Elizabeth Arden, Bronzing Shimmer Powder (Puder brązująco - rozświetlający)

Elizabeth Arden, Bronzing Shimmer Powder (Puder brązująco - rozświetlający)

Puder brązujący i rozświetlający w jednym. Brązer składa się z 4 pasków w różnych odcieniach brązu czy beżu, w zależności czy wybieramy odcień deep czy golden (jaśniejszy). Zawiera złote drobinki, które jednak są na tyle małe, że w ogóle ich nie widać na twarzy. Puder zamknięty jest w ślicznej puderniczce, z dużym lusterkiem i pędzlem.

Cena: ok. 90zł / 11g
/bw/

Wierząc Dimiti i jej wiedzy na temat kosmetyków kupiłam ten puder i......jestem oczarowana. Jeszcze żaden bronzer nie sprawił, że moja twarz świetnie udaje opaloną. Po powrocie z urlopu nad morzem zaczęłam go używać i wszyscy zachwycają się moja nadmorską opalenizną. Nawet moja Mama (przeciwniczka bronzerów, które robiły ze mnie pomarańczowego klauna) stwierdziła wczoraj: "ale na buzi to ładne wyglądasz. Opaliłaś się tam tak czy to jakiś dobry puder?" Nie wiem jak będzie z wydajnością bo mam go dopiero od tygodnia ale jak się skończy to na pewno kupie kolejny.
Mogę jeszcze dodać że nie zapycha (mam cerę trądzikową).
Nakładam go na double wear, maximum cover lub dermablend na to meteoryty lub blended i Ardenka. Na tych kosmetykach na pewno sie sprawdzi. Nie robi plam i smug.
Posiadam odcień deep

Jeśli znajdziecie lepszy to piszcie bo narazie to mój faworyt.
Edit: I niestety nastał ten dzień, w którym ukazało się dno pudru. Po zużyciu całego dodaje jeszcze jedna gwiazdkę. Do tej pory nie znalazłam lepszego. Niestety puder jest już nieosiągalny:-( Szukam następcy. Narazie bezskutecznie :-(
Używam tego produktu od:tygodnia

Swietny produkt!Uwielbiam brazerki,a ten szczegolnie przypadl mi do gustu.Posiadam wersje do cery jasnej.Bardzo wazne-ten brazer brazuje,a nie zolci jak w przypadku wielu stosowanych przeze mnie brazerow.Nadaje sie rowniez do cery juz opalonej.Swietnie rozswietla,ale drobinki sa prawie niewidoczne,mienia sie przepieknie w sloncu.Ten puder to narazie n r 1.Nie wiem co ma w sobie takiego,ale nalozony na skore robi cudo ze zmeczona cera.Naprawde warty wyprobowania.Puderniczka bardzo ladna,elegancka,solidna z lusterkiem w srodku.Dodatkowo w pudeleczku znajduje sie pedzelek do nakladania pudru,ale ja go nie uzywam,poniewaz gubi wlosie niestety.Sa puder jest naprawde dobrej jakosci,swietnie sie rozprowadza,nie robi smug.Polecam!Używam tego produktu od:kilku miesiecy

idealny brązer:)

Miałam manię brązerów i tak zakupiłam kwiatka Elizki arden, suknissa klinikowego, czekoladke bourjoisa itd, ale takiego czystego i pięknego brązu żaden nie ma! Niby ma jakieś złote drobinki, ale nie widać ich jakoś na twarzy, do tego ma chłodny odcień czyli idealny dla mnie, duże i wygodne lusterko oraz piękna puderniczkę! same plusy i żadnych minusów:)

Używam tego produktu od:jakieś 2 tygodnie?