Christina Aguilera, Inspire EDP

Christina Aguilera, Inspire EDP

Kwiatowo - owocowy zapach sygnowany przez Christiny Aguilery. Ciepły, słodki, romantyczny, główną rolę grają w nim nuty tuberozy, piżma i frezji.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe: mango, cytryna, frezja, róża, gardenia, tuberoza, piżmo, drzewo sandałowe, kwiat pomarańczy.

wody perfumowane
kwiatowe, owocowe

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Słodkie cukiereczki

Zapach bardzo słodki, dziewczęcy, niewinny. Swego czasu bardzo mi się podobał, niestety teraz wybieram już zapachy cięższe bardziej kobiece. Ale perfumy dosyć dobre, trwałe. Flakoniku bardzo fajny.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 5

Piękny, delikatny zapach

Od 9 lat ten perfum jest ze mną i myślę, że to mój zapach :) . Zapach świeżości, kwiatów. Jest taki subtelny i delikatny, że chciałabym, aby zapach nigdy się nie ulatniał. No i właśnie, to jest minus Inspire, po około 2h się ulatnia. Jednak jest prawie doskonały, polecam :)

dla mnie miejsce ostatnie wśród Aguilery

Kolejne już perfumy od Christiny, które miałam okazję poużywać. Pierwsze co rzuca się w oczy, to buteleczka. Całkiem inna od reszty. Zapach też się różni. Jest słodki, kwiatowy. Nawet ładny na początku. Niestety nie trwały, nie wytrzyma nawet połowy dnia, przez co mało wydajny. Zapach jednak szybko się nudzi, i przynajmniej ja nie mam ochoty do niego wracać.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: jedna największa buteleczka

Dobry, ale...

Na perfumy trafiłam kompletnie przypadkiem, gdy szukałam odmiany i mój wybór padł właśnie na \'Inspire\'.
Oryginalne opakowanie bardzo mi się podoba, butelka też niczego sobie.
Na początku byłam zachwycona, zapach był słodki i wręcz zakochałam się w nim. Jednak u mnie w domu tylko ja byłam nim zachwycona.
W chwili obecnej zapach znudził mi się całkowicie. Być może jeszcze do niego wrócę, ale na razie muszę od niego odpocząć.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Kwiatowy i owocowy zapach

Posiadam tester tej wody oraz perfumowany balsam do ciała. Dla mnie bardzo ciepły, słodki i romantyczny zapach, kolorowy i wyrazisty zapach. W połączeniu z balsamem długo utrzymuje się na skórze. Wspomnę, że zakupiłam w ciemno, i nie żałuję. Wyczuwam nutkę frezji oraz nuty cytrusów, w tym pomarańczy.

Używam tego produktu od: 1 rok

Nietrwały

Zapach zupełnie zwyczajny, niczym nie wyróżniający. Subtelny kwiatowy, ale niestety straaaasznie ulotny...Po trzech godzinach nie było po nim śladu mimo ze obficie spryskiwałam nadgarstki i szyję.
Także buteleczka szybko została zużyta. Generalnie nic specjalnego, nie polecam.

Nie wiem dlaczego

moja recenzja zniknęła?
Używałam tego zapachu 4 lata temu, gdy został wypuszczony na rynek.
Byłam wtedy 21letnią studentką, dziewczęciem jeszcze a nie kobietą i wtedy zapach mi pasował.
Zakupiłam w świątecznym prezencie &quot;od siebie dla siebie&quot; całe 100ml i nie dałam rady zużyć nawet połowy.
Zapach bardzo szybko się nudzi, zaczyna irytować. Kolor w buteleczce z rozwodnionej czerwieni zmienia się w jakimś pomarańczowo-żółty i zapach też wtedy się zmienia w nieznośny, i to w czasie krótszym niż rok od rozpakowania kartonika.
Trwałość była jak na EDP niezbyt dobra, zapach utrzymywał się z 2 godziny.
Na pewno nie kupię więcej, wolę teraz coś bardziej eleganckiego niż niewyróżniające się niczym kwiatko-owocki.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml

Ładny

Zapach jest przyjemny dla nosa, delikatny ale niestety co za tym idzie nietrwały. Jest jednostajny, nie zmienia się w czasie, jedynie traci na wyrazistości. Mimo wszystko przyjemny i ma w sobie coś co mnie intryguje. Uważam, że cena jest nieadekwatna do jakości, przedewszystkim mam tu na myśli trwałość.
Używam go sporadycznie, jak znudzę się moimi ulubionymi zapachami, i po to żeby zwykłego dnia, kiedy idę po prostu na długi spacer z psem, odpocząć od bardziej skomplikowanych perfum.
Uważam, że najlepiej sprawdziłby się dla nastolatek noszony do szkoły. Nie wyróżnia się, nie wychodzi ponad szereg, mimo wszystko ma coś w sobie i przyjemnie pachnie.

Miło go wspominam.

A więc... Inspire była moją pierwszą \'droższą\' perfumą. Pamiętam, że zakupiłam ją za moje pierwsze zarobione pieniądze chwilę po tym, jak perfuma została wypuszczona na rynek. Zapłaciłam 15 euro za 15 ml. Zapach strrrrrasznie mi się podobał, ale niestety nie trzymał za długo. A szkoda.
Miło ją wspominam.

Używam tego produktu od: Kilka lat temu ostatnio
Ilość zużytych opakowań: Jedno - 15 ml

Elegancki hit

Bardzo trwały zapach i bardzo elegancki , uwielbiam go wszyscy pytają się mnie czym tak ślicznie pachnę, na pewno kupię gdy się skończy, wydajny. Pierwszy zapach- mój z Aguilery , zakochałam się w nim, jest moim zdaniem wyjątkowy.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie w trakcie

moje najlepsze jak do tej pory perfumy

Na początku powiem że jestem wielką fanką Aguilery i uwielbiam jej muzykę, pewnie dlatego od razu kupiłam te perfumy. Jej poprzednie zapachy &quot;Christina Aguilera&quot; i &quot;Christina Aguilera By Night&quot; wcale nie przypadły mi do gustu, były po prostu za mocne. Inspire podobają się moim koleżankom i długo pozostają na skórze, przy czym nie są duszące. Zdecydowanie moje perfumy:)

Ilość zużytych opakowań: 4 po 30 ml

Piękny zapach

Dostałam ten perfum z prezencie. Czynnie towarzyszył mi przez dwa lata, a biernie wiele więcej. Nie miałam serca go wyrzucać.
-zapach jest cudowny, rozpływam się przy nim
-starcza na długo
-nie podrażnia skóry
-czuć go cały dzień
-wygodny, pojemny i ładny flakonik
-spora buteleczka

Minusów nie widzę. Jestem pewnie dalej zaślepiona pierwszym wrażeniem i coś mi mogło umknąć :)