkę bardzo łatwo mi sie nakłada, nie potrzeba konturówki, trzyma sie cały dzień co u mnie jest istnym cudem! Troszczeczke sie zjada przy tłustrzym jedzeniu no ale wiadomo, że to działa jak płyn 2-fazowy. Nic innego jej nie ruszy. Troszkę pod koniec dnia czuje suchość na ustach ale to normalne przy takich pomadkach. Na pewno kupie inne kolory bo to najlepsza szminka jaką miałam

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Świetna

Jest to chyba, do tej pory, jedyna szminka na mojej drodze, która nie wysusza i długo się trzyma. Wytrzymuje kilka godzin, nie wychodzi poza kontur ust i schodzi równomiernie. Nie podkreśla suchych skórek. Opakowanie małe poręczne, chociaż z czasem zauważyłam, że otwiera się samo w torebce (za co minus). Jest wydajna i cudownie pachnie poziomkami jak dla mnie:). Pomimo tego, że mam ją już dłuższy czas jej właściwości się nie zmieniły. Cena wyższa niż podana na wizażu.
Gorąco polecam:)

Używam tego produktu od: około dwóch lat

Polecam ale nie w regularnej cenie.

Posiadam szminkę matową numer 8. Kolor to taki brudny, intensywny róż z dodatkiem fuksji.
Radze robic solidne swatche przed wybraniem koloru, bo inaczej wyglądają na skórze niż w sztyfcie.

Szminka świetnie mi służyła całe wakacje, i mecze ją teraz na jesień i będę męczyć aż do zimy:-) Jest wydajna, nie robi ustom żadnej szkody. Nie waży mi się na ustach jak większość innych szminek.

Jest bardzo trwała. Jak się nie je, czy nie moczy mocno ust to wytrzymuje wiele godzin. Trzeba opracować sobie sposób jej nakładania. Jak chce się mieć efekt wilgotniejszych ust to trzeba nakładać na nią błyszczyk, bo te szminki dają efekt bardzo matowy i suchy.

Planuje przy kolejnych zniżkach zakupić klasyczną czerwień. Wśród wielu fatalnych i drogi produktów marki sephora, te szmineczki moim zdaniem są bardzo udane. Tę gwiazdkę odejmuję za zbyt wysoką cenę w stosunku do ilości produktu i trochę też za specyficzny zapach.

Mi się sprawdziła ale to matowe wykończenie to kwesta indywidualnego gustu.

Ilość zużytych opakowań: 1/normalne

Mega mega trwałość

Kupilam ta pomadke za 45 zl . Szukalam jasnego rózu tymaczasem pod namowa pani wybralam sztuczny róż a\'la Barbie czyli kolorek 09 . W swietle dziennym kolor wyglada niezbyt ciekawie ale ocenie jakosc pomadki a nie kolor
plusy:
-wiele kolorów do wyboru
-bardzo duza trwalosc
-ladny zapach
-wygodne opakowanie
-idealnie matowa
minusy:
-troszke wysuszyla mi usta
-cena
Jednym slowem pomadka jest dobra lecz po promocji . Moim zdaniem 45 zl to za drogo jak na produkt takiej jakosci.

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Trwała przede wszytskim

Na początku powiem,że dziwi mnie to,że tak dużo osób zarzuca tej szmince wysuszanie.To chyba normalne,że matujące czy to pudry,podkłady czy szminki nie będą nawilżac!Jeżeli ktos godzi się na szminkę trwałą i matującą powinien mięć świadomość,że usta przed nalozeniem kosmetyku trzeba odpowednio nawilżyć.Dbam o usta-peelingi,carmex,nivea i dzieki temu ta szminka to dla mnie ideal.
+trwałosc(jedzenie,picie,czas to dla niej nic)
+mocne napigmentowanie
+ładne opakowanie
+wydajność
+cena w pełni adekwatna do jakości

Jedyny minus to mały wybor kolorow szczegolnie czerwieni

Jeśli chodzi o tą szminke to najpierw mauje nia usta,odciskam o chusteczke raz lub dwa i lekko wklepuje puder palcami-efekt jest wtedy najlepszy!:)

Matowa, ale nietrwła.

Szminka jest w 100 % matowa, ale chyba przez ten mat ma tępą konsystencję, ciężko chodzi po ustach i ciężko się nią maluje. W dodatku sztyft jest dosyć cienki w porównaniu z innymi szminkami, ale za to bardziej precyzyjny. Szminka ma dziwny zapach - jaby kredki świecowej albo plasteliny. Mam wrażenie, że wysusza usta.
Co do trwałości - niestety ściera się jak inne szminki i już przy pierwszym posiłku zjada się.
Kto jednak szuka efektu czystego, suchego matu, będzie zadowolony.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

średnia

Kupiona na jakiejś promocji w Sephora w atrakcyjnej cenie. Oprócz ceny do zakupu skusił mnie jeszcze kolor - 04 maniac. Fajne bordo - nie nachalne z mikro niebieskimi drobinkami (nie mylić z brokatem), które jak słyszałam maja właściwości optycznego wybielania zębów.
Zaletą jest że szminka jest dość trwała i nie ma nachalnych brokatowych drobin, których nie znoszę. Była dość wydajna. Niewątpliwą zaletą jest ładne, metalowe (?) opakowanie, które robi klik przy zamykaniu ;).
Raczej nie kupię ponownie - kocham szminki i lubie kupować wciąż nowe i nowe ;).

Używam tego produktu od: dwa lata, ale nie regularnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

niestety, ale nie

gdy zobaczyłam, że w promocji szminki kosztują 12 zł, wybralam piękny kolor nude z kropelką złota. przy kasie pani zaproponowała mi promocje, tam też były te szminki za 12zł, stwierdziłam, że jeden z odcieni nude jest piękny i wzięłam dwa nude.
okazało się, że jeden i drugi ma numer 17. jakież było moje zdziwienie, gdy oba nude były niby identyczne, a jednak inne. jeden ma troche więcej złota, jeden jest bardziej matowy, a drugi mniej.
kolory nie są aż tak bardzo trwałe, rimmel ma tańsze szminki a lepsze.

za 30-40zł sądzę, że nie warto... za 12zł można wypróbować

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Mat? - tak; ale...

Kupiłam tą szminkę gdyż trafiłam na nią w chwili poszukiwania całkowicie matowej pomadki.
Tu producent spełnia obietnicę.
Jes także dość trwała.
Ma ładny kolor i przyjemny zapach
Ale z pewnością nie pielęgnuje ust. Już po jednorazowym użyciu usta są spierzchnięte, mam pełno skórek itp. (zaznaczam że na co dzień nie mam dużych problemów z pielęgnacją warg)
Ponadto szminka jest dziwnie wykonana - zastyga na ustach tworząc nieprzyjemną "skorupę".
Nie kupię jej ponownie.

kolory piękne, ale niestety jakość nie warta swojej ceny.

kupiłam tą szminkę za ok 40 zł, ponieważ kolor (03) wydał mi się wręcz idealny dla mnie, musiałam go mieć. kolor jest świetny, taki pudrowy róż pasuje bardzo do mojej karnacji i z tego jestem zadowolona.
cała paleta kolorów myślę, że jest satysfakcjonująca, ponieważ jest dużo odcieni.
opakowanie też wygląda ciekawie. pomadka się nie rozpływa, nie "papcia", pozostaje ciągle w swojej postaci. :)
- duży za wysuszanie ust! przez to szminka jest bardzo niepraktyczna, ponieważ bez czegoś nawilżającego pod spód wygląda nieestetycznie, efekt starej babci. ;/
aplikacja też pozostawia wiele do życzenia, wchodzi we wszelke "zmarszczki" i załamania i daje efekt zupełnie odwrotny od wygładzania
używam jej czasami, trzyma się całkiem niezle, ale mam niestety nawyk oblizywania ust więc ją trochę "zjadam", i tak jest nienajgorzej.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

ładny efekt ale wysusza

Promocja, jak zawsze winna wszystkiemu jest promocja. Tak weszłam w posiadanie Maniac Mat Sephory. Wybrałam kolor 02.

Opakowanie ładne, estetyczne, proste i eleganckie. Podoba mi się trochę nietypowy kształt szminki - taka kredka sztyft.

Aplikacja w porządku. Kolor ładny ale (jak w nazwie) matowy, taki woskowy, nie powiedziałabym że daje naturalny efekt ale mnie się podoba :). Co do trwałości - dobra jak na produkt który siłą rzeczy samemu się zjada.

Problemem natomiast jest to, że pomadka wysusza usta. Konieczne jest wcześniejsze nawilżenie inaczej ma się stale uczucie ściągniętych i przesuszonych warg. Wolę kiedy szminka spełnia również funkcję pielęgnacyjne i za to odbieram gwiazdki.

Szału nie ma.

Mam szminkę w kolorze Mat 3, taki stosowany róż z nutką brzoskwini. Z recenzji wnioskowałam, że ta szminka to będzie dla mnie ideał, ale niestety nie jestem nią zachwycona.
Kolor jest dość intensywny, widać go na ustach mimo że nie jest ciemny. Jest faktycznie w 100% matowy, daje taki efekt woskowych ust, tak mi się to kojarzy. Jest trochę nienaturalny i przerysowany, ale ciekawy. Sprawdza się szczególnie w makijażu wieczorowym, w sztucznym świetle.

Niestety z jakości szminki nie jestem całkiem zadowolona. Ma bardzo suchą konsystencję, ciężko się nakłada, wchodzi w załamania na wargach, trzeba zawsze uważać, żeby nakładać ją na pomadkę nawilżającą. Niestety kiedy nakładamy ją na nawilżacz, a nie bezpośrednio na usta traci bardzo na trwałości, którą i tak nie grzeszy. Dość szybko się zjada i znika z ust.

Ma ładne opakowanie, ale przeszkadza mi to, ze nie ma na nim oznaczenia koloru tylko kolorowa naklejka na zakrętce. Moim zdaniem jest dość droga jak na taką jakość. Więcej się nie skuszę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy