KWC LogobyWIZAŻ logo

Miss Puppet
    5 marca 2011 o 2:00
    2 / 5
    MEGA ZAPYCHACZ
    Naiwnie spodziewałam się w miarę dobrego nawilżenia i ładnego rozświetlenia po tak tanim kremie (no i po tylu dobrych recenzjach...). Echhhh. Niestety na twarz nie zdążyłam nakładać go nawet przez pełny miesiąc ponieważ tak mnie okropnie zapchał (zapewne to zasługa następujących składników: Decyl Oleate oraz Mineral Oil, a Dimethicone chyba tylko dolał oliwy do ognia), naprawdę tragicznie. Od tamtej pory zużywam go na szyję i dekolt gdzie o wiele lepiej się sprawdza, no i nie sprawia żadnych kłopotów. Oprócz mega zapychania, krem ma więcej minusów. Skóra strasznie się po jego nałożeniu świeci (i nie jest to rozświetlenie w stylu słynnej emulsji Olay, która też niespecjalnie przypadła mi do gustu, ale która bardziej rozświetla niż powoduje, że twarz wygląda jak wysmarowana czymś mega tłustym jak to jest w wypadku tego kremu Sorayi). Bardzo słabo nawilża (ale na dekolcie i szyji nawet zadowalająco, tylko że to gł. krem do twarzy miał być przecież...). No i po jego użyciu nie zauważyłam żadnego odżywienia itp., więc nie wiem gdzie są te wszystkie minerały i witaminy, które rzekomo zawiera. Wygładzenie zmarszczek to oczywiście chyba żart (znaczy ja mam tylko jedną, mimiczną, widoczną jedynie z bardzo bliska - i nawet na taką nic a nic nie działa). Krem ma półtłustą konsystencję i myślałam, że się nada na jesień. Niestety okazał się na ten czas za mało treściwy (mimo że skóra się po nim świeci jak szalona). Chyba średnio sprawdzał się pod makijażem, ale dokładnie nie pamiętam ponieważ było to przeszło 4 miesiące temu. Niezbyt ciekawie pachnie. I ogólnie oprócz zapychaczy skład niezbyt interesujący. Zdecydowanie ODRADZAM. Używam tego produktu od: jakoś chyba od października Ilość zużytych opakowań: prawie skończyłam 1.
    Używa produktu od:nie określono

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    glamorous90
    20 września 2010 o 9:08
    5 / 5
    Rewelka!
    Kolejny krem firmy Soraya, który toleruje moja skóra! Kosmetyk doskonale nawilża skórę, likwiduje uczucie ściągnięcia, jednocześnie nie obciążając cery i nie zapychając porów. Skóra po jego użyciu jest aksamitnie gładka, nawilżona i matowa. Stosowałam go także do ukojenia skóry po opalaniu, nałożony grubszą warstwą odzywiał skórę po poparzeniu słonecznym. Poza tym krem ma śliczny, morski zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Cena niska, wydajność dobra, a opakowanie jest wygodne i ładne. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to te obiecywane rozświetlenie, którego niestety nie zauważyłam. Ogólnie polecam, na pewno kupie go na przyszłe wakacje. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    eastwind
    10 czerwca 2013 o 19:38
    4 / 5
    Nawilża
    Dobry, nawilżający krem do niewymagającej cery. Nie widzę efektu rozświetlenia. + nawilża (lekko - na dzień wystarcza) + sprawia, że cera wygląda na wypoczętą, jest gładka + ładnie pachnie, morsko - nie wchłania się - nakładam odrobinę, nadmiar wycieram chusteczką po kilku minutach - nie rozświetla Dobry, acz nie genialny krem za przyzwoitą cenę.

mimi05
    8 czerwca 2013 o 11:34
    5 / 5
    Był to mój pierwszy krem jaki zaczęłam regularnie stosować i pozostał moim faworytem, czasem z doskoku próbuję innych ale ten jest numer jeden jak dla mnie rewelacja. Krem znakomicie nawilża i pięknie rozświetla. Buzia po nim wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Lubię też jego zapach. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania
    Używa produktu od:nie określono

inheritress
    9 lutego 2013 o 14:58
    4 / 5
    naprawdę dobry
    Bardzo fajny krem +cena +rozświetla (delikatnie ale jednak) +skóra jest po nim gładka -mało wydajny -zapach mógłby troszkę bardziej nawilżać, ale mam skórę suchą więc dla normalnej bądź mieszanej na pewno się sprawdzi Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno