Avon, Solutions, Total Radiance, A.m. & P.m., Krem na dzień i na noc `Źródło Energii`

Dzienna ochrona i nocna odnowa w jednym opakowaniu. Krem na dzień dodaje skórze energii, wydobywa jej naturalną promienistość i chroni, dzięki SPF 15. Krem na noc poprawia strukturę i koloryt skóry, aktywuje naturalne substancje nawilżające oraz zawiera ekstrakt kwiatu janowca ciernistego
Dla cery normalnej. Zdrowa i promienna cera już po jednym dniu!

taki sobie - jest bo jest...

kupilam bo 2 kremy w jednym opakowaniu poprostu zwyczajnie sa wygodne, ani rozswietlenia ani nawilzenia. Dla mojej cery nie zrobil zupelnie nic, stosowalam go w lato a mam sklonnosci do pocenia sie i niestety splywal z czola razem z potem... Jego plusy to zapach i opakowanie 2w1 reszta niestety dla mnie jest bardziej na NIE.

Używam tego produktu od: uzywalam kiedys
Ilość zużytych opakowań: 1 op 2x 40 ml - nie cale

w porządku :)

Kremy są jak najbardziej w porządku. Dlaczego?

Krem na dzień:
Nie jest tłusty i to jest ogromny plus, ponieważ mi na dzień potrzeba kremu, który się szybko wchłania rano, ponieważ zawsze rano się spieszę, więc na wykonanie makijażu nie mogę czekać pół godziny.

Krem na noc:
Jest bardziej konkretny od kremu na dzień, ponieważ jest bardziej tłusty, co również jest plusem, ponieważ oczekuję na noc od kremu regeneracji skóry.

Nie wiem czy te kremy jakoś twarz rozświetlają, pamiętam, że kiedyś miałam krem z tej serii z granulkami koloryzującymi i był super.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ja jestem zadowolona

Krem kupiłam na allegro, w zestawie z tonikiem i kremem pod oczy z tej samej serii. Muszę powiedzieć, że mi służy. Właściwie nie zależało mi na rozświetleniu jako takim, najistotniejsze jest dla mnie, aby krem mnie nie zapchał, nie podrażnił, żeby nawilżył skórę i żebym widziała, że ją pielęgnuje. Ten robi to dość dobrze.

KREM NA NOC:

Zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu. Miałam kiedyś już jakiś produkt na dzień/noc z Avonu i pamiętam, że też bardziej pasował mi krem nocny. Nocne kremy z Avonu mają gęstą, treściwą konsystencję, ale nie są tłuste - wręcz przeciwnie, nie mażą się po skórze, są jakby kremowo-żelowe. Szybko się wchłaniają, ale na skórze pozostaje delikatny film.
Całkiem ładny zapach, kolor również przyjemny. Jeżeli chodzi o działanie - przede wszystkim mnie nie zapycha. Używam tych kremów ponad półtora miesiąca i robię to regularnie, praktycznie każdego wieczora nakładam ten kremik w całkiem sporych ilościach. Mimo tego mnie nie zapchał (duży sukces!). Skóra jest odpowiednio nawilżona, może odrobinę bardziej promienna (przez to nawilżenie), jest także sprężysta, miękka. Podoba mi się ten efekt.

KREM NA DZIEŃ:

Cóż mogę powiedzieć o tym kremie. Właściwie jest to zwyczajny krem, gęsty, wydaje się treściwy, ale błyskawicznie się wchłania do matu nie pozostawiając tłustego filmu, za co niewątpliwie plus, bo jest odpowiedni pod makijaż. Można spokojnie nałożyć większą ilość, wystarczy odczekać kilka minut i krem wchłania się całkowicie. Używam go zdecydowanie rzadziej niż wersji na noc (czasem przekornie kładę go na twarz wieczorem ;)), ale też mi odpowiada.

Nie ma co oczekiwać spektakularnych rezultatów po kremach z tej półki cenowej. Moim zdaniem kondycja skóry jest zależna głównie od naszej diety, trybu życia, krem może być tylko dopełnieniem. Ja z powyższych jestem zadowolona, robią to, czego wymagam od kremu (nawilżenie, pielęgnacja, skóra jest miękka, delikatniejsza, bardziej odporna), a przy tym nie zapychają. Dla mnie wystarczający efekt, może nie powala na kolana, ale po pierwsze - jestem realistką i nie mam takich oczekiwań, a po drugie - skóra jest w lepszej kondycji i to widzę (oraz czuję).

Opakowanie poręczne, 2w1, świetny pomysł. Bardzo wydajne - używam półtora miesiąca, a zużyłam może 1/4 z kremu na noc i 1/5 z kremu na dzień (a nakładam sporo).

Kremy (szczególnie ten na noc) mogę polecić. Widziałam, że tonik z serii rozświetlającej nie został jeszcze zgłoszony, więc chciałam skorzystać z okazji i go w tym miejscu odradzić - jest potwornie alkoholowy, więc jeżeli ktoś się zastanawia nad zakupem całego zestawu - uwaga na tonik.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 z pierwszego

slaby

nic nie robi, dobry pod podklad i tyle, mial niby likwidowac cienie pod oczami rozjasniac je,a le nic to nie dalo, widac jasniejszy wyraz twarzy po tym kremie, ale nic po za tym, wydajny, bo nie trzeba wiele nakladac, cena ok,

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pol sloiczka 50ml

zwykły krem

nie zauważyłam rozświetlenia, za to podrażnił. Pachnie chemią, nie nawilża jakoś super, przede wszystkim wolałabym gdyby krem na noc był bardziej tłusty, a na dzień lekki. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: trzy

dobry - bez rewelacji

Mi akurat te kremy służą, dziwi mnie tylko,że krem na noc jest lżejszy niż na dzień. Ładnie pachną, nie zatykają porów, są wydajne. Pomysł spakowania dwóch kremów w jedno pudełko- genialne !!! Czy rozświetla???? hmmm... chyba jak już - to minimalnie! Cena jest dobra - zwłaszcza w promocji.

Używam tego produktu od: od około 6 miesięcy

chyba rozdrażnienie ?

Zachwycona kremorozświetlaczem z lekka przyciemniaczem
z ów rozświetlającej serii, skusiłam się na ten krem.
Nie wiem czy producent wprowadził jakąś innowację , czy poszczególne produkty z tej serii drastycznie się od siebie różnią działaniem( czyt.:rozświetlaniem!), gdyż muszę TEN krem zdyskwalifikowac.
Oczekiwałam rozświetlenia!!!
Po co umieszczac taką skuchę na opakowaniu, skoro efektu nie widac?
Owszem- nawilża, ale też podrażnia..
Inaczej rozumiem ozświetlenie.
Lepiej ( o niebo!) poradził sobie Loreal Derma genesis.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:6 m-cy

dziwny krem...

Zalety:
- dobre nawilżenie, treściwa konsystencja a ja taką lubię w kremie
- ładny zapach- taki witaminowy
- praktyvzne rozwiązanie 2w1

Wady:
- dyskwalifikujące ten krem bo dotyczą głównie działania: po kilku tygodniach twarz robi się podrażniona i zaczerwieniona, tak jakby uczulał moją trochę. Zauważyłam, ze cera stała się jakaś chropowata.

świetny pomysł

Pomysł umieszczenia dwóch kremów w jednym słoiczku jest strzałem w dziesiątkę! W końcu zyskałam troszkę miejsca w kosmetyczce :)
Używałam tego kremu naprzemiennie z niebieskimi Anew oraz kremami dla naczynkowców. Najważniejsze inf to
- dobrze się wchłania
- nie podrażnia
- przyjemna konsystencja
- zapach nie nachalny, delikatny
skóra była dobrze odżywiona i nie miałam wrażenia przesuszenia na polikach i przetłuszczenia w strefie T

Generalnie niezły produkt

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił

ok

miałam ten kremik i jestem z niego zadowolona. mimo że mam cerę mieszaną używałam go jesienią,jest dość ciężki ale przy niskich temperaturach i ogrzewanych pomieszczeniach się sprawdza. dobrze nawilża, skóra po nim jest gładka i promienna. może trochę zapychał ale nie do tego stopnia by go nie używać.dziwi mnie tylko że krem na noc jest lżejszy od wersji na dzień
Używam tego
produktu od:4 miesięcy

zatykacz

Zdecydowanie nie dla mnie. Sądząc po opisie produktu powinien się nadawać dla mojej skóry jednaj jedyne co u mnie spowodował to pozatykane pory i białe ropne grudki. Bardzo źle się wchłania, nawet minimalna ilość lżejszego kremu na dzień nie wsiąkała w skórę tylko pozostawiała na twarzy tłustą warstwę. Wersja na noc... bez komentarza. Rano wyglądałam jak posmarowana oliwką i do tego te pryszcze (mimo że nie mam cery trądzikowej). Cena zdecydowanie za wysoka w stosunku do marnej jakości. Jedyne co, to fajne opakowanie, ale dla mnie liczy się zawartość.
Dodam tylko że zdarzyło mi się coś takiego po raz pierwszy mimo że wcześniej używałam wielu różnych kremów, dlatego tylko jedna *. Na szczęście kilka dni po odstawieniu kremu buzia wróciła do pierwotnego stanu gdy ja wróciłam do wcześniejszych kosmetyków.

Używam tego produktu od: używałam kilka dni
Ilość zużytych opakowań: minimalna ilość jednego

nie do konca

+ dobry pomysl na 2 kosmetyki w 1 do kompleksowej pielegnacji na dzien i noc
+ przyjemnie nawilza i wygladza skore, staje sie ona cudownie miekka
+ oba kremy maja ladne zapachy, uzywanie ich to naprawde duza przyjemnosc
+ bardzo wydajny, opakowanie dosc duze, niewielka ilosc wystarcza na cala twarz
+ filtr
+ jak na avon przyzwoita cena promocyjna za dosc duze opakowanie

- absolutnie nie spelnia swojej podstawowej roli - nie rozswietla; myslalam ze krem na dzien bedzie delikatnie rozswietlal tak jak dawny krem z tej serii, ale absolutnie tego nie robi; twarz raczej jest natluszczona niz rozswietlona, za to odejmuje gwiazdki
- moglby byc troche lzejszy - mam wrazenie dosc tlustego kremu, ktory w kazdej chwili moze zapchac

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2