Natura Care, Krem do rąk regenerujący, glicerynowy z oliwą z oliwek (Krem do rąk regenerujący, glicerynowy z oliwą z oliwek)

Krem do codziennej pielęgnacji dłoni. Zawiera naturalną oliwę z oliwek bogatą w nienasycone kwasy tłuszczowe (NKKT). Doskonale nawilża i regeneruje skórę rąk narażoną na działanie detergentów w środkach myjących i piorących. Przebadany dermatologicznie.

Słaabe nawilżenie, tani, fajne opakowanie

Pomimo dobrych opinii, krem u mnie się nie sprawdził

Zalety:
- dobrze się rozsmarowuje,
- ma miekkie opakowanie (bardzo fajne),
- tani,
- dobrze się wchłania (ale nie bardzo dobrze)

Wady:
- dla mnie zdecydowanie za małe nawilżenie, już po krótkim czasie czuje, że moje ręce nie są nawilżone odpowiednio,
- ogólnie nie poprawia wyglądu rąk znacząco, inne kremy działały zdecydowanie lepiej,
-zwykle krem wystarczył, aby pozbyć się piekących skórek w okolicach paznokci, niestety ten krem słabo spisuje się z tym problemem.

Zapach jak dla mnie nie jest zły. Ogólnie dziwie się, że jest tak wiele pozytywnych opinii, największymi zaletami jest cena i miekkie opakowanie a nie o to w kremie chodzi.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Niefajnie pachnie

Krem jest bardzo tani, kupiłam za 1.39. Tubka jest miękka, dzięki czemu można zużyć krem do samego końca. Wystarczy mała ilość, żeby nasmarować dłonie. Niestety zapach jest niemiły, a kosmetyk nie nawilża w wystarczający sposób, potrzebuję trochę większego nawilżenia. Dodatkowo trochę wkurza zakrętka, wolałabym klapkę.

torebkowy kwc

Aktualnie kosztuje 2,49

Kremik ma moim zdanem świetny skład.
Noszę go ze sobą w torebce. Nie przeszkadza mi odkręcany korek, chociaz klapka byłaby bardziej poręczna. No ale wystarczy nanieśc odrobinę na dłoń, zamknąc opakowanie i dopiero smarować ręce.
Kremik dobrze nawilża i lekko natłuszcza dłonie. Ważnie żeby nie przesadzić z aplikacją, bo może się całkowicie nie wchłonąc, zostawiając tłusty film.
Dłonie sa gładkie i miękkie.
Uzywam tego kremu zarówno w zimie jak i latem i sprawdza się dobrze o każdej porze roku.
Zapach ma znośny i mi nie przeszkadza.
Cena jest smiesznie niska, a działanie bardzo dobre.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

uszedłby gdyby nie obrzydliwy zapach!

Skusiłąm sie na zakuo przez opinie na KWC.

Chyab nigdy się tak nie rozczarowałam!

Plusy:
+tani
+wydajny
+dość szybko się wchłania

Minusu:
-słabe nawilżenia
-raczej trudno dostępny
-OBRZYDLIWY zapach. Nie do zniesienia. To jakieś tanie perfumy, rodem z PRL-u w duszny dzień. Może i kupiłabym ten krem ponownie, ale przez ten zapach na pewno tego nei zrobię. Z oliwkami nie ma on nic wspólnego.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

Tanioszek

Krem oliwkowy

Ze względu na pracę, kremy do rąk zużywam hurtem. Zależy mi, aby krem dobrze się wchłaniał, dobrze nawilżał i nie pozostawiał bardzo wyczuwalnego filmu na skórze.

DOSTĘPNOŚĆ:
każda drogeria Natura - w jednych miejscowościah jest ich jak mrówków, w innych ciężko znaleźć. Dlatego nie mogę bezpośredniosię do owej dostępności ustosunkować.

CENA:
Krem kosztuje 1,9zł - śmieszne pieniądze, zwłasza, że mamy 100ml produktu. Wątpię aby na rynku znalazł się jeszcze tańszy produkt.

KONSYSTENCJA/ ZAPACH:
Krem jest biały, o średniej gęstości. Faktycznie lekko pachnie oliwkami, ale nie jest to nachalny zapach.
Krem nałożony cienką warstwą wchłania się bardzo dobrze, ale nie do "zera", nałożony grubszą warstwą wchłania się wolniej i mniej efektywnie.

DZIAŁANIE:
Nawilża, szczerze mówiąc, średnio, ALE da się to nawilżenie stopniowo zwiększać poprzez ilość kremu. Faktycznie potrafi pozostawić film, ale nie utrudnia on pracy. Nawilżenie utrzymuje się do następnego mycia rąk, nie dłużej.

SKŁAD:
Tak jak inne kremy z tej serii: prosty, krótki i przyjemny. Za film odpowiadają olej mineralny i kwas stearynowy (+dalej sylikon i alkohol cetylowy), które w kremie do rąk nie straszą. Następnie znajduje się gliceryna i stearynian glicerolu (+dalej glikol propylenowy i pochodna mocznika), które mają za zadanie aktywnie nawilżać; oliwa z oliwek i herbata - bajery (faktycznie mają regenerować, zwiększać elastyczność i nawilżenie skóry), które są tam w małym stężeniu, ale 8 i 9 miejsce w składzie nie jest tragiczne. Następnie konserwanyty i substancje zapachowe na szarym końcu składu, tak jak być powinno. Osoby paranoicznie bojące się parabenów zachęcam do poczytania publikacji - najnowsze badania wskazują, że nie są czynnikiem ryzyka nowotworu układu hormonalnego, chyba, że się je je i to łyżką. Natomiast MOGĄ silnie alergizować, przez co producent jest zobowiązany do umieszczenia konkretnej informacji o ich zawartości.

WYDAJNOŚĆ:
nie jest rewelacyjna, ale tak przeciątna wydajność z tak dostępną ceną absolutnie jest na plus. Dodatkowo (co dla mnie jest plusem, bo nie lubię marnować kosmetyku) da się zużyć CAŁY krem nie rozcinając tubki.

PODSUMOWUJĄC:
Bardzo dobry i tani krem. Jeżeli ktoś ma dostęp do drogierii Natura - polecam:) Natomiast, jako że największą zaletą tego kremu jest cena (inne też są duże), uważam, że nie warto się zabijać, aby go kupić - sprawdza się tak samo dobrze jak inne kremy glicerynowe na rynku.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka (100ml)

Świetny za niewielką cenę

Krem jest świetny tak samo jak jego cena-co to jest 1,80 za tak dobrze działający krem(babki w Naturze zawsze się dziwnie patrzą jak idę do kasy z sześcioma czy ośmioma kremami,no ale w tej drogerii bywam sporadycznie,więc jak już jestem to robię zapas).
Krem robiony przez Anidę,a że jestem zachwycona tą firmą to i tym kremem jestem zachwycona,choć używam go głównie do stóp(do rąk mam Isanę lub kremy biedronkowe,a te do stóp nie są już tak fajne).
Krem bardzo dobrze nawilża skórę(zarówno stóp i dłoni),sprawia,że zrogowacenia i inne wysuszenia szybko odchodzą w niepamięć,skóra jest po nim po prostu piękna.
Konsystencja jest idealna,szybko się wchłania pozostawiając leciutki film,który w niczym nie przeszkadza;zapach bardzo delikatny,ale jednocześnie bardzo miły dla nosa(bo nie ma nic gorszego niż krem do rąk,który paskudnie pachnie).

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Rewelacja

Kosztuje niecałe dwa złote a jest lepszy od tych z wyższej półki. Dla mnie idealny na każdą porę roku. Z tej serii wypróbowałam wszystkie warianty i ten jest najlepszy! Super się wchłania, długo utrzymuje nawilżenie skóry, zapach ma przyjemny. Jedynym minusem jest niezbyt zachęcająca szata graficzna opakowania ale kto by się tym przejmował w porównaniu do tych wszystkich zalet.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: przestałam liczyć

No świetny on jest

-polecam szczególnie ten: oliwkowy
-b. wydajny (pół roku)

Ilość zużytych opakowań: 2 oliwkowe 1 cytrynovy

Dobry i tani

Krem kupiłam w drogerii Aster za śmiesznie niską cenę, 1,49zł. Od razu kupiłam dwa, żeby jeden zawsze był w torebce, a drugi w domu. Bardzo przypadł mi do gustu zapach kremu z aloesem, ale ten oliwkowy też jest ok.
Mam ręce dosyć zniszczone i suche z racji wykonywanego zawodu, dlatego też używam kremu po każdym umyciu rąk.

Plus:
-cena,
-zapach,
-szybko się wchłania,
- nawilża do kolejnego mycia rąk.
Minus:
- nakrętka.. Klapka przy częstym stosowaniu sprawdziłaby się o wiele lepiej.

Cieszę się że odkryłam ten krem.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Za tę cenę świetny

Najtańszy krem w naturze, a taki dobry.Kupowałam też aloesowa wersję, ale ta mi bardziej odpowiada. Świetnie nawilża, szybko się wchłania, ma przyjemny nie drażniący zapach.Troszkę za słaby na zimę, kiedy dłonie są bardziej szorstkie.
Raz kupiłam kilka egzemplarzy na zapas i niestety jeden mi się zepsuł, pomimo, iż data była jeszcze rok ważna. Trzymałam go w ciemnej szafce.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 8 całych

Duże zaskoczenie!

Krem idealny? :) Chyba tak. Mój chłopak za moją namową postanowił kupić sobie krem do rąk. Jak to facet w kosmeerii, nie zwrócił za bardzo uwagi co kupuje i w jego ręce wpadło to cudo za 1,69 ! Na początku go wyśmiałam, ale potem kupiłam sobie taki sam :P Idealnie nadaje się również do stóp.

Plusy:
-niemożliwe nawilżenie!
-okropnie śmieszna cena,
-przyjemna konsystencja,
-wydajność,
-kojące działanie,
-niedrażniący (aczkolwiek dziwny) zapach (kolendra?).

Minusy:
-troszkę tandetne opakowanie,
-odkręcana zakrętka.

Jak najbardziej polecam! Krem idealny za dosłownie grosz :)

Doskonały

Krem spisuje się doskonale, uratował moje suche, szorstkie, zniszczone detengentami dłonie. Szybko się wchłania, ładnie pachnie. Jest wydajny i kosztuje grosze. Czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: trzy