Nivea, Volume Plumping Mousse (Pianka do włosów dodająca objętości)

Nivea, Volume Plumping Mousse (Pianka do włosów dodająca objętości)

Układaj swoją wymarzoną fryzurę z pianką do stylizacji włosów od NIVEA. Nasza innowacyjna formuła z pielęgnującym suchym olejkiem dodaje włosom objętości. Utrwala włosy nie wysuszając ich. Wypróbuj również pozostałe kosmetyki do stylizacji włosów z linii VOLUME: primer przygotowujący włosy do stylizacji, spray dodający włosom objętości od nasady i spray modelujący.

pianki do włosów
nadające objętość
zapachowa
w sprayu
lekkie
pianka

Daje przyklapniętą fryzurę.

Pianka daje dużą objętość, przy większej ilości włosy na długości stają się przyklapnięte, ma ładny zapach, wygodne opakowanie i jest tania. Dostępny jest stacjonarnie w Rossmanie. Piankę można stosować na suche włosy. Jeśli nałożymy jej zbyt dużo uzyskamy efekt przetłuszczonych włosów.

gorsza siostra pianki Nivea Curl

Pianka bardzo zbliżona do wersji Nivea, Curl Plumping Mousse (Pianka do włosów podkreślająca skręt loków). Wprawdzie daje dużo większą objętość niestety traci na tym definicja, a włosy stają się niedociążone i zaczynają się puszyć. Przy wersji curl nie musiałam kontrolować ile nakładam produktu ponieważ ciężko było z nim przesadzić. Tutaj niestety jest odwrotnie. Przy większej ilości włosy na długości stają się przyklapnięte i przetłuszczone, a z racji iż przy jednym naciśnięciu opakowanie dozuje dosyć sporą ilość produktu ciężko jest to kontrolować. Jeżeli komuś zależy tylko na objętości ta pianka na pewno się sprawdzi, jednak do stylizacji kręconych włosów gdzie ważna jest też definicja ale też brak nadmiernego przyklapu wersja Curl będzie zdecydowanie lepsza.

Niestety nie6

Niestety, mimo zapewnień pianka skleiła moje włosy i na dodatek zrobiły się tak suche, że nie mogłam ich rozczesać. Jedynie sprawdził się zapach, bo jest całkiem przyjemny.

Objętość jakiej bym oczekiwała, ale ma też swoje minusy

Z racji tego, że nie zaklasyfikowałam się do testu, a byłam bardzo ciekawa działania kosmetyku postanowiłam do zakupić. Dostępny jest stacjonarnie w Rossmanie. Mam włosy suche na końcach z tendencją do przetłuszczania się, długie i cienkie - zdecydowanie brakuje im objętości.

Pianka ma przyjemny zapach, aplikowałam ją w małej ilości na nasadę włosów na mokre kosmyki. Nałożona w niewielkiej ilości potrafi ładnie odbić od nasady moje włosy, odnosi się wrażenie, że mam jakby więcej włosów, moja fryzura faktycznie zyskuje na objętości. Do tego kolejnym plusem jest fakt, że po zastosowaniu kosmetyku moje włosy pozostają dłużej świeże i skraca się czas pomiędzy kolejnymi myciami- świetna sprawa!
Na opakowaniu producent podaje też informacje, że piankę można stosować również na suche włosy w celu ich odświeżenia - i tu zaczyna się problem. Spodziewałam się, że produkt na suchych włosach będzie działać niczym suchy szampon, a otrzymałam efekt odwrotny od zamierzonego - czyli posklejane włosy i nadające się od razu do mycia. Pianka nie nadaje się do stosowania na suchych włosach.

Zauważyłam, że jeśli nałożymy jej zbyt dużo uzyskamy efekt przetłuszczonych, obciążonych włosów, wyglądających niczym strąki - trzeba używać jej racjonalnie i z głową.
Kosmetyk wprowadzony przez Nivea nie jest niczym nowym, odnoszę wrażenie, że działa identycznie do tych już istniejących na rynku.
Oceniając całokształt produkt spełnił moje oczekiwania, jest dość wydajny i przyjemnie się go stosuje.

Niesamowita pianka!

Pianka dodająca objętości od Nivea jest niesamowita. Jest to jedna z najlepszych pianek, jaką dotychczas używałam. Dodaje włosom niesamowitej objętości i miękkości. Utrwala włosy, nie sklejając ich. Nie wysusza włosów i chroni przed wysoką temperaturą na działanie której moje włosy są narażone każdego dnia. Produkt o bardzo fajnej konsystencji, dobrze się rozprowadza. Fajnie modeluje fryzurę i utrzymuje ją przez większość dnia. Jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania. Ma przepiękny zapach. Naprawdę polecam.

Zdecydowanie najlepszy produkt

Przy moim teście wypadła najlepiej z otrzymanych produktów. Używam jej na mokre włosy zaraz po umyciu ...mi idealnie unosi włosy u nasady i pozwala odbić je od głowy daje możliwość stylizowania włosów tak jak się chce

Wow, super!

Jestem posiadaczką długich, cienkich, szybko przetłuszczających się włosów. Stosowałam już różne produkty w nadziei, że w końcu znajdę taki produkt, który zostanie ze mną na długo, a ja będę dzięki niemu czuła "wiatr we włosach".
Jak się jej używa? Sama aplikacja jest banalnie prosta i szybka - pianka jest dosyć gęsta, ale świetnie rozprowadza się na pasmach włosów. Dla mnie bardzo ważne jest to, że nie powoduje sklejania się pasm włosów, nie wyglądają na "potraktowane" za dużą ilością lakieru do włosów. Nie są sztywne, nie ma problemów z rozczesywaniem. Sam efekt? Świetny! Włosy są uniesione od samej nasady, widać że zdecydowanie zyskują na objętości, są puszyste. Jako, że jestem wielką fanką pachnących kosmetyków - rozkoszuję się klasycznym, delikatnym zapachem kosmetyków linii Nivea.

Ładnie trzyma

Posiadam włosy długie proste i nie bardzo współpracujące. Pianka utrzymała ładnie fale i nie czułam się jakbym miała hełm. Nie wiem tylko czy objętość była spowodowana sama pianka czy fryzurą jaka powstała przy jej użyciu. Włosy nie oklapły.

Pianka jak pianka

Moje wlosy są cienkie i szybko się przetłuszczają, co za tym idzie każdy produkt dodatkowo może je bardzo szybko obciazyc. Pianka tak jak reszta kosmetyków tej serii całkiem ładnie pachnie. Podoba mi się, że zapach czuć jeszcze przez chwilę od ich użycia.
Produkt ręcznej nie wyróżnia się niczym od pianek do stylizacji dostępnych na rynku. Gdy użyjemy za dużo to poskleja włosy, a gdy za mało efekt jest mizerny i bardzo krótkotrwały.
Konsystencja taka jak w tradycyjnych piankach. Czyli lepiej psiknąć mniej i ewentualnie dołożyć bo bardzo łatwo wycisnąć o wiele za duzo.
Niestety ja jeszcze się z nią dobrze nie nauczyłam pracować. Wydaje mi się że efekt jest prawie nie widoczny.

pozytywne zaskoczenie

Jestem posiadaczką kręconych włosów, które nie lubią się z wieloma produktami do stylizacji. Ten jednak stanął na wysokości zadania i wykazał dokładnie takie działanie, jakie obiecuje producent, a więc dodał fryzurze wspaniałej objętości. Do tego pięknie podbija skręt i utrwala fryzurę na wiele godzin, chętnie sięgnę po niego ponownie!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo fajny produkt

Jstem bardzo zadowolona z pianki, która po nałożeniu na mokre włosy i ich wysuszeniu świetnie unosi je u nasady. Również sprawdziła się rewelacyjnie podczas akładania na suche włosy. Po wysuszeniu włosów widać rezultaty odrazu, produkt również delikatnie tak jakby usztywniał włosy gdzie dzięku temu można ułożyć fryzurę która będzie naprawdę trwała. Zapach ma rewelacyjny który utrzymuje sie bardzo długo jak i opakowanie jest bardzo proste w obsłudze.

Mój faworyt

Bardzo lubię te piankę. Moje włosy się przetłuszczają i nie mają objętości. Pianka fajnie je unosi i podczas suszenia dzięki niej włosy dobrze się układają. Efekt naprawę jest świetny.
Lubię zapach tej serii. Pianka ma miłe dla oka opakowanie.