Schwarzkopf Got2b, Glued, Modelujący klej do włosów

Schwarzkopf Got2b, Glued, Modelujący klej do włosów

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Ekstremalnie mocny wodoodporny klej Schwarzkopf Got2b Glued do stylizacji włosów. Got2b Glued zapewnia tak silne utrwalenie, że fryzurę będziesz mógł zmienić dopiero po umyciu włosów. Niewielką ilość żelu nałóż na palce, rozetrzyj i nakładaj na poszczególne pasma włosów, wyciągając je i skręcając.

inne
utrwalające
zapachowa
w tubie
Utrwalenie
bardzo mocne

Najlepszy

Kupiłam ten produkt pod wpływem wielu opinii na tik toku. Jestem zaskoczona jak super działa! Jest bardzo silny i utrzymuje włosy cały dzień. Ja używam też do brwi i żel świetnie je ujarzmia. Co prawda trzeba się nauczyć odpowiednio je stylizować, by trzymały się cały dzień i by żel nie pozostawiał białych śladów na włoskach, ale jak już się to opanuje to jest perfect! Żel jest bardzo wydajny, bo wystarczy kropelka do wystylizowania włosów z racji tego, że jest mocny. Dzięki temu wystarcza go na długo bo opakowanie jest spore.

To produkt do włosów

Wiem, że to stara wersja żelu, ale mam zachomikowane jeszcze opakowanie i wiem, że można jeszcze ostatki dostać w niektórych sklepach, więc zrecenzuję.
Mam kręcone włosy, które wymagają utrwalenia jakimś środkiem do stylizacji. Najlepiej sprawdza się u mnie żel, ale koniecznie taki utrwalający na mur - beton. Jak wszyscy będą mówili, że za mocny, to dla mnie będzie na pewno w sam raz. Niestety mało jest takich żeli na rynku kosmetycznym, prawie nie ma ich w ogóle.A jeśli już, to zawierają wysuszający alkohol wysoko w składzie. Dawno temu, po długich poszukiwaniach udało mi się taki znaleźć i długo go używałam, ale ponieważ nic nie trwa wiecznie, to oczywiście wycofali go ze sprzedaży, chociaż w innych krajach wciąż jest dostępy, czego nie rozumiem, ale trudno.
Musiałam od nowa szukać ulubieńca i oczywiście w tym celu zajrzałam na Wizaż. Polecano tu Syoss, który miał być dobry do loków i niezwykle mocny (ale nie dla mnie, słabizna, jeśli chodzi o utrwalanie).
Kiedyś w oko w drogerii wpadł mi ten Got2B, więc sprawdziłam opinie, jak miliony razy, gdy chciałam zakupić jakiś kosmetyk, ale wcześniej wolałam się upewnić, jak go oceniają Wizażanki.
No i prawie wszyscy piszą tu jaki to dobry produkt do rzęs. Jasne, fajnie, że się sprawdził i nikt nikomu nie broni używać produktu niezgodnie z przeznaczeniem, ale podstawą wystawienia opinii zgodnie z regulaminem jest jednak używanie zgodne z przeznaczeniem, czyli do włosów. Mało się tu mogłam o nim na ten temat dowiedzieć.
Ale marketing zrobił swoje. Opisany jako kej, sugerujący ekstremalne utrwalenie, nawet do robienia kolców z krótkich włosów i rzekomo testowany w tunelu aerodynamicznym. Miał utrwalać tak silnie, że tylko mycie włosów mogło usunąć to utrwalenie z włosów wg producenta.
Pomyślałam, że spróbuję, tym bardziej, że mniejszość, która pisała tu o jego wpływie na włosy również określała go jako bardzo mocy produkt.
No i oczywiście okazało się, że dla mnie nie jest nawet w połowie tak silny, jak pisał producent, ale i tak najlepszy z tych dostępnych na rynku. No i miał potworną wadę - wysuszający alkohol na 2 miejscu w składzie, więc bardzo wysoko. Pomyślałam, że będę po prostu przed nałożeniem na mokre włosy zabezpieczać je silikonowym serum, by ich nie wysuszał ich oraz bardziej zająć się przedziwdziałaniem wysuszaniu w pielęgnacji.
Nie był zbyt tani, opłacało się kupić w promocji, wydajność taka średnia, ale na pewno zależy także od gęstości i długości włosów.
Podsumowując: nie jest to żel/klej idealny, ani jeśli chodzi o stopień utrwalenia, ani jeśli chodzi o skład, ale efekt dawał i tak najlepszy ze wszystkich żeli, jakie testowałam, czyli coś za coś. Podobno nie ma ideałów ;).

Troszkę przereklamowany żel do brwi

Bardzo ten żel zdobył dużą popularność, kiedy wkroczył na rynek robienia brwi. Kupiłam go wtedy też i ja. Niestety, używając go trzeba uważać aby nie zostawić po za brwią warstwy kleju, bo inaczej podkład będzie w tym miejscu wyglądać źle. Ten żel skleja mi brwi tylko po laminacji, gdzie ja brwi mam cieniutkie, rzadkie. Przy normalnym stosowaniu już mam problem aby dobrze one się przykleiły. Jak dla mnie produkt jest średni.

Jedyny produkt, który trzyma moje brwi

Używam tego produktu na codzień do brwi, moje brwi są długie i oporne na układanie, to jest jedyny produkt który trzyma moje brwi cały dzień. Używałam także go zgodnie z przeznaczeniem czyli do włosów i także fajnie się sprawdza, nie robi żadnych nalotów :) Polecam

Spoko tylko czemu taki drogi

Dobrze się trzyma ja używam do laminacji rzęs i do włosów, utrzymuje się przez cały dzień, konsystencja jest przyjemna w nakładaniu szybko zasycha. Jedyna cena zniechęca.

Ale to ma moc!

Schwarzkopf Got2b modelujący klej do włosów kupiłam z myślą o stylizacji brwii, by cały dzień wytrzymywały bez poprawek. Nie robię mocnego makijażu brwii, jednak lubię mieć je ułożone na codzień. Klej got2b otrzymujemy w żółtej tubie z czarną nakretką. Na wstępnie należy zaznaczyć że tego produktu jest naprawdę sporo, przez co jest niezwykle wydajny. Ma konsystencję takiego żelu-kleju, jest biały, przez co ba poczatku daje obawy ze będzie widoczny na brwiach. Trzeba szybko z nim pracować i dobrze go rozprowadzić na brwiach. Daje efekt pięknie wypielegowanych, ułożonych brwii przez cały dzień. Ten produkt trzyma brwii w ryzach, jego trwałość jest niesamowita.

Świetny do brwi

Klej stosuje do brwi, nakładając szczoteczka jak do tuszu. Trzeba uważać żeby nie przesadzić bo będzie widoczna biała poświata. Stosując odpowiednia ilość produkt pięknie zasycha, a włoski pozostają tak jak je uczeszemy. Ogromne opakowanie, na pewno starczy na bardzo długo.

utrwalenie na wiele godzin

Zakupiłam z myślą o modelowaniu brwi i sprawdza się idealnie! Nałożony rano trzyma brwi w ułożonej pozycji aż do wieczora.

Na brwi stosuje niewielka ilość produktu, dlatego mogę stwierdzić, że jest bardzo wydajny. Nie zauważyłam efektu bielenia brwi.

Szczerze polecam! To mój hit jeśli chodzi o produktu utrwalające do brwi!

Klej do brwi

Produkt kupiłam po obejrzeniu recenzji na YouTube i nie spodziewałam się takiego super efektu u mnie. Stosuje go do brwi i nadaje się do tego esktra. Tylko trzeba nakładać bardzo małą ilość na brwi, bo jak nie to robi się biały osad. Moje brwi trzymają się cały dzień w nienaruszonym stanie. A moje opakowanie wystarczy mi na baaardzo długo. Polecam!

przydatny produkt, ale trzeba uważać na ilość

Klej ten stosuję głównie w celu wygładzenia odstających włosów, czy to mając je związane, czy rozpuszczone. Kosmetyk sprawia, że nie odstają. Używam go w niewielkiej ilości. Moja pierwsza aplikacja skończyła się tym, że musiałam ponownie umyć włosy. Jest bardzo mocny.

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii jak dobrze sobie radzi z brwiami postanowiłam i tą metodę wypróbować. I faktycznie niewielka ilość kleju trzyma je w ryzach. Świetny, mocny i bardzo wydajny kosmetyk .

trzymaj mnie bo nie wytrzymam

Produkt Got2b słusznie nazwany jest "klejem", żelu w niczym nie przypomina.

Gęsta, mleczna pasta o intensywnym zapachu i wybitnej kleistości po wyciśnięciu daje nam parę sekund na aplikację, aby zastygnąć na skorupę- i ani rusz.

Niesamowicie mocny preparat, idealnie nadający się do odstających baby hair, niesfornych brwi (na moje nie działa żadne mydełko) czy wymyślnych fryzur.

Po aplikacji lepiej go nie poprawiać i tak jak już wspomniałam- nie jest to produkt z którym możemy się długo "bawić"- błyskawicznie zasycha i przy nadmiernym poprawianiu pojawia się efekt łupieżu (klej się w pewien sposób krystalizuje?).

Świetny produkt, mocny produkt, ale trzeba używać go rozsądnie i umiejętnie- wtedy na pewno każdy będzie zadowolony.

Bardzo dobry do brwi

Żelu generalnie używam do brwi, świetnie trzyma, podczas gdy inne typowo żele przeznaczone do brwi nie dają sobie rady. Jest bardzo trwały i mega wydajny. Włosy na nim również utrzymują się aż do ich umycia.