Eveline Cosmetics, Natural Dream Spa!, Regenerujący balsam `Oliwka`

Eveline Cosmetics, Natural Dream Spa!, Regenerujący balsam `Oliwka`

Ratunek dla skóry ekstremalnie wysuszonej. Dzięki zawartości oliwy z oliwek i wyciągu z liści oliwki działa łagodząco, nawilżająco i wygładzająco oraz sprawia, że skóra staje się wyjątkowo gładka i miękka. Zawarte w oliwie witaminy A i E oraz składniki mineralne regenerują skórę i opóźniają jej proces starzenia.
Likwiduje uczucie ściągnięcia i suchości, przywraca świeżość i witalność matowej skórze oraz poprawia koloryt.

Może być

Całkiem przyzwoity
Plusy:
- duża pojemność, niska cena (poniżej 10zł w biedronce)
- ładny zapach
- nawilża
- ogólnie "sympatyczny"
Minusy:
- po nasmarowaniu ciała muszę umyć ręce bo całe się lepią, nie można po prostu wsmarować resztek w dłonie
- z dużym wysuszeniem sobie nie radzi

Także szału nie ma, ale jest całkiem przyzwoity :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania

zdecydowane TAK !

+ wygodne opakowanie
+ obłędny i jednocześnie delikatny zapach
+ lekka konsystencja
+ cudowne i trwałe nawilżenie
+ cena- w promocji w NATURZE zapłaciłam niecałe 10 pln
+ dostępność

- skład- nie bardzo się na tym znam, ale chyba ma wiele niepotrzebnych zapychaczy, które jak na razie krzywdy mi jednak nie zrobiły

- wydajność- przy codziennym użytkowaniu wystarczył mi na miesiąc- przy czym w brzuch, uda i pośladki wsmarowuję inne specyfiki...

podsumowując:
jeden z najlepszych nawilżających balsamów, jakie dane było mi testować, zdecydowanie godny polecenia i na pewno zakupię go ponownie :)

Używam tego produktu od: maj 2012

Balsam jest tani i wydajny. Łatwo się rozsmarowywuje i szybko wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Z opakowania można spokojnie wycisnąć bez problemu cały kosmetyk. Po jego użyciu skóra jest nawilżona, odżywiona i ładnie pachnie oliwkowo. Moim zdaniem też przyjemnie chłodzi zwłaszcza na plecach. Nie powoduje podrażnień.

Super!!

Kupując balsam kieruję się zawsze tym, aby było on tani (jednak dużo go zużywam), wydajny i szybko się wchłaniał. Ten jest idealny:) Kupiłam do za 9 zł w promocji, jest wydajny ponieważ wystarczy bardzo mała ilość, pięknie pachnie oliwkami i najważniejsze szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Na opakowaniu pisze, że jest przeznaczony do ekstremalnie suchej skóry, ja jednak wątpię czy poradziły by sobie z taką. Moja jest w miarę normalna więc sobie świetnie radzi.

Świetny

Jak dla mnie świetny, nawilża, NIE lepi się i super wchłania w skórę, trochę cena mogłaby być niższa, ale do przeżycia. Wcześniej miałam tej z pompką w większym opakowaniu, ale zniechęca mnie ból ręki przy pompowaniu ;), w dodatku gdzieś przy końcówce całkiem się zepsuła więc musiałam rozciąć opakowanie, ale sam balsam jest bardzo dobry więc POLECAM

Ilość zużytych opakowań: 1 duże i jedno małe

Porzadny

Uwazam, ze jest to bardzo dobry balsam, ale przeznaczony raczej dla skory normalnej. Przy regularnym stosowaniu dobrze nawilza. Skora jest miekka i gladka. Na plus zaliczam rowniez bardzo ladny zapach, lekka konsystencje dzieki ktorej balsam od razu sie wchlania, wygodna tubka i zamkniecie w formie klapki, wydajnosc i cene. Minusow nie zauwazylam. Podsumowujac jest to porzadny balsam, dobrze poradzil sobie z moja sucha skora. Polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Lubię do niego wracać

Ogromnie cenię sobie produkty firmy Eveline. Pierwszy balsam dostałam w prezencie, w opakowaniu z dozownikiem.

Zapach jest delikatkny.Obawiałam się, iż będzie za naturalny ale jest w sam raz. Nie nudzi się nawet przy dłuższym stosowaniu.

Lekko sie rozprowadza i szybko wchłania. Niestety nie pomoże suchej skórze. Przynajmniej mojej nie pomógł (kąpiele słoneczne). Dletego polecam do codziennego stosowanie lecz NIE do ZADAŃ SPECJALNYCH

Rewelecyjna cena.

Wracam do niego, raz za razem.

Świetny, lekki balsam

Balsam o lekkiej konsystencji, nie pozostawiający na skórze lepkiej warstwy. Idealny na lato.
Posiada ładny, świeży zapach, który dość długo się utrzymuje na skórze.

Producent na opakowaniu obiecuje "ratunek dla skóry ekstremalnie wysuszonej", nie wiem czy rzeczywiście przy takiej skórze balsam by się sprawdził. Moją normalną nawilża wystarczająco.

Wersja z kozim mlekiem była lepsza...

Na balsam z oliwką skusiłam się ze względu na zapach - budyniowatej wanilii po dłuższym stosowaniu miałam po prostu dość :) Jako że ten kosmetyk jest opisywany jako regenerujący, spodziewałam się jeszcze lepszych właściwości odżywczych niż w przypadku balsamu wygładzającego (kozie mleko + wanilia). Niestety, spotkało mnie rozczarowanie. Efekt nawilżenia skóry utrzymuje się bardzo krótko - choć do tej pory praktycznie każdy używany przeze mnie balsam wywiązywał się ze swojej roli.

Używam tego produktu od: tygodnia

Dobry nawilżacz

Kupiłam oczywiście pod wpływem pozytywnych opinii i jestem zadowolona. :ehem: Przede wszystkim jest bardzo treściwy i naprawdę dobrze nawilża, na długo, nawet suchą skórę. Nie lepi się, nie klei do ubrań, nie tłuści. Co do zapachu to mnie niestety nie porwał, ot w miarę przyjemny. Za to moja mama się nim zachwyca ;)
Diabelnie wydajny, używałam i używałam i się skończyć nie chciał. Opakowanie bardzo fajne, można wycisnąć balsam niemal do samego końca, a do tego przezroczyste - widać dokładnie ile jeszcze pozostało :)

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: opakowanie 200 ml

Dla mnie ok.

Dość dobry balsam nawilżający i pielęgnujący skórę. Dobrze się wchłania, używa się go z przyjemnością.
Ładny, nie natrętny zapach. Plus za miękką tubkę z której można wydobyć resztki kosmetyku. Taki średniak dla mnie ;) Cena ok, wydajny dość.Używam tego produktu od: miesiąc

super

Po prostu super balsam. ślicznie pachnie szybko się wchłania i nie tłuści- a to dla mnie najważniejsze.
Szkoda tylko że tak ciężko go dostać, ale gdy tylko przypadkiem gdzieś go spotykam kupuje. BARDZO POLECAM!!

Używam tego produktu od:roku