Bevola, Schaumfestiger Volume Extra Stark (Pianka do włosów zwiększająca objętość)

Pianka do włosów Volume z formułą nadającą fryzurze więcej objętości. Widocznie większą objętość włosów. Silny efekt działania przez 48 godzin. Siła 4- bardzo mocna. Nie powoduje sklejania się włosów - nie pozostawia resztek. Łatwo się rozczesuje. Zawiera pantenol. Do włosów cienkich i normalnych.

pianki do włosów
nadające objętość
zapachowa
pianka
Utrwalenie
bardzo mocne

Oj słabiutko, żadnych efektów zwiększenia objętości

Piankę zakupiłam w Kauflandzie i wydaje mi się, że tylko w tym markecie widzę markę Bevola. Zachęciło mnie opakowanie i niska cena, pomyślałam ,,a spróbuję''. Opakowanie jest wygodne, pompka dozująca pianka się nie zacina. Sama pianka jest dość aksamitna i łatwo ją zaaplikować na włosy.

Pierwsze problemy zauważyłam już na etapie rozczesania pianki, niestety ale posklejała moje włosy, nie wpiła się w nie gładko i równomiernie. Po zrobieniu loków, okazało się, że wcale tej objętości mi nie nadała. Nic, kompletnie. Na szczęście nie kosztowała bardzo dużo, tylko grosze. Nie sięgnę więcej po ten produkt.