Avon, Solutions, Total Radiance, A.m. & P.m., Żel na dzień i na noc `Źródło energii`

Dzienna ochrona i nocna odnowa w jednym opakowaniu. Rewitalizujące żel na dzień odświeża skórę i dodaje jej energii, a delikatny żel na noc zmywa makijaż i dogłębnie oczyszcza skórę.

jestem na tak

zalety produktu

na dzień
+ ładnie oczyszcza zabrudzenia powstałe w nocy, jak również pozostałości po kremie,
+nie pozostawia tłustego filmu,
+ nie ściąga i nie podrażnia skóry,
+bardzo fajny żel o przyjemnym zapachu

na noc:
+tym produktem jestem zachwycona
+demakijaż przeprowadzony w bardzo szybki i wygodny sposób - jakie było moje zaskoczenie jak po użyciu tego produktu przetarłam twarz jeszcze płynem micelarnym i tonikiem a waciki były czyściutkie,
+po tuszu, cieniach, kredce nie ma śladu, nie miałam okazji przetestować tego produktu z tuszem wodoodpornym tak, że nie mam pojęcia jakby sobie z nim poradził
+ nie podrażnia skóry,
+nie szczypie w oczy,
+ ładnie pachnie

dodatkowy plus za opakowanie i wygodny dozownik :)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

wygoda i dobre działanie!!

Szczerze mówiąc nie mogę się do niczego przyczepić,serio oba te żele są naprawdę w porządku:

zalety:
- nie przesuszają
- nie podrażniaj
- opakowanie 2w1 to super wygoda zwłaszcza w podróży

I to jest w nich właśnie najważniejsze!!!

minusy:
- ponieważ oba żele są bardzo gęste więc wydobywanie kosmetyku pod koniec używania jest trochę uciążliwe

używałam też serii żel+ mleczko do demakijażu AM&PM Maximumoisture -- ta seria też jest naprawdę udana!!!Używam tego produktu od: pół roku

Kosmetyk udany

Jak dla mnie bardzo dobry kosmetyk. Mam suchą cerę. Zdecydowanie spodobał mi się bardziej żel na dzień, używam go nawet do demakijażu wieczorem.
-rano moja skóra jest gładka, matowa nie świeci się
-nie wiem czy zapycha, ale rzadziej wyskakują mi jakieś pryszcze
-stosuję go razem z kremem na dzień z tej samej serii i daje to naprawdę dobry końcowy efekt-pozostawia skórę w dobrej kondycji
Jeśli chodzi o żel na noc to coraz mniej mi się podoba, zostawia skórę jakąś taką tłustą, albo nic kompletnie nie robi. Odstawiam go i następnym razem kupię sobie sam żel na dzień.
Nie można stosować do demakijażu oczu, bo strasznie szczypie w oczy, mi łzawiły.Używam tego produktu od:2 miesięcy

Bez rewelacji

Dziwny kosmetyk, średnio przypadł mi go gustu. Opakowanie średnio poręczne, butelka twarda i ciężko z niej coś wycisnąć. Zapach ciekawy. Mam cerę mieszaną i troche mnie wysuszał, zdecydowanie nie nada się dla osób z cuchą cerą.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Średniak

Genaralnie fajny pomysł,gorzej z wykonaniem.Żele poza konsystencją i kolorem nie różnią się zupełnie.Oba przyzwoicie oczyszczają buzię ale z makijażem absolunie sobie nie poradzą,nie ma nawet mowy żeby próbować zmyć nim np. tusz do rzęs.Opakowanie pomysłowe ale w praktyce trochę niewygodne bo żele są dość gęste i trzeba się namęczyć żeby wycisnąć jest z dość twardej butelki.Zapach delikatny,raczej neutralny.Jak dla mnie zwykły żel,nie przekonał mnie spacjalnie-znam lepsze.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Przyzwoity

Pięknie pachną oba. Dodają Energii:) Nie przesuszają skóry. Zmywają całkiem dobrze. Mega wydajne. Pienią się b.dobrze.
Nie wiem czy kupię jeszcze bo kupiłam 2 komplety;) Ale nigdy nie mówię nigdy.

Ujdzie

Skuszona namową konsultantki zamiast żelu na dzień, kupiłam ten "zestaw". Mam szczerze mówiąc mieszane uczucia co do niego. Oba kosmetyki mają fajną konsystencję, przyjemne zapachy, są wydajne i dobrze się pienią. Faktycznie skóra po nich jest gładsza i wygląda na mniej zmęczoną. Natomiast jeśli chodzi o efekty uboczne, to żel na dzień zatyka pory (choć nie jest jeszcze tragicznie). Natomiast ten do demakijażu nie radzi sobie za bardzo ze zmywaniem oczu (byłam bliska wydłubania sobie oka, a efekt zerowy). A! I nie można tych specyfików stosować na wrażliwą lub podrażnioną skórę, bo piecze niemiłosiernie.

Całkiem fajne!

-nie podrażnia
Żel do demakijażu:
-uwielbiam jego konsystenję
-przepięknie pachnie
-nie podrażnia, nie szczypie w oczy
-po spłukaniu moja skóra jest bardzo gładka, miła w dotyku
-zmywa wszystko dokładnie
-moja skóra po nim czuję sie odprężona
Wielkim plusem tego kosmetyku jest to, że kupiłam go za 0,50 zl. Ogolnie wolę żel do demakijażu i na pewno zakupię go ponownie!
Zaznaczam, że nie robię mocnego makijażu oczu.Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie