Revlon, Professional, Equave, 2 Phase Volumizing Conditioner (Odżywka dwufazowa w sprayu zwiększająca objętość)

Odżywka dwufazowa w spreju do włosów cienkich lub normalnych. Zawiera ekstrakt z winogrona i zielonej herbaty oraz keratynę i proteiny, które zwiększają objętość włosów. Nie obciąża włosów. Antystatyczna.

Dobry produkt

Używam jej od ponad roku, na włosy potraktowan euprzednio odzywka lub maską do spłukiwania. Jeżeli chodzi o regenerację i efekt push up sprawdza sie bardzo dobrze. Aktualnie mam juz dluższe włosy do łopatek , farbowane i wystawiane na środziemnomorskie slońce i morska wodę , a mimo tego zauważyłam ,że już mi sie dużo mniej rozdwajaja koncówki. Generalnie włosy sprawaja wrażenie zdrowszych.

Nie zauważyłam aby lepiej ukladaly mi sie po niej włosy ani nie zauważyłam większego blasku. Za to w sposób zauważalny zwieksza puszystość włosów.

Odżywka ma miły zapach, nie obciąza, nie skleja i nie powoduje szybszego przetłuszczenia włosów.

Można ja kupić tez w pojemności 400 ml, wychodzi zdecydownaie taniej. Od pól roku nie widzę jej w sprzedazy w detalu, mozna ją czasem kupić
przez internet.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2 x 400 ml i 2 x 200 ml.

Bardzo dobra

Odżywka jest droga i średnio wydajna. Pachnie znośnie. Z aplikatora nie wydobywa się nadmierna ilość kosmetyku. Dzięki niej włosy są błyszczące, gładkie, miękkie i zyskują na objętości bez ich przetłuszczenia. Moim zdaniem warto wydać trochę więcej pieniędzy na dobrą odżywkę do włosów jak ta.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

bardzo dobra

Dość krótko używam aby się mądrować, ale uważam, że naprawdę dobra odżywka!
Włosy po niej są niesamowicie gładkie, odżywione, lśniące.
Używam całej serii i odkąd zaczęłam stosować - nie miałam piękniejszych włosów. A po ostatnich rozjaśnieniach naprawdę wychodziły mi garściami!
Zwiększonej objętości nie zauważyłam ...

Polecam!

Miła niespodzianka

Osobiście nie kupiłabym tego typu odżywki ale dostałam ją w prezecie w hurtownia przy okazji zakupów.
Nie lubię odżywek bez spłukiwania, jestem uprzedzona i wogóle. Ta odżywka mile mnie zaskoczyła. I tak używam normalnej odżywki ze spłukiwaniem, a tę używam kiedy nie chce mi się suszyć i układać włosów. Nakładam wałki i efekt jest lepszy niż po wszystkich sprejach typu push up plus układanie na suszarko lokówkę. Nie dość, że włosów jest więcej to naprawdę taka fryzura trzyma się o wiele dłużej niż dotychczas. Nie ma wad, nie przetłuszcza, nie obciąża, nie skleja włosów, nie elektryzuje się... ma specyficzny zapach- nawet nieprzyjemny ale na włosach się na szczęście nie utrzymuje.

Używam tego produktu od:kilku tygodni