Sther, Lorys, Fruit Coctail (Odżywka do wszystkich rodzajów włosów)

Sther, Lorys, Fruit Coctail (Odżywka do wszystkich rodzajów włosów)

Pojemność 1 000 ml

Odżywka Lorys Fruit Cocktail przeznaczona jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Zawiera ekstrakt z owoców, działa odżywczo, przywraca włosom witalność. Pomaga zabezpieczyć włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Pozostawia włosy miękkie, zrelaksowane i błyszczące.

Najsłabszy z dotychczas używanych Lorysów.

Odżywki Lorys poznałam w 2011 roku. Na razie używałam "wężowego" i Jaborandi. Obie były na tyle dobre, że sięgnęłam za owocowego Lorysa.

Nie mogąc się zdecydować na odżywkę, chwyciłam za mniejszy słoik - 450 ml. Wystarczył mi na ok. 13 użyć.

Moje włosy są mieszane. Przetłuszczają się u nasady i suche na końcach. W dodatku mam kilkunastocentymetrowe odrosty i wygląda, jakbym miała ombre.

Odżywkę używałam do każdego mycia, wraz z kofeinowym szamponem Alterry.

Produkt nie spływa z włosów. Na początku bardzo łatwo wydobyć go z opakowania. Pod koniec jest już gorzej, bo nie mam aż tak szczupłych rączek.

Samo działanie zarówno warstwy żółtej jak i różowej jest bardzo przeciętne. Odżywka trochę nawilża włosy, pomaga je rozczesać. Nie było tego efektu WOW, który miałam po Jaborandi i odżywce "z węża" (a włosy po nich były aż śliskie!)

To bardzo przeciętna odżywka, na pewno będzie za słaba dla mocno zniszczonych włosów. Myślę, że włosy zdrowe mogą być z niej zadowolone :)

Używam tego produktu od: 3 lutego 204
Ilość zużytych opakowań: jedno, 450 ml

Nic specjalnego

Odżywka ma fajną, dość gęstą konsystencję. Nie zlewa się z włosów. Włosy się nieźle po niej rozczesywały. Zapach się długo utrzymywał. Fajna kolorowa masa :) Wydajna.

Niestety nic specjalnego nie robiła z moimi włosami. Poza tym, zapach mi się bardzo nie podobał - taki sztuczny owocowy.

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Całkiem ok ;)

Moja mama kupowała tę odżywkę. Postanowiłam sama spróbować. Można ją kupić jedynie w Auchanie. Nigdzie poza tym sklepem jej nie widziałam. Wiadomo, że Auchan jest tylko w niektórych miastach więc może to być problem ;p Odżywka ok, tania, wydajna ale nie ma w niej nic specjalnego. Jeśli ktoś poszukuje tak zwanej "zwykłej odżywki" ta będzie w sam raz ;)

Podsumowując:

PLUSY:
+niska cena
+niezwykła wydajność
+przyjemny zapach (z czasem może się trochę znudzić)
+dwie warstwy!

MINUSY:
-czasem aż za bardzo się spłukuje :p
-nie działa cudów na włosach

Przyjemna, lecz nie można się po niej spodziewać nie wiadomo czego ;p

Przyjemna

Bardzo przyjemny produkt do włosów, który spełnia swoje zadanie.

+ niska cena w stosunku do dużej pojemności i wydajności
+ dość przyjemny, ale sztuczny zapach
+ wygładza włosy i delikatnie je nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie
+ dość sympatyczny skład, szczególnie dla moich włosów które lubią parafinę

Żadnych konkretnych minusów nie dostrzegam - odżywka może i szału nie robi, ale daje dość fajny efekt.
Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ zamierzam przetestować też inne wersje.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: niecale 1 (500 ml)

średnia

wiec ta kupiłam parę razy tę odżywkę do włosów zapach bardzo przyjemny ale jezeli sie jej używa przez dłuższy czas w pewnej chwili brzydnie . co do odżywki jak sie zachowywała na moich włosach jeżeli dawałam je na same końce lekko obciążała mi włosy wiec codziennie musiałam myć włosy po umyciu miałam delikatne ale to tylko efekt jedno razowy gdyż ich nie regenerowała tylko je odżywiała do momentu umyć zapach utrzymywała się na włosach nie powiem że nie . pozdrawiam ; ) odżywka mi starczała na około 1 miesiąc

Ilość zużytych opakowań: 1 litr

nie zaszkodzi

Słoik tej odżywki o pojemności pół litra kupiłam w Auchan - to chyba teraz jedno z nielicznych miejsc, gdzie można kupić ten produkt. Litrowy słój przeraził mnie objętością.

Odżywka obłędnie pachnie - jak dla mnie bananem i budyniem malinowym, z lekką, mleczną nutą. Co więcej, zapach ten utrzymuje się na włosach (co u mnie zdarza się wyjątkowo rzadko). Ciekawostka - odżywka faktycznie ma dwie warstwy kolorów, żółty i różowy (zupełnie jak wymienione przeze mnie nuty zapachowe).

To zwyczajna odżywka, która trochę pomaga (bez fajerwerków) ale też nie szkodzi. Ułatwia rozczesanie włosów, wygładza, trochę nawilża. Spektakularnych efektów nie przynosi ale i nie szkodzi - po prostu utrzymuje włosy w dobrej formie. Moje włosy nie przesuszyły się w trakcie jej stosowania - były nawilżone, miłe w dotyku. Może nie była to znacząca poprawa ale po prostu utrzymanie ich dobrej formy. Produkt nie obciąża, często stosowałam codziennie.

Ciekawy produkt, bardzo miły w użytkowaniu. Polecam zwłaszcza amatorkom słodkich zapachów oraz tym, które szukają produktu podtrzymującego dobrą kondycję ich włosów.

Ilość zużytych opakowań: jeden słoik 500 ml

Spełnia swoje zadanie

cena!
ułatwia rozczesywanie, włosy są miękkie
duża pojemność
wydajna
zapach
trudno dosępna (Auchan, osiedlowe)

Po przetestowaniu różnych odżywek ze "średniej półki cenowej" typu Garnier, L\'Oreal, Schwarzkopf, Procter & Gamble zauważyałam, że końcowy efekt jest porównywalny, zatem po co przepłacać?

bez ochów i achów!

Odżywka o bardzo ładnym owocowym zapachu, niesamowicie wydajna. Nie obciąża i nie plącze włosów. Ja kupiłam za ok.13 zł w Auchanie, więc zakup jak najbardziej opłacalny. Miałam ją i miałam... i tak aż do znudzenia. Niestety w tak długim okresie użytkowania nie zauważyłam poprawy kondycji włosa. Ani nie stały się miękkie ani też zrelaksowane! Gdzie ta witalność, o której zapewniał producent?
Ot, taki sobie odżywkowy średniaczek.

Używałam tego produktu przez: kilka miesięcy

Nie dla mnie

Odżywka powiedziałabym bardzo średnia. Być może dobra dla włosów normalnych, niezniszczonych. Dla mnie katastrofa - mam włosy rozjaśniane, suche, łamliwe, sianowate. Po odżywce moje włosy są strasznie poplątane i nie można ich rozczesać. Każda inna odzywka byłaby lepsza od tej. Jak na razie to moja najgorsza odżywka, jedynym plusem jest piękny owocowy zapach i piękny kolor. Nie polecam

bardzo udana

kupiłam całkowicie przypadkowo w naturze, nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z produktami Lorys. Odżywka ładnie pachnie, a zapach długo utrzymuje się na włosach. Włoski są wygładzone, ale nie obciązone, błyszczące i miękkie. Nakladam ją po każdym myciu na kilka minut, raz w tyg na ok pół godzinki i nakladam czepek. jestem z niej naprawdę zadowolona i polecam. wybróbuję tez jeszcze mleczną:)

Używam tego produktu od: od 1,5 miesiąca ponad
Ilość zużytych opakowań: wtrakcie 1000ml

dobry efekt za grosze

Odżywkę kupiłam w Auchanie za 10.49 zł. Jak za tak dużą pojemność cena jest śmiesznie niska. Co do działania, włosy po jej zastosowniu są takie jak obiecuje producent: lśniące, jedwabiście gładkie w dotyku, nieobciążone. Jedyną wadą jest sztuczny, nieładny zapach. Nie wiem, czy kupię ponownie, gdyż zamierzam wypróbować jeszcze inne produkty Lorysa. Polecam:)

Używam tego produktu od:2 mięsiecy

świetna odżywka!

Świetna odżywka, którą udało mi się kupić na allegro za niewielkie pieniądze :)

Kolor odżywki jest super, bo dwukolorowy :) Jest cieniowana, tak samo, jak opakowanie.
Odżywka jest gęsta, wydajna. Ja trzymam ją przez 5-10minut i spłukuję.
Włosy robią się miękkie, łatwiej się układają, nie ma problemów z ich rozczesaniem.
Efekt dla mnie jest podobny jak po odżywkach WAX.

To co dla innych będzie atutem - czyli duża pojemność - dla mnie nie jest, bo trochę mi się już ta odżywka znudziła i chętnie przetestowałabym coś innego.

Ale daję mocne 4 gwiazdki z dużym plusem!

Używam tego produktu od:paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze