Schwarzkopf, Taft Volume, Lakier do włosów

Schwarzkopf, Taft Volume, Lakier do włosów

Nowy lakier Schwarzkopf Taft Volume z technologią HAPTIQ, która tworzy mikrowiązania i wzmacnia strukturę włosów.

Powitaj stylizację na nowo!

Podkreśl piękno swoich włosów Lakierem Schwarzkopf Taft Volume i ciesz się naturalną objętością i supermocnym utrwaleniem! Lekka formuła wzbogacona o pantenol i ekstrakt z bambusa, utrzymuje efekt objętości i utrwalenia przez cały dzień, a inspirowany naturą zapach pozostawia na włosach przyjemne uczucie.

- Poziom utrwalenia 4.
- Do włosów delikatnych.
-Innowacyjna technologia HAPTIQ
- Wegańska formuła.
- Naturalny ruch i objętość włosów.
- Do 24h utrwalenia bez sklejania.
- Bez widocznych pozostałości i obciążania włosów.
- Łatwy do wyczesania.

lakiery do włosów
utrwalające, nadające objętość
w sprayu
Utrwalenie
mocne

Lekki lakierów do włosów

Jeśli chodzi o opakowanie nie mam żadnych zastrzeżeń. Proste zgrabne opakowanie z przyjemną szatą graficzna. Dozownik idealnie rozprowadza lakier, nie sklejając włosów w jednym miejscu.

Lakier jest lekki i bardzo fajnie się go rozczesuje.
Fajnie utrwala fryzurę bez efektu hełmu.
Jeśli chodzi o objętość, na moich włosach od razu po użyciu się pojawia jednak po krótkim czasie włosy tracą ją.
Nie jest to niestety produkt do moich włosów na ważne wyjścia gdzie potrzebuje długotrwałej objętości.

Zapach przyjemny, nie drażniący nosa.

Nie zauważyłam żeby lakier wpłynął lepiej na moją kondycję włosa. Nie zauważyłam też żeby ją pogorszył.

Pozytywne zaskoczenie

Produkt lakier do włosów Tacy volume był strzałem w 10! Nadał moim wystylizowanym włosom moc objętości, to bardzo istotne w przypadku moich cienkich i kruchych włosów! Został moja miłością od pierwszego użycia ???? najlepszy lakier do włosów dostępny w drogeriach.

Lakier do włosów

Lakier idealnie sprawdził się na moich długich włosach. Fryzura wygląda naturalnie, włosy nie są sklejone ani obciążone. Zapach lakieru jest również dość przyjemny, nieduszacy. Według mnie jest to najlepszy lakier jaki do tej pory stosowałam.

Polecam!

Bardzo fajny lakier do włosów. Nadaje im objętości przy czym włosy nadal wyglądają naturalnie. Nie pozostawia śladów i nie skleja włosów. Nie obciąża ich. Łatwo się wyczesuje. Nadaje się do codziennego użytku, jeśli ktoś chce naturalny efekt. Jeśli ktoś lubi sztywną fryzurę, to musi kupić coś bardziej utrwalającego.

Lakier nr 1

Wow! Używam lakierów od wielu lat i trafić na niesklejający włosów, lekki i trwały to ciężkie zadanie :) Ten spełnia wszystkie swoje funkcje i od tej pory żadnego innego nie kupię.

Bardzo przyjemny zapach, świetnie utrwala moje cienkie włosy i nadaje im objętości. Dla mnie 10/10 ????????

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jestem zachwycona tym lakierem. Cudny efekt, długotrwały a jak pięknie pachnie. Polecam jest boski

Świetny produkt o doskonałym zastosowaniu. Piękne puszyste włosy ???? po lakierze do włosów o tak. Jestem zachwycona tym lakierem i polecam go z wielką przyjemnością. Nawet po rozczesywaniu włosów, włosy są wciąż piękne i przyjemny w dotyku. Pięknie pachnie a opakowanie bardzo wygodne, nawet w podróży świetnie się sprawdzi.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Warto mieć go przy sobie

Lakier zwrócił moją uwagę dzięki obietnicom o naturalnym efekcie i uniesieniu fryzury.
Mam bardzo długie włosy, które z powodu swojej wagi są niestety często oklapnięte.
Szukam produktu, który pomoże mi je unieść a efekt będzie trwały.
Taft Volume ma świetny, tworzący przyjemną mgiełkę bezawaryjny aplikator.
Produkt równomiernie osadza się na włosach i nie jest na nich widoczny.
Zapach produktu nie jest drażniący.
Aplikując lakier przy nasadzie włosów zauważam uniesienie, które utrzymuje się przez około 9 godzin.
Skóra głowy i włosy nie stają się z jego powodu przesuszone.
Produkt łatwo się wyczesuje i nie skleja włosów.
Bardzo polecam, osiągnęłam dzięki niemu efekt na którym mi zależało.
Nie zauważyłam też żadnych jego wad.

Jeśli jednak szukasz mocnego utrwalenia to szukaj dalej.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lakier idealny dla cienkich włosów

Lakier TAFT VOLUME 4 firmy Schwarzkopf to doskonałe rozwiązanie dla delikatnych i cienkich włosów, ktore zwyczajny lakier obciąża i osłabia. Innowacyjna technologia jaką posiada ten lakier pozwala na wzmocnienie, utrwalenie oraz zachowanie naturalnego ruchu włosów. Dodaje im objętości, nie skleja ich, pozostawia delikatny przyjemny zapach świeżości. Jednym słowem fryzura jest dopracowana, a jednoczenie bardzo naturalna, bez połysku i uczucia skorupy na włosach. Doskonały, utrwalający kosmetyk dla osób delikatnych i lubiacych naturalność.

Fajny lakier

Lakier bardzo dobrze utrwala fryzurę na caly dzień, nie sklejając włosów i nie zostawiając białego osadu .
Łatwo można po jego użyciu rozczesać włosy.

Dużym plus jest jego wegańską formuła i przyjemny delikatny zapach, który dlugo unosi się na włosach.
Po jego użyciu włosy zyskują na objętości i lekkości.

Świetny lakier

Schwarzkopf Taft Volume to lakier do włosów, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ponieważ nie skleja moich włosów, co jest dla mnie bardzo ważne. Dodatkowo ma wspaniały zapach, który utrzymuje się przez długi czas po użyciu. Co więcej, łatwo się go wyczesuje z włosów, co sprawia, że nie zostawia on efektu sztywności. Polecam ten lakier wszystkim osobom, które szukają produktu o dobrej jakości, który nie tylko utrwali fryzurę, ale także będzie miły w użyciu.

Suuuperrrr

Produkt jest świetny, szybko odświeża i poprawia wygląd włosów. Oprócz ładnego efektu produkt zapewnia rowniez piękny zapach. Kosmetyk poprawia wygląd włosów i ich kondycję. Szybko nadaje włosom objętości i sprawia że ładnie się układają. Nie bieli ani ni skleja kosmykow, ponadto łatwo można go usunąć podczas mycia. Opakowanie dozuje dobra ilość produktu i łatwo się go nakłada.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobry lakier, długo trzyma fryzurę w ryzach

Moje włosy są cienkie i trudne do ogarnięcia. Bardzo nie lubię kiedy coś mi ,,wyłazi" lub kiedy włosy wchodzą mi do oka. Dlatego codziennie używam lakieru, zwłaszcza tych najmocniejszych. Z tego produktu jestem naprawdę bardzo zadowolona. Włosy nie są posklejane po spsikaniu i można z nich dalej robić fryzurę, co pokazałam na rolce na insta. Nie jestem jakąś mistrzynią fryzur, bo przeważnie robię takiego kucyko- koka na czubku głowy, ale przez 7 godzin w pracy, gdzie biegam, wchodzę w regały nic się z fryzurą nie dzieje. Włosy się trzymają, a do tego nie mam wrażenia kasku na głowie. Wieczorem bez problemu można wszystko rozczesać i na szczotce nie ma pokruszonych włosów, co przy innych lakierach mi się zdarzało. Dlatego ja ten lakier będę używać i na pewno kupię ponownie.