Make Up Factory, Trend Colors (Róż do policzków)

Make Up Factory, Trend Colors (Róż do policzków)

Jedwabiście delikatny róż, który gładko i równomiernie rozprowadza się po twarzy. Policzki stają się miękkie i kremowo gładkie. Cera wygląda świeżo, zdrowo i naturalnie. Opakowanie zawiera wbudowane lusterko i aplikator w formie pędzelka. Aplikacja: nakładaj róż za pomocą pędzla do różu w kierunku, który najlepiej pasuje do Twojej twarzy
Bezzapachowy.

Wart swojej ceny

Świetny róż.Bardzo wydajny.Mam go 2 lata i jeszcze dużo zostało w opakowaniu.Na pewno to zasługa jego formuły,bo kosmetyk nie kruszy się podczas nabierania.Jest też idealnie napigmentowany czyli nakłada się go w sam raz(nie za dużo i nie za mło) :)
Nie żałuję wydanych na niego pieniędzy.Opakowanie chociaż jest plastikowe,to nie rozpadło się jak bywa nie raz przy innych tego typu produktach.Zedycowanie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata

Warty swojej ceny

Najlepszy róż jaki stosowałam! Bardzo wydajny. Nie kruszy się, średnio napigmentowany. Dobrze sie rozprowadza. Długo utrzymuje się na twarzy. Bardzo polecam używam go już rok przynajmniej 3-4 razy w tygodniu i nadal go mam ;)
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Wydajny

Bardzo fajny róż, bardzo wydajny. Nie kruszy się, średnio napigmentowany. Dobrze sie rozprowadza, nie ściera się szybko z twarzy. Jedynie do czego mogę się przyczepić to opakowanie. Kompletnie nieprzemyślane, mam na myśli mini lustereczko i mini pędzelek, którym można sobie co najwyżej oko pomalować, choć i do tego raczej się nie nada. Lepiej było dać więcej produktu i zrezygnować całkiem z tego pędzelka. No śmieszne po prostu. Mam kolor nr 20. Matowy choć na słońcu widać mikro drobinki, są jednak baardzo subtelne i trzeba się dobrze wpatrzeć żeby je dostrzec, dla mnie to plus.

świetny

Dobrze napigmentowany, nie kruszący się, długo się utrzymuje (wytrzymuje intensywny dzień i drzemkę na dodatek, na mieszanej cerze). Nie zapycha. Moim faworytem jest nr 23 - brzoskwinka idealna dla jasnolicych rudowłosych. Opakowania nie oceniam, ponieważ posiadam tester. Cena dość wysoka, ale myślę, że warto.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pięciu

Wart wypróbowania

Jest to mój faworyt:) Posiadam odcień nr 15 który wygląda na policzkach bardzo naturalnie. Posiada malutkie drobinki, ale nałożony na twarz jest to piękne wykończenie satynowe. Kolor intensywny ale raczej nie zrobimy sobie nim krzywdy. Dość ładnie się utrzymuje, przyjemnie nakłada, plus również za ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 op

swietny!

jednakze zaplacilam za niego 80 zlotych...
korzystam z niego juz od 4 lat i pewnie jeszcze troche pokorzystam dlatego, ze sporo jeszcze zostalo ;)
coz moge napisac? utrzymuje sie dlugo, efekt naturalny, zawiera odpowiednia ilosc blyszczacych drobinek ;)
to moj pierwszy roz, ktory moge smialo polecic :)

Bardzo przyjemny

Kolor nr 27 to bardzo mocno napigmentowany różowo-pomarańczowy odcień z połyskującymi złotymi drobinkami. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia plam, stapia się ze skórą. Trwałość oceniam na bardzo dobrą, ogólnie nie ma z tym różem żadnych problemów :) Sama przyjemność użytkowania. W połączeniu z opaloną skórą - będzie idealny. Pędzelek zupełnie bezużyteczny, a opakowanie niezbyt szykowne... lecz jakość tego maleństwa mi to rekompensuje. Ach, i ta pojemność - starczy na długo. Polecam.Używam tego produktu od: miesiąc