Lady Speed Stick, Teen Spirit Lady Love, Antyperspirant w kulce

Lady Speed Stick, Teen Spirit Lady Love, Antyperspirant w kulce

Dezodorant antyperspiracyjny z formułą thermo - control, skutecznie chroni przed potem i zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień.
Przeznaczony głównie dla nastolatek - zamknięty w różowym opakowaniu, ma słodki zapach.

Skład: Aluminum Zirconium Tetrachlorohydrex Gly (15.9%). Inactive Ingredients: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, PPG-14 Butyl Ether, Cyclohexasiloxane, Phenyl Trimethicone, Hydrogenated Castor Oil, PEG-8 Distearate, Fragrance

Cena: 9 - 12zł / 50ml
/pa/

Nie polecam.

Sam zapach dezodorantu jest ok, na skórze - to już inna sprawa...
Niezbyt skuteczny, zwłaszcza po dłuższym czasie używania. Poza tym leje się i dość długo schnie.
Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu

Uwielbiam ten zapach ;)

Używałam go jakieś dwa lata temu gdy był reklamowany. Jego największym plusem jest piękny zapach. Co do skuteczności również nie mam zastrzeżeń, utrzymuje się dosyć długo przy czym nie traci zapachu. Niestety nigdzie go nie widzę w drogeriach, a szkoda bo to dobry dezodorant.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

Słaby

Raczej nie polecam. Spodziewałam się lepszego rezultatu. Dezodorant faktycznie nie pachnie najgorzej. Co do opakowania to ciut za bardzo różowe i kulka bardzo sie zacinała więc trudno było wydobyć z niego dezororant. Działanie przeciw potnie równierz pozostawia wiele do życzenia. Mimo mojej dbłałości o chigienę bardzo sie po nim pociłam :( Co nie zdarza sie po innych dezodorantach.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Polecam spróbować :-)

Hmm... widzę tu bardzo zróżnicowane recenzje. Od KWC aż po beznadzieję. W prawdzie nie wiem od czego zależy, to że u jednych pań działa fenomenalnie a u innych wypada kiepściutko. No więc ja dodam swoją opinię która niestety raczej należy do tej drugiej grupy.

Dezodorant ten, dostałam przeszło dwa lata temu (:D) od przyjaciółki która go bardzo chwali.
Używałam go na różne sposoby: raz dawałam bardzo dużo, kiedy indziej tylko przejechałam nim po skórze i niestety (dodam że niestety bardzo się pocę) w ogóle nie działał! Szczerze powiem, że plam na ubraniach czy innych takich nie zauważyłam. Zapach, nie najgorszy, ale mnie osobiście ciut irytuje. Wydajny jest bardzo za to jedno mogłabym mu dać 5 gwiazdek. Używałam go przez co najmniej rok i jeszcze mam połowę!
U mnie się nie wylewał itp., ale myslę że to zależy od opakowania. Tak jak we wszystkim jedne opakowania sa dobre, inne się psują.
Podsumowując:
Plusy:
+ Wydajność
+/- Zapach
+ Opakowanie (szczerze powiem że lubię takie różowe gadżety :D)
+ Cena (wprawdzie dostałam go od przyjaciółki ale widziałam cenę w sklepie i jak na taką wydajność jest bardzo tani.)
Niestety teraz minusy:
- Wcale nie chroni przed poceniem!
-/+ po dłuższym stosowaniu zapach może irytować

Wiem że plusów jest więcej niż minusów, ale to że w ogóle nie działa zdecydowania obniża ocenę. Bo po co mi dezodorant z ładnym opakowaniem i zapachem jeżeli w ogóle nie chroni przed potem??

Powiem tak: Warty wypróbowania. Nie zaręczam że nie działa gdyż ja w ogólem mam problem z dezodorantami (teraz używam Rexony i też w ogóle na mnie nie działa :(). W sumie, z taką ceną można wypróbować, może u Was zadziała :)

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami.
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego :D

BOSKI !

Bardzo go lubię. ;))

Ma na prawdę śliczny zapach, chroni przed potem i niemiłym zapachem.
Jedyny minus to taki, że gdy zakłada się bluzkę a on jeszcze nie wyschnął to robi białe plamy.
Wystarczy chwilę odczekać do całkowitego wyschnięcia i plam nie będzie ;).
Jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu ;)
POLECAM!

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań: 2-3

różowy ulubieniec

Nigdy nie znosilam kulek, do czasu aż nie spróbowałam tego cudeńka. Zapach jest zachwycający, taki typowo różowy, dziewczęcy, ja już wprawdzie pierwszej młodości nie jestem, ale miło mieć taki gadżecik.
Jak dla mnie załatwia stuprocentowo sprawę z poceniem, działanie antyperspiracyjne na sżóstkę- co prawda nigdy nie pociłam się jakoś nadmiernie, ale tu dzieją się prawdziwe cuda- cokolwiek by się nie działo, od rana do wieczora czuć ten sympatyczny dezodorant i ani śladu brzydkich woni. Do tego stopnia celująco nie działał dotychczas żaden inny dezodorant. Przyczepić odrobinę mogę się jedynie do ceny, jak na produkt odgórnie skierowany do nastolatek mógłby kosztować kilka złotych mniej. Jednak oczywiście będę kupować go tale i stale, bo jest wart ceny ;)

Używam tego produktu od: niedawna

Bardzo dobry :)

Bardzo dobry :). Ładnie pachnie,dobrze chroni,ma wygodną kulkę i nie jest drogi :). Chroni przed potem i brzydkim zapachem. Tylko zostawia białe ślady ale najważniejsze,że dobrze działa.

Używam tego produktu od: roku?

polubilam go :)

bardzo fajny produkt, trafilam na niego przypadkiem, ale jestem zadowolona. w porownaniu z rexona for teens wypada niemal tak samo, tylko cena jest chyba odrobinke nizsza:)
jest wydajny, skutecznie chroni przez caly dzien, pachnie slodko i mocno, ale mnie to nie przeszkadza i na razie nie mam zamiaru go zdradzac z innymi...moze kiedys wyprobuje fioletowy:)
nie dam mu pieciu gwiazdek, bo zostawia slady na bluzkach.
a! opakowanie jest kiczowate jak diabli, ale mnie sie podoba:))

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Dobry produkt w niskiej cenie

Od dłuższego czasu miałam problemy ze znalezieniem dobrego antyperspirantu w kulce, który by mnie nie uczulał, a przy tym idealnie się sprawdził w swojej roli. Kilka miesięcy temu, zupełnie przez przypadek, nabyłam różowy TSLL - była promocja, kosztował grosze, więc stwierdziłam: - A co mi tam, najwyżej go wyrzucę.

Po tygodniu jego stosowania byłam lekko zdumiona efektami - paszki były suche, nie przesuszone, nie miałam podrażnień, zapach antyperspirantu trzymał się przez dłuższy czas, a do tego nie pozostawiał uporczywych śladów na ciemnej odzieży. Nie będę wspominała o tym, że świetnie wypada w roli ochrony przed poceniem podczas intensywnego treningu ("wiecie, rozumiecie") ;-)

Z biegiem czasu, w miarę używania antyperspirantu (testowałam różowy, niebieski, niebawem sięgnę po fioletowy), doszłam do wniosku, że jest to mój "mały" ideał. Kosmetykiem wszech czasów nie mogę go nazwać, ale na pewno jest godny polecenia.

W moim przypadku, czysto subiektywnie, sprawdza się doskonale - ma przyjemną konsystencję, ładny zapach, łatwo się rozprowadza, jest trwały i całkiem wydajny. Jedyny minus to kiczowaty projekt etykietki na opakowaniu, taki trochę, jak dla mnie, zbyt festyniarski ;-)

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

średniak

Używałam niebieskiego i nie spodobał mi się.

MINUSY:
- kleista konsystencja, która lepi się na skórze
- brudzi
- chroni, może i tak, ale przez krótki czas, a od antyperspirantu wymaga się dłuższej trwałości

PLUSEM jest zapach, który jest naprawdę intensywny.
Wydajny.

Używam tego produktu od: 2 mies.

Nigdy więcej :(

Stosowałam dwa antyperspiranty z tej serii (różowy i niebieski). Spowodowały uczulenie skóry pod pachami :(
Dodatkowo ten intensywny zapach gryzł się z zapachem moich wód toaletowych czy perfum. Ten antyperspirant ma bardzo lejącą konsystencję, po kilku minutach pod pachami pojawiały się ślady. Cena jest niska, ale po wypróbowaniu,za darmo bym go nie chciała.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 (nie zużyte do końca)

podraznia i nie chroni

Przede wszystkim zapach jest bardzo ladny. Jednak mimo, ze nie mam problemu z poceniem i nawet w bardzo upalne dni nie poce sie prawie wcale to tego antyperspirantu uzylam w jeden taki upalny dzien i o zgrozo pod pachami mialam wielkie mokre plamy ( nie biegalam, ani nic z tych rzeczy) 1 raz mi sie to zdarzylo, zawsze uzywalam kulkowych Nivea i byly dla mnie super... No i niestety ten antypersirant starsznie mnie uczulil po paru godzinach poczulam ogromne pieczenie i swedzenie pod pachami, cale pachy mialam czerwone. Nie polecam, co z tego ze zapach ladny skoro dzialanie do baniUżywam tego produktu od:2 tyg temu po 1 aplikacji trafil do kosza
Ilość zużytych opakowań:1 aplikacja