Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Shampoo (Szampon nawilżający)

Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Shampoo (Szampon nawilżający)

Szampon do włosów silnie nawilżający, do włosów przesuszonych, zniszczonych i "zmęczonych". Sprawia że włosy stają się nawilżone, sprężyste i odzyskują swój naturalny kształt.

Fajny!

Bardzo lubiłam szampony tej marki, choć ta seria nie należała do moich ulubionych. Po zniknięciu z Polski, dostawałam go jeszcze długo z Irlandii. Plusy:
- Dobrze odświeża
- Bardzo wydajny
- Nie powoduje łupieżu, nie podrażnia
- Dobra cena
Minusy - sztuczny zapach kokosa.
Ogólnie - szampon na mocne 4 :)

Puszyste, pięknie pachnące kokosowo-kwiatowo włosy

Miałam ten szampon wiele razy. Pięknie pachnie, ciepło kwiatowo-kokosowo i zapach długo utrzymuje się na włosach. Dobrze oczyszcza i sprawia, że włosy są bardzo puszyste i błyszczące.

Dobrze się pieni. Otwiera się na klik jedną ręką.

Kupowałam w Irlandii, tu nie widziałam.

Nie dla mnie

Chciałam zaszaleć z szamponem i wypróbować czegoś nowego, jednak, nie trafiłam w sedno z tym szamponem. Może od początku. Opakowanie przyciągające uwagę, konsystencja standardowego szamponu, zapach piękny :) ALE u mnie się nie sprawdził, bardzo obciążał włosy, zachowywały się jakby były nie domyte czasem na skalpie. I dodatkowo dostałam po nim łupieżu. Fajnie się pienił, pachniał, wyglądał al to byłoby na tyle z zalet, które zauważyłam.

Polubiłam go więc wracam

Zgodnie z obietnicą producenta szampon naprawdę silnie nawilża włosy. Są gładkie i dobrze się rozczesują. Nie elektryzują się i nie przetłuszczają zbyt szybko. Ma piękny zapach i jest dość wydajny. Nie należy przesadzać z nakładaniem dużej ilością tego szamponu, gdyż wtedy włosom brakuje objętości. Już niewielka ilość produktu starcza na długie włosy, poza tym dobrze się pieni. Ma fajną, gęstą konsystencję. Dodatkowym plusem jest doskonałe zamknięcie, przez które unika się łamania paznokci, co już kilkakrotnie przy innego typu otwieraniach mnie spotkało. Warto dodać, że stosując ten szampon nie potrzebujemy już odżywki. Obecnie na jakiś czas zrezygnowałam z niego na rzecz innego produktu, aby zbytnio nie przyzwyczaić włosów. Za jakiś czas na pewno do niego powrócę.

Dobry

Szampon ślicznie pachnie kokosem i do tego zapach się na włosach bardzo długo utrzymuje. Dobrze oczyszcza, włosy są po nim błyszczące. Regularne i długie jego stosowanie sprawi, że włosy będą przesuszone bo szampon dobrze oczyszcza, dlatego lepiej go używać na przemian z innym szamponem. Mega się pieni i jest bardzo wydajny. Buteleczka zgrabna, otwarcie wygodne. Szkoda, że w Polsce już nie ma tych szamponów bo są całkiem fajne.

Sredni

Testuje wszystkie szampony z kokosem i ten wypadl średnio - bo włosy po umyciu sa owszem, piekne, gladkie, czuc nawilzone.. ale na drugi dzien oklap totalny. Szampon na pewno ma piekny zapach, ale jesli mialabym myc codziennie wlosy, to wydajny nie jest. Czesto promocje sa na te szampony i odzywki, sama nie wiem, moze byc, ale Timotei z kokosem czy Palmer's to nawet nie ma porowniania.

piękny zapach

Pamiętam że za dzieciaka kupowałam ten szampon na obozach w Niemczech. Tak pięknie pachniał, że wszystkie dziewczyny z grupy pytały co zrobilam, że moje włosy pachną jak kokos, karaiby i wakacje. Niesamowite jak długo utrzymywal sie na włosach... Wtedy pokazałam ten szampon. Byłam zawsze z niego zadowolona bo miałam gładkie włosy, potem na chwile wprowadzili go do PL a teraz znów nie ma, wiec jak tylko jestem w DE to robię zapas. Troszke obciaza włosy i nie można go za często stosować, ale jestem w stanie mu to wybaczyc <3

Tęsknię

Szampon HE bardzo lubiłam i chętnie je kupowałam, ale ostatnio nigdzie nie mogę ich spotkać. Ten niebieski bardzo przyjemnie oczyszczał włosy i pozostawiał je nawilżone, gładkie i miękkie. Włosy dobrze się układały i pięknie pachniały po jego zastosowaniu. Szampon miał bardzo ładną buteleczkę, być wydajny i nie kosztował wiele. Ponadto dobrze się pienił i nie obciążał włosów. Jeśli tylko go spotkam chętnie kupię ponownie :)

boski

kilka lat szukałam nazwy tego szamponu ktorego jako jedenastolatka uzyłam...byl boski! tak go zapamietałam. mam zamiar kupic go znowu i licze na to, ze sie nie rozczaruje, ze wlosy tak jak wtedy beda jedwabiscie gladkie i cudownie blyszczace.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Normalny Herbal Essence,nieźle pachnący

Używałam go w komplecie z odżywką do włosów zniszczonych Break\'s Over o podobnej lini zapachowej i kolorze(tu jasno niebieski nieco syntetyczny trochę),
Szampon ładnie pachnie mieszanką orchidei z kokosem. Czy dobrze nawilża trudno powiedzieć.
Jest bardzo gęsty,ale z łatwością można go wydobyć z opakowania, fajne opakowanie,idealne leżące w dłoni(smukłe),łatwo postrawić do góry nogami aby wydobyć resztę.
Za te pieniądze nie ma co się cudów spodziewać,szampon jest przyzwoity,ale szału nie ma raczej.Ważne że włosy sa po nim sypkie i nieźle się układają(ale to zasługa odżywek i masek raczej).
Kupiłam za grosze na wyprzedaży za 1,5 euro chyba.Wydajny wystarczył na ponad pół roku używania 2 razy w tygodniu(ale szampony są zwykle wydajne w moim wypadku).
W sumie nie ma sie do czego przyczrepic bo szampon ma myć,a ten myje, nieźle się pieni,ładnie pachnie, czegóż chcieć więcej.

Średni

Szampon bardzo średni. Kiedyś w duecie z odżywką praktycznie wyprostował mi włosy,jednak teraz kiedy wróciłam do niego po latach efektów brak. Chyba największym plusem jest super hawajski zapach kokosów ;)

nigdy wiecej

Szukałam jakiegoś niedrogiego szamponu nawilżającego dla moich włosów. Po przeczytaniu opinii stwierdziłam, że spróbuje... pożałowałam... w ogóle nie nawilża, włosy mi się po nim zrobiły szorstkie i ciężkie do rozczesania, jedyny plus to zapach... a tak to porażka