Sephora, Tricks of the Trade, Complete Lip Balm (Kompleksowy balsam do ust)

Sephora, Tricks of the Trade, Complete Lip Balm (Kompleksowy balsam do ust)

Pojemność 7,5 ml

Balsam daje efekt kompleksowo zadbanych i powiększonych ust.

Bogaty w naturalne składniki (wit. E, masło z mango i mentol), wzbogacony w filtr UV wygładza, odżywia i chroni usta. Poczwórne działanie: odżywia, nawilża, chroni usta i sprawia, że bez względu na warunki atmosferyczne pozostają one pełne i zmysłowe o mocno utrwalonym makijażu. Dodatkowo zawiera naturalne składniki optycznie powiększające usta.

Jest zamknięty w małym, srebrnym pojemniczku.

Cena: 25zł / 7,5g

/m/

Ratunek w każdej sytuacji

Świetnie nawilża na długi czas,
daje uczucie ulgi (mentol),
wystarczy jedno zastosowanie żeby bardzo przesuszone usta wróciły do normalności,
w zimie niezbędny - nie znalazłam lepszego !
wydajność - jedno opakowanie wystarczyło mi na niespełna 3 lata

Odejmuję pół gwiazdki za słoiczek, wydobywanie z niego balsamu nie jest najwygodniejsze.

Póki co KWC - mimo kłopotliwego słoiczka kupię jeszcze wiele razy.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Super :)

Potrzebowałam balsamu lub pomadki, która w okresie zimy pomoże mi się uporać ze spierzchniętymi ustami. Przez przypadek będąc w Sephorze natknęłam się na ten balsamik. W okresie zimy jest dla mnie niezastąpiony. Służy mi wiernie 3 rok :) Przez ten okres nic nie zmienił w swojej konsystencji, jest wydajny. Smak ma lekko mentolowy i słodki, przyjemnie się go stosuje. Ładnie nabłyszcza wargi, zapobiega przed pękaniem kącików ust. Na moich ustach daje wrażenie, że lekko je powiększa. Zaraz po nałożeniu czuję lekkie szczypanie, ale nim minie minuta uczucie to znika. :) Nadaje się do stosowania zarówno na same usta jak i do rozświetlenia np. szminki. Jeśli chodzi o minus (bo w końcu nie ma KWC) to dostaje za opakowanie. Jednak pudełeczko nie jest tak wygodne jak pomadka w sztyfcie, ale rozumiem, że jedynie w takim pojemniczku i konsystencji jest w stanie zdziałać takie cuda :)

Polecam! :)

Używam tego produktu od: 2009 roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Wszystko w jednym

Balsam otrzymałam w prezencie.

+ konsystencja wazeliny
+ przede wszystkim wydajny
+ wygładza i odzywia usta
+ usta są miekkie i delikatne, nawilżone
+ bezbarwny
+ lekko wyczuwalny zapach, w zasadzie jest nieperfumowany i bezsmakowy
+ bardzo dobry, bogaty skład
+ pozostawia lekki błyszczący film na ustach
+ nie skleja
+ idealny na zimę

+/- aplikacja ze słoiczka jest jednak mało higieniczna i mi nie za bardzo odpowiada
+/- tzw efekt powiekszonych ust to tak naprawdę wrazenie jakie daje mentol (nie podoba mi się to) i błyszczący film
+/- cena, aczkolwiek szalenie wydajny ( mnie słoiczek starcza już 3 rok i nadal sie nie konczy!)

Ogolnie poza faktem chłodzenia i koniecznosci nakładania go palcami- nie mam zastrzezen. Balsam faktycznie spelnia to co producent napisał- jest kompletny: odzywia, nawilza, zmiekcza, chroni(nawet przed mrozem), nablyszcza, lekko powieksza(optycznie). Bardzo dobry. Mimo wysokiej ceny warto kupić, gdyz jest szalenie wydajny!

PolecamUżywam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: 1x7,5g

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Zdecydowanie na TAK

polecam ten balsam dla tych dziewczyn, które NIE lubią uczucia kleistości po błyszczykach a oczekują nawilżenia.

plusy:
* mega wydajny ( mam drugie opakowanie, kupiłam je dopiero po 7 miesiącach stosowania, prawie codziennie)
** super pielęgnuje usta, nawilża i odżywia ( takie jest moje wrażenie)
*ustą są po nim mega miękkie i delikatne
* delikatnie się mienią, maja taki leciutki połysk, przez co wyglądają bardzo apetycznie :)
*jest to jedyna rzecz do ust której mogę używać do woli i nie przeszkadza mojemu chłopakowi:) pomimo delikatnego uczucia mrowienia

misy:
*trochę niewygodnie się aplikuje jak już się balsam kończy

po za tym to mi się podoba właśnie to opakowanie w słoiczku:) śliczne
cena...hm... jest bardzo wydajny, wiec warto :)

Ilość zużytych opakowań: 1, zaczełam własnie drugie

bardzo fajny

Plusy:
- nawilżanie i natłuszczanie super
- fajny efekt chłodzenia
- eleganckie opakowanie (inox^^)
- zapach boski (jak wata cukrowa:))
- odpowiednia konsystencja - nie za twardy (więc nie trzeba wydłubywać) nie za rzadki
- bezbarwny, ale daje lekki połysk:)

Minusy:
- troszkę niehigieniczne opakowanie - słoiczek
- cena (zazwyczaj ok 25 zł, ja zapłaciłam 13 na wyprzedaży) - w normalnej cenie bym nie kupiła.

Po dwóch dniach używania usta są gładsze - nie lubię używać balsamów do ust, więc często mam wysuszone, ale balsamu Sephory aż chce się używać:)

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: troszkę z pierwszego

rasowy balsam

Świetny produkt, mi udało się go upolować za 10 czy 15 zł ale podejrzewam, że potem będę go kupować po stałej cenie... Od razu widać, że mamy do czynienia z kompletnym produktem :)

PLUSY:
- nawilża
- zmiękcza
- chroni
- daje przyjemny efekt chłodzenia
- nie skleja ust
- wzmacnia ich naturalny kolor
- pięknie pachnie, mimo to jest bez smaku na ustach więc nie grozi zjadaniem :)

Minusów jakoś specjalnie nie zaobserwowałam. Można by się przyczepić do opakowania, wiadomo, że niehigienicznie tak palcami nakładać... no i mógłby minimalnie bardziej usta nabłyszczać, ale z drugiej strony daje taki naturalny efekt.

Bonus: opakowanie służy mi jako miniaturkowe lusterko :D gdy siedzę w pracy to czasem przeglądnę się, żeby sprawdzić, czy wszystko wporządku z makijażem ;)

Dla wymagających.

Moim problemem są suche usta, które z większości balsamów robią białą kreskę na ustach.

+ b. dobrze odżywia;
+ daje piękny, dyskretny połysk - nie błyszczenia, a miękkości... no kusząco, co tu dużo pisać ;). To najlepszy jego efekt - nawet, gdy już się zetrze lub wchłonie wargi wyglądają na zadbane; Wydaje mi się jakby wydobywał naturalny odcień ust. Mimo, że bezbarwny to moje usta robią się różowe;
+ efekt chłodzenia;
+ nie ma smaku;
+ ładnie pachnie;
+ eleganckie opakowanie;
+ wydajny;

- jeżeli powiększa to nieznacznie, jest to raczej wynik nadania blasku wargom, a nie jakichś specjalnych składników;
- nauczyłam się, żeby po jego użyciu nie pocierać warg o siebie, zwłaszcza na początku kuracji, bo z uwagi na swoją gęstą konsystencję lubi się zbierać w kącikach lub na środku dolnej wargi. Wystarczy opanować ten odruch i wszystko jest ok, nawet mimo mówienia, jedzenia etc.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego, na zmianę z innymi.

Godny polecenia

Obok Carmex mój ulubiony:
Plusy:
+ nawilżenie ust
+ śliczny zapach
+ pozostawia lekko błyszczące usta
+ cudownie opakowanie (to z tego powodu zwrócił moją uwagę)
+ wydajny
Minusy:
- cena jest trochę za wysoka, w poprzednim opakowaniu kosztował ok połowę mniej

znakomity

Balsam ma cudowne działanie na moje usta. Nie ma mowy o jakichkolwiek spierzchnięciach w czasie regularnego stosowania, usta sa odzywione i idealnie gładkie. Balsam pozostawia delikatnę powłoczkę na ustach, o zapachu i smaku zbliżonym do kokosa/wanilli. Jest to produkt dosc wydajny, na minus należy zaliczyc koniecznosc nakładanie go palcem. Opakowanie aktualne bardzo ładne. naprawdę polecam. jest to cudo o jeszcze nie, aż tak bardzo wygórowanej cenie.

Używam tego produktu od:3 m-cy

Cudo;)

Od dawna suche usta były dla mnie problemem. Przetestowałam wszelkiego rodzaju pomadki i balsamy w tym m.in. te z Nivea, Bebe, Neutrogeny czy Nutritic LRP...wszystkie ok, ale bez większych rewelacji...będąc w Sephorze zaopatrzyłam się w ten balsam i teraz jestem w nim absolutnie zakochana!...zdecydowanie najlepszy jakiego do tej pory używałam!Używam tego produktu od: 2 tygodni

kompleksowa pielęgnacja

Balsam pierwsza klasa :) Szkoda, że nie ma opcji w sztyfcie, bo nie przepadam za słoiczkami, które są niewygodne i niehigieniczne. Żałuję, że jako stała klientka sephory odkryłam go tak późno.
Ma same zalety:
-świetnie pielęgnuje skórę warg
- długo zabezpiecza przed wysychaniem ust
-ładnie nabłyszcza
- ujędrnia i sprawia, że usta stają się może nie większe, ale takie "pulchniejsze" :)
- mi się żadna pomadka nie waży przez ten balsamik
- fajny zapach
-nie pozostawia żadnego posmaku w ustach, co często zdarza się w przypadku preparatów do ust
-wszechstronny, używam również do pielęgnacji skórek

Gdyby był tylko w sztyfcie..........

Używam tego produktu od:ok miesiąc

TYLKO EFEKT UPIęKSZJąCY

BALSAM TYLKO WYGŁADZA USTA, OWSZEM ładnie SIE świecą I TO WSZYSTKO.
OPAKOWANIE JEST NIEPORĘCZNE, TRZEBA nakładać PALCEM, LUb mieć PRZY SOBIE APLIKATOR.
ROLUJE SIE POD POMADKA LU BŁYSZCZYKIEM

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie całe