Rival de Loop, Beauty Energy Seidenschimmer Creme (Rozświetlający krem do twarzy)

Krem dostarcza skórze codzienną porcję energii. Wartościowe składniki takie jak olejek z pestek moreli i witamina C intensywnie nawilżają i pielęgnują skórę, ujędrniając ją i wygładzając zmarszczki. Witamina E chroni przed fotostarzeniem się skóry. Pigmenty zawarte w kremie nadają skórze zdrowy i pełen blasku odcień. Krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.

PERFEKCYJNY :)

Jest świetny :
+dobrze sie rozprowadza
+nadaje sie pod podkład
+idealnie rozświetla
+poprawia koloryt skory !!!!!!!
+estetyczne opakowanie
+bdb cena

-mało wydajny .

Ogólnie bardzo go polecam przede wszystkim dlatego ze poprawia kolory i rozświetla bez jakiegoś brokatowego błyszczenia :)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Świetny produkt

Witam:)
Ciągle do niego wracam, bo nie mogę znaleźć niczego tak dobrego w dodatku w takiej fajnej cenie.
1. ocena "sher gut" w Oko - test - co już o czymś świadczy:)
2.super ujędrnia skórę
3.rozświetla
4.tonuje, cera zyskuje ładny, brzoskwiniowy odcień - przynajmniej moja:)
5.wchłania się do matu
6.nie podrażnia skóry - ale to jest sprawa indywidualna
7.nie zapycha
Na kartoniku jest napisane, że należy go używać na noc - co bardzo mnie dziwi - bo po co rozświetlenie do spania;)
Uwaga w przypadku cer bardzo suchych i suchych - producent zaleca użyć nawilżacza z serii rival de loop, przed aplikacją kremu - co jest uzasadnione: nie nawilża jakoś superaśnie.
pozdrawiam:)
Używam tego produktu od:5 m-cy
Ilość zużytych opakowań:4-5

Najlepszy

To najlepszy krem jaki mialam, a uzywalam i aptecznych wynalazkow i drozszych kremow za ok 200zl i zaden nie zrobil na mnie tak dobrego wrazenia.

+mam tlusta cere a krem wchlanial sie do matu
+nie zapycha
+skora jest dobrze nawilzona i jakby spulchniona
+dyskretnie rozswietla
+ma ladny naturalny zapach
+ladnie sie rozprowadza
+nie wylazni spod makijazu

i do tego ta cena!!nie pomyslalabym nigdy ze taki krem moze miec taka smieszna cene.
jedyny minus to brak filtrow, szkoda bo lubie go stosowac na dzien:(

Używam tego produktu od:4 miesiecy

pozytywnie zaskakuje

Kupiłam ten krem z powodu oceny "sehr gut" wydanej przez Oko-Test. Produkt przede wszystkim zaskoczył mnie nie efektem rozświetlenia, ale dobra skutecznością w zwalczaniu tzw. niedoskonałości skóry. Mam cerę problematyczną , która reaguje natychmiast wysypem zmian trądzikowych po kolejnym eksperymentalnym zakupie cudownego specyfiku. Dla mnie krem zyskuje uznanie jeżeli tylko nie powoduje zapychania porów i reakcji alergicznych - co wbrew pozorom jest bardzo trudne do osiągnięcia. Produkt Rossmanna wyraźnie poprawia ogólny wygląd cery: jest bardziej jednolita i zyskuje lepszy odcień. Przyczynia się do zwalczania wyprysków, a już z całą pewnością nie powoduje powstawania nowych. Krem jednak nieco się roluje na skórze i słabo nawilża.Zdecydowanie kupię go ponownie i polecam tym osobom, które mają cerę podobną do mojej.

Używam tego produktu od:1msc
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Nic szczególnego

Krem nie daje większego efektu rozświetlenia, posiada złote drobinki, które można zauważyć na twarzy po rozsmarowaniu, ale ogólnie jest to prawie niezauważalne.
Zapach ma ładny, ale konsystencja jest "tępa".
Skóra jest po kremie bardzo napięta i wygląda niezdrowo.
Nie przypadł mi do gustu i nie będę go więcej używać ponieważ starać się aktualnie używać naturalnych kosmetyków, a nie takich, które w składzie mają 3/4 Tablicy Mendelejewa.