Rival de Loop, Selection, Reinigungsmilch (Mleczko do oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu)

Mleczko delikatnie oczyszcza i nawilża oraz likwiduje podrażnienia. Zawiera odżywczą roślinną formułę Care Complex oraz wyciąg z olejku migdałowego, prowitaminę B5 i wyciąg z masłosza.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Stearate, Sorbitol, Hordeum Vulgare Cera, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii, Panthenol, Argania Spinosa Kernel Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Butyrospermum Parkii Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Xanthan Gum, Parfum, Linalool, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citric Acid. (28.05.2011)

Cena: 9zł / 200ml
/m/

dobry!

Kupiłam mleczko w podręcznym małym opakowaniu na wyjazd wakacyjny i o dziwo moich obaw się sprawdziło!
+Piękny zapach, pachnie delikatnie mimo że chemicznie,
+dobrze zmywa tusz i kredkę do oczu,
+nie podrażnia,
+nie zapycha,
+nie uczula
+ jest mega wydajne, używam go od około 3 miesięcy,
+niewielka ilość pozwala zmyć cały makijaż,

-pod koniec opakowania zmienia się w gumę i nie za bardzo spełnia swoje zadanie,

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Podrażnia jak cho_lera! NIE DOCZYSZCZA

KOSZMARNY kosmetyk..
to melczko jest na mojej czarnej liście i omijam je z daleka.

Gdyby na wizażu stworzyli kategorie KIT Wszech Czasów z pewnością to ochydne mleczko zaliczałoby się do niej.

Kosmetyk nie odpowiadał mi po żadnym względem.

Mleczko bardzo podrażniało moje wrażliwe oczy, które były przekrwione i czerwone, strasznie mnie piekły i swędziały ślepia - później nie zmywałam nim już tuszu, stosowałam tylko i wyłącznie do demakijażu twarzy. A propo demakijażu twarzy - mleczko nie doczyszczało mojej cery z nawet najlżejszych podkładów - mój śnieżno biały ręcznik był brudny od brązowych podkładowych smug - zaznaczam ,że nigdy wczesniej nie spotkałam się z czymś takim. Czułam sie jakbym miała brudną i nie do końca umytą buzię. Wracając do demakijażu oczu - mleczko początkowo miało porblem z usunięciem zwykłego niewodoodpornego tuszu, o zmyciu wodoodpornego pewnie mogłabym tylko pomażyć.. przykładałam wacik z mleczkiem i odczekiwałam chwile, aby tusz mógł się rozpuścić, nie chciałam też niepotrzebnie trzeć oczu - nawet to nie pomagało w skutecznym pozbyciu się tuszu, który w dalszym ciagu oblepiał moje rzęsy..

Okropny zapach i tłusta konstystencja, która ciężko wyciskała się z opakowania to kolejne mankamenty mleczka rival de doop.. tandetne, sztywne opakowanie, w którym wieczko po otwarciu dziwnie odstawało i skutecznie zaslaniało otwór przez który próbowałam wodobyc kosmetyk - zawsze musiałam odchylać i podtrzymywać to wieczko ponieważ nie dało sie odsłonić dziurki - mi osobiśnie przeszkadzało to i utrudniało wydobycie kosmetyku.
Konsystencja tępa, miałam wrażnie że mleczko oblepia moją twarz.
Suma sumarum - PODRAŻNIA i NIE DOCZYSZCZA!

ok

na poczatku mialam pewne zastrzezenia do konsystencji troche takiej trzesacej sie galaretki. ale juz jest okej:) ladnie usowa miakijaz z twarzy dobrze sie zmywa, nie pozostawia tlustej warstwy, ale strasznie szcypie wprowadzony przypadkowo do oka:( super cena, fajna butelka, latwa aplikacja .zobaczymy jeszce jak bedzie miala sprawa z osadzaniem na sciankach butelki. nie lubie marnowac kosmetykow:(
jest wydajny, mala ilosc ladnie zmywa nawet ciemny konkretny makijaz. daje 4 za to okropne szcypanie. sa produkty ktore nie pika w oczy:)

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego:)

Piąteczka

Kupując to mleczko wiedziałam, że będzie mnie po nim piekło, ponieważ zawiera konserwant, który mnie podrażnia, ale:
+ mleczko bardzo dobrze zmywa makijaż, zarówno ten zwykły jak i wodoodporny, wystarczy parę machnięć i oko jest czyste, wydajne, nie mazia się po skórze,
+ nie powoduje jakiejś drastycznej mgły, jeśli się dostanie do oka - nie piecze,
+ gęsta, kremowa konsystencja, pozostawia skórę ładnie natłuszczoną,
+ ciekawy skład,
+/- intensywny zapach, który mi odpowiada, uważam, że jest elegancki, ale czy mleczko do demakijażu powinno tak intensywnie pachnieć,
- minusem rzeczywiście jest butelka, bo choć ładna to twarda, ale opatentowałam jej używanie, trzeba jeszcze zamkniętą do góry dnem strząsnąć, aby mleczko spłnęło na dół i wtedy elegancko można je dozować.

Generalnie polecam wszystkim do wypróbowania i sama pewnie nie raz kupię.

moje ulubione

To mleczko jest moim stałym produktem. Jako, że mam suchą/normalną cerę, nie przyczynia się do wysuszania jej. Konstytencja dosyć gęsta, trochę niewydajne. Ciężko wydobywać z opakowania. Po umyciu pozostaje miłe uczucie gładkiej cery. Cena przeciętna, niewygórowana. Bdb skład: wyciąg z masłosza, olej migdałowy, olej arganowy, prowitamina B5, wosk z jęczmienia.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Mój koszmarek

Zacznę od przyjemnych rzeczy.
Ładne opakowanie.

Teraz te mniej przyjemne.
Jak już przy opakowaniu jestem, to warto zauważyć, że mleczko o gęstej konsystencji ciężko wydobyć ze sztywnej butelki.
Choć nie mam takich skłonności, to mleczko mnie podrażniło i szczypało w oczy przy demakijażu.
Mam cerę mieszaną w stronę suchej. Dawno mnie nic nie zapchało, a sporo kosmetyków przewinęło się przez moją łazienkę. Gdy zaczęłam używać tego mleczka, na twarzy pojawiał się syf za syfem.
Poza tym, zostawia ohydną tłusta warstwę na twarzy - niczym po posmarowaniu oliwką (którą zresztą nie raz smarowałam twarz i nigdy mnie nie zapchała).

Zużyłam niewiele i pewnie wyląduje w koszu, bo co z nią zrobić? Mamie też nie podeszło.

Używam tego produktu od: miesiąc i starczy

Ilość zużytych opakowań: 1/5 i kończe z tym

nie lubię

Nie lubię tego mleczka.
Jak dla mnie śmierdzi. Zakrętka od opakowania szybko się popsuła. Są pewne problemy z wydobyciem odpowiedniej ilości. I najważniejsze w ogóle ale to w ogóle nie zmywa makijażu tylko rozmazuje po twarzy (dodam że używam tylko do zmywania podkładu). Zostawia tłustą warstwę. Nie zaobserwowałam jakiegoś nawilżenia czy likwidacji podrażnień.
Nie używam go systematycznie bo nie lubie (:P) tylko od czasu do czasu żeby wykończyć chodź już nie mam do niego i siły i resztki wyrzuciłam.
Plusów brak.

Używam tego produktu od: od pażdziernika do marca
Ilość zużytych opakowań: 1/200

baaaardzo zacne milko

A kupiłam bo skusiło mnie eleganckie, estetyczne opakowanie i cena (6zł w promocji)... oczywiście zernęłam na ulotkę co dało dodatkową motywację do zakupu - trzeba sprawdzić! Bardzo dobry produkt, nawet nadaje się do demakijażu oczu... Gęsta, bardzo śmietankowa kosystencja i twarz jest oczyszcona a do tego wypielęgnowana. Do kompletu kupiłam również tonik i ten produkt też spełnił moje oczekiwania, a nawet przerósł je zważywszy ich cenę.
Jedyny zarzut jest do mleczka, że rzeczywiście ciężko je "wydusić" z tego opakowania (ale za to bardzo ładnego...)

Używam tego produktu od: ze 2 miechy

Warto się skusić

Mleczko przyjemnie pachnie, dobrze oczyszcza, nawilża i natłuszcza skórę, nie podrażnia, jest estetycznie opakowane.
Pozostawia na twarzy wyczuwalnie tłusty film, ale nie zapycha porów.
Czasem przy zmywaniu makijażu oczu, zasnuwa je na krótką chwilę "mgłą".
Ma bardzo gęstą konsystencję, wyciska się je z opakowania prawie jak pastę do zębów, ale ja osobiście nie uważam tego za wadę.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

zaskoczenie

mam bardzo suchą i wrażliwą skórę, dotychczas demakijaż jeszcze bardziej ją podrażniał mimo to że używałam kosmetyków odpowiednich do typu mojej cery. kupiłam to mleczko skuszona ceną- 8zł. doskonale zmywa makijaż, cera staje się gładka i delikatna, za sprawą jakby oliwkowego filmu który pozostaje na skórze po demakijażu.
dla niektórych może być to minusem(w przypadku cery tłustej) lecz mi w tym mleczku to, podoba się najbardziej:)Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:

świetne mleczko

Mleczko jest naprawdę świetne, posiada same plusy i spełnia wszystkie obietnice producenta - świetnie oczyszcza, nawilża, likwiduje podrażnienia, zapach jest trochę dziwny, ale to nie jest minusem.
Jedynym mankamentem produktu jest opakowanie, a przede wszystkim jego twardość, bo ona sprawia że trudno wydobyć kosmetyk ze środka. Gdyby producent poprawił ten jeden defekt byłby to produkt wręcz idealny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

SUUUUPEEEEEEEER

Od bardzo dawna używam kosmetyków do pielęgnacji i makijaży drogich, ekskluzywnych marek. Zdecydowanie uważałam, że co drogie to dobre, najlepsze. Używam ester lauder, givenchy, dior, clinic itp, ale przez zupełny przypadek, kiedy to nie miałam dostępu do moich kosmetyków bo zginęła mi torba na lotnisku i przez 2 tygodnie używałam mleczka, toniku i kremu Rival de loop selection mojej koleżanki ....to .... słuchajcie dla mnie REWELACJA !!! aż byłam tak mile zaskoczona , że po powrocie kupiłam całą serie tych produktów. Mleczko oceniam na 10, tonik na 10 i krem na 10, serum 15 w skali od 1-10. I do tego taka cena. Wiem, ze co dobre dla jednego to dla drugiego nie koniecznie, ale za taka cenę warto spróbować.

POLECAM !!!!!!!!!!

A konsystencja mleczka w cale nie jest taka zła, jest super -makijaż schodzi jak ręką odjąć i do tego miły, delikatny zapach a cera nawilżona i gładka.

POLECAM !!!!!!!!!!