KWC LogobyWIZAŻ logo
Pianki do włosów

Schwarzkopf 3 Weather Taft Volume Power, Mousse Ultra StrongPianka do włosów nadająca objętość

2,5 na 570 opinii

Kupi ponownie: 26% osób
    Kaisja
    20 marca 2021 o 0:00
    5 / 5
    Dobra do fryzur w zamyśle bardzo puszystych – przy innych uczesaniach – uniemożliwi zapanowanie nad włosami
    Specyficzna pianka – jak wskazałam w tytule – świetna do napuszonych fryzur, najlepiej z rozpuszczonych, miękkich i delikatnych włosów, którym skutecznie, optycznie doda objętości, i na których po prostu efekt napuszenia dobrze utrwali. Jest dostępna – nawet w zwykłych spożywczakach, niedroga, dobra gatunkowo, ładnie pachnie, nieźle się aplikuje na włosy z poręcznej butli, nie skleja ich, a po rozczesaniu – nie ma innej opcji – napusza włosy niemiłosiernie. I trwale. Do tego nie pokrywa włosów białawym nalotem, i dobrze – bez szarpaniny, pozwala się zmyć. Jest to zatem pianka o bardzo wąskiej specjalizacji, natomiast biorąc pod uwagę powracającą modę na – modę z lat 80tych – watowane absurdalnie ramiona, białe kozaczki, pumpy imitujące dresy z kreszu w odblaskowych barwach i napuszone fryzury a la niemieckie Wokalistki Pop z tamtych lat – pianka wpasowuje się w stylistykę idealnie. I tylko radzę pamiętać, że do fryzur innych, niż napuszenie, absolutnie się nie nadaje. Pianka jest w puszeniu tak profesjonalna i ambicjonalnie podchodząca do Swojej życiowej roli, że przy innych – gładkich, wymagających jedynie lekkiego uniesienia i utrwalenia – fryzurach, wręcz nie pozwoli ich uczesać. Włosy będą się rozsypywać w napuszonych kłębach wokół głowy, nie dając się nijak ujarzmić. Ale pięć gwiazdek za efekt puszenia – bo jest naprawdę profesjonalny i trwały.
    Zalety:
    • + doskonała do w zamyśle mocno "napuszonych" fryzur – a la lata 80te,
    • + bardzo dobrze utrwala fryzurę,
    • + odporna na niekorzystne warunki pogodowe,
    • + brak białawego nalotu na włosach,
    • + nie skleja włosów,
    • + nie obciąża,
    • + dobrze się rozprowadza,
    • + dobrze wyczesuje i zmywa,
    • + konsystencja – idealna – lekka, gęsta i zwarta – doskonała w aplikacji,
    • + zapach – ładny – kwiatowy, bez syntetycznych akordów,
    • + opakowanie – estetyczna, ładna, poręczna aluminiowa butla,
    • + cena - przystępna
    Wady:
    • - brak wad – przy czym powtórka ostrzeżenia z tytułu opinii – do fryzur innych niż z obficie napuszonych włosów – pianka jest bezużyteczna, nie pozwalając zapanować nad ułożeniem włosów – naprawdę – AŻ tak
    Kupił/a w:Drogeria Super-Pharm

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    Lukrecja63
    5 stycznia 2022 o 22:37
    2 / 5
    Pianka dodająca objętości
    Pianka Taft Volume kupiłam z myślą o robieniu sobie fal, które obecnie są bardzo popularną fryzurą. Piankę kupiłam razem z inną pianką tej firmy, ponieważ chciałam zobaczyć, która z nich będzie dawała lepszy efekt, a że były w całkiem okazyjnej cenie to zdecydowałam się na ich zakup. Dodam, że mam dość gęste, proste, raczej długie włosy. Pianka zapakowana jest w metalową butelkę z dozownikiem. Jej szata graficzna jest bardzo minimalistyczna, jest tu informacja o mocy kosmetyku. Dozownik uwalnia piankę bez zatykania, trzeba jednak uważam by nie przesadzić z ilością. Konsystencja pianki jest typowa, biała, po wydobyciu zwiększa wielokrotnie swą objętość więc wystarczy niewiele by ułożyć fryzurę. Pianka nie zlepia włosów w strąki, nie obciąża, nie zostawia u mnie farfocli. Zapach jest perfumowany, dość przyjemny, mi samej się podoba, ale też jakoś bardzo długo na moich włosach nie zostaje więc nie drażni nozdrzy i nie powoduje bólu głowy. Pianki używałam na suche włosy w celu zrobienia fal, na wałkach, bo niestety lokówki nie posiadam. W moim odczuciu pianka sprawdza się w moim przypadku średnio, tak jak i wersja w kolorze czarnym. Loki trzymają krótko, szybko się prostują, a wiem, że da się uzyskać bardziej długotrwały efekt. Być może na włosach krótszych będzie się spisywać lepiej, więc warto zobaczyć na swoich. Ja generalnie nie wrócę do niej bo niestety nie uzyskałam takiego efektu jaki chciałam na dłuższą metę. Owszem, zaraz po loki maja piękny skręt, włosy są bardziej puszyste (w dobrym tego słowa znaczeniu), miękkie, nie ma żadnego sklejenia ich, obciążenia. Szkoda tylko, że efekt trwa tu tak samo jak w tamtej wersji około godzinę, dla mnie to za mało. U mnie pianka nie powoduje oblepienia, obciążenia włosów, nie zostawia białych farfocli, nic się nie kruszy. Nie ma problemu z jej zmyciem z włosów zwykłym szamponem. Wydajność jest w moim przypadku bardzo duża, mała objętość wystarczy by ułożyć fryzurę. Cena nie była zbyt wysoka, dlatego nie ubolewam jakoś bardzo nad tym, że efekt fal jest krótkotrwały.
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

16 osób uznało tą opinię za pomocną
    AgaB1998
    11 września 2019 o 10:55
    Taft -od zawsze razem
    Odkąd pamiętam zawsze sięgałam po tę piankę, ponieważ dodawała moim włosów objętości, a mam włosy delikatne, cienkie. Pianka jest dla moich włosów lekka, bardzo dobrze się rozprowadza, nie skleja ich, łatwo się wyczesuje, po jej stosowaniu włosy nie są porowate ani nie ma się wrażenia że są wysuszone.Codziennie rano myję i układam włosy także dla mnie niezbędnik.
    Zalety:
    • dodaje objętości
    • utrwala
    • nie skleja
    • cena
    • jest łatwo dostępna
    Wady:
    • brak
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    dark_lady1997
    16 lipca 2022 o 23:50
    2 / 5
    Słabo działa, ale przyjemnie pachnie
    Piankę kupiłam dość dawno temu za około 10 zł na promocji w jednej z drogerii. Ze względu na ciężkość moich długich, gęstych włosów mam problem z oklapnięciem ich u nasady. Zdecydowałam się na wypróbowanie pianki w celu podniesienia włosów przy skórze głowy. Sprawdziłam działanie na mokre i na suche włosy. Niestety w obu przypadkach efektu objętości nie uzyskałam (działanie było minimalnie widoczne), pojawił się za to inny problem. Wystarczy mieć lekko nieświeże włosy, a pianka mocno to podkreśli. Zaletą produktu jest z kolei bardzo ładny zapach. Tak mi się spodobał, że może nawet rozważę ponowny zakup pianki mimo braku działania, które docelowo powinno stanowić jej podstawę.
    Zalety:
    • Zapach
    Wady:
    • Praktycznie brak zwiększenia objętości
    • Podkreśla brak świeżości włosów
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    PAUNI
    12 lipca 2021 o 7:12
    Kupuję ❤
    Pianka do włosów w wysokiej, smukłej butelce w zielonym kolorze. Zakończona wciskanym aplikatorem, który dozuje odpowiednią ilość pianki. Posiada przepiękny owocowy zapach. Jest ultra lekka, nie skleja włosów, nie obciąża ich. Pianka zgodnie z obietnicą producenta gwarantuje efekt push-up na głowie. Zwiększa objętość włosów. Sprawia, że fryzura wygląda świeżo nawet na drugi dzień. Dobrze się z nią rozczesuje włosy i łatwo układa fryzurę. Najlepszy efekt zapewnia, gdy po jej nałożeniu suszę włosy suszarką z głową skierowaną do dołu. Wówczas zyskuję porządaną objętość a fryzura jest trwała i trzyma się cały dzień. Pianka nie przesusza włosów.
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

7 osób uznało tą opinię za pomocną