Rexona, Women, Naturals 48h Bioprotection, Active Spray (Antyperspirant w sprayu)

Rexona Naturals BioProtection Fresh dezodorant antyperspiracyjny spray zawiera naturalne składniki i działa w zgodzie z organizmem, zapewniając niezawodną, długotrwałą ochronę. Rexona Naturals BioProtection sprawia, że skóra może swobodnie oddychać, dzięki temu, że nie zatrzymuje wydzielania wilgoci i nie zaburza procesów naszej termoregulacji. Naturalne składniki zawarte w antyperspirancie to m.in. olejek z nasion słonecznika. Składnik ten jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania naskórka. W skład kompozycji zapachowych w wariancie Active - olejek skórki grejpfruta i olejek z trawy cytrynowej . Składniki zapachowe zamknięte są w mikrokapsułkach, które dostarczają dodatkowej ochrony i uwalniają świeży zapach stopniowo w chwilach wzrostu temperatury naszego ciała spowodowanego wysiłkiem fizycznym oraz wzrostem poziomu naszych emocji - czyli dokładnie wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujemy. Udowodniono, że receptura nowego antyperspirantu daje skuteczną i niezawodną ochronę przeciw poceniu nawet przez 48 godzin. Rexona Naturals BioProtection działa łagodnie i nie zawiera alkoholu.

Skład: Butabe, Isobutane, Propane, Aluminium Chlorohydrate, PPG-14 Butyl Ether, Cyclomethicone, Parfum, Disteardimonium Hectorite, Helianthus Annuus Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecanol, BHT, Dimethiconol, Propylene Carbonate, Citrus Grandis Peel Oil, Cympobogon Schoenanthus Plant Oil, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool

Cena: 10zł / 150ml

/s/

super

Używam ziaja bloker(na noc)- przez co poce się dużo mniej , na dzień więc używałam rexony o zapachu fresh i byłam zachwycona.
Odrazu po spryskaniu szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniach, ale przedewszystkim uwielbiam go za ten piękny zapach , który czułam przez cały dzień i nie kłucił się z zapachem mioch perfum.
Duży plus za zabezpieczenie przeciw dziecią - super rozwiązanie

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 , ale to dopiero początek

okropny

Ten antyperspirant jest okropny. Używałam go kiedy akurat mocniej się pociłam ale on wcale nie powstrzymywał pocenia. Wszystko było tak jak bym go wcale nie używała. Nawet nie zabijał nieprzyjemnego zapachu potu a mój pot wcale nie ma tak bardzo nieprzyjemnego zapachu.
Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

ahh ta swiezosc:)

produkt bardzo przyjemny:)

plusy:
-zapach bardzo swiezy nigdy sie nie znudzi
-opakowanie w bardzo ladnym zielonym kolorku z przyciskiem blokujacym niechciane psikniecie,bardzo dobre gdy macie male dzieci ktore bawia sie waszymi kosmetykami:)
-dziala w 99%
-srednio wydajny gdyz produkty w areozolu u mnie szybciej ubywaja niz kulkowce:)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

Nie dla mnie - zawiodlam sie

Jednak nie dla mnie plusy:
- ladny zapach
- cena
- zamknięcie

Minusy
- po pewnym czasie go nie czuć.
- nie wiem czemu czułam od siebie smród po dłuższym czasie
- praktycznie w ogólne nie zapobiega poceniu się
- pozostawia białe ślady
-niezbyt wydajny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opanowanie

zniewalająca zapachowa rexona.

Testując kolejno produkty Rexony trafiłam na zielonego kolegę i od razu przypadliśmy sobie do gustu.

To jeden z najlepszych dezodorantów Rexony pod względem zapachu. Jest świeży, "czysty", energetyzujący - niczym woda toaletowa dla pach! Działanie sprawdza się przy normalnej niczym nie wyróżniającej się pogodzie, jednak przy wyższej temperaturze lub wilgotności powietrza - polega.

Z pewnością kupię go ponownie, gdy powrócę do stosowania Antidralu.

Ilość zużytych opakowań: jedno.

były mokre plamy

To był mój pierwszy poważny dezodorant (wcześniej używałam tylko antyperspirantów). Ten dezodorant mimo, że pięknie pachnie nie chroni przez potem. Co prawda mimimalizował w pewnym stopniu potliwość, ale mokre plamy były. Więc mówię: nie.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: dwa duże

godny polecenia

Baaaaaaaardzo fajny ale po dłuższym stosowaniu wysusza skórę (ale to chyba każda rexona robi). Niewątpliwym jego atutem jest to, że po porannej aplikacji czuć jego zapach prawie cały dzień. Nie próbowałam testować tych 48h, bo jednak codziennie lubię brać prysznic he, ale wydaje mi się, że by się sprawdził.
Jak najbardziej polecam. Ma niesamowicie piękny zapach!:)

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: pięć

fajny póki nie uczulił

Lubie rexone, a kiedy odkryłam ten dezodorant byłam wprost oczarowana. Przyjemny zapach, brak śladów potu czy przykrego zapachu.
Pacha sucha, aż miło, ale do czasu...zaczął bardzo wysuszać, aż podrażniał i skóra zaczęła okropnie swędzieć.
Ogólnie mam skórę wrażliwą i mimo, że działał świetnie, to nie jest to produkt dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: 5 ?

Średniak

Zostawia duże plamy na ubraniach i to go całkowicie dyskwalifikuje.
Ma dość mocny zapach, który pozostaje, niektórym może to pasować, a innym mniej. Sam zapach jest dość przyjemny.
Niestety czasami podrażnia skórę.
Ochrona przed poceniem nie jest najgorsza, ale miałam też już lepsze specyfiki. Zupełny średniak. Jest niewydajny i może gryźć się z perfumami.
tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Świetny!

Mój ulubiony antyperspirant - chyba najlepszy, z tych których dotąd używałam.

Wystarczy jedno małe psiknięcie rano i mam spokój przez cały dzień. Jest bardzo skuteczny i naprawdę dobrze chroni przed poceniem.

Nie brudzi ubrań, nie podrażnił mojej skóry.

Ma piękny zapach.
Lubię go i tyle :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Nie, nie i jeszcze raz NIE !

To jest chyba najgorszy antyperspirant jaki miał :(

Kompletnie nic nie działa. Użyłam go rano i już po dwóch godzinach czułam, że jestem mocno spocona :(

Nie wiem czy tylko ja tak na niego zareagowałam, czy jest po prostu jakiś felerny.

Zamiast pomóc - zaszkodził ;/

Dodam, że nie mam problemów z nadmierną potliwością.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zdecydowanie nie polecam

Skusiła mnie atrakcyjna cena, ale niestety się zawiodłam...
Plusy:
-Ładny, trwały zapach
-przydatna blokada opakowania.

Minusy:
- praktycznie w ogólne nie zapobiega poceniu się
-pozostawia białe ślady
-niezbyt wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1.