Eva Natura, Maseczka oczyszczająco - wygładzająca peel - off

Eva Natura, Maseczka oczyszczająco - wygładzająca peel - off

Maseczka peel - off z ekstraktem z winogron i limonki do cery normalnej, tłustej i mieszanej, z tendencją do powstawania zaskórnków.
Delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka, oczyszcza i zwęża pory. Centella Asiatica na wysokim miejscu w składzie i prowitamina B5 stymulują odnowę komórkową, łagodzą podrażnienia oraz utrzymują prawidłowy poziom nawilżenia skóry.
Zawiera alkohol, stąd ostrzeżenie na opakowaniu że nie powinna być stosowana przez osoby o wrażliwej skórze.

Skład: Aqua, Acohol Denat., Polyvinyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Centella Asiatica, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polysorbate-20, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Propylene Glycol, Phenoxyethanol / Methylparaben / Ethylparaben / Propylparaben / Butylparaben / Isobuthylparaben, Panthenol, Allantoin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Parfum, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Sodium Hydroxide, Hexyl Cinnamal, Limonene, CI45100.

Cena: 2,40zł / 2x7,5ml
/m/

może być

- odświeża,
- napina,
- długo zasycha i jeśli próbuję ją zdejmować po czasie wskazanym przez producenta, mam duży problem z pozbyciem się jej z twarzy,
- pomimo dłuższego (niż producent zaleca) trzymania na twarzy, nie wysusza skóry,
- przy dłuższym trzymaniu pięknie odchodzi (w całości!),
- nie widzę specjalnego oczyszczenia, ale np. wszelkie zaskórniki są jakby wyciągnięte do góry i ładniej wychodzą,
- przyjemnie pachnie,
- podwójna saszetka starcza mi na 4 aplikacji.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Słaba

Maseczka nie oczyszcza cery!

Zalety:
+opakowanie
+wydajność (wystarcza na ok. 4 razy)
+zapach
+łatwo się ściąga (chociaż i tak trzeba po użyciu umyć twarz)
+konsystencja (dość gęsta)
+kolor (jasno-różowy)
+matuje

Wady:
-nie oczyszcza zbyt dogłębnie
-nie wygłądza skóy
-nie redukuje zaskórników/krostek

Ogólnie- słaby produkt, nie oczyszcza skóy.

Dobra i wygodna

Mam mało czasu jak większość a maseczki tego typu to dla mnie wybawienie. Nakładam na twarz i ...do komputera, telewizora, książki .."w zależności od okoliczności" a póżniej ściągam błonkę z gębuli i podziwiam się w lustrze ;), :D
A po tej maseczce można się podziwiać.
Plusy:
-świetnie oczyszcza
-ściąga pory
-redukuje stany zapalne
-wygładza( również skórę na odcinku"normalnym/nie tłustym")
-wygodna, wiadomo
Minusy:
-zastyga dłużej niż podaje producent, przy nałożeniu całego opakowania na twarz(gruba warstwa) do 30-40 minut, ale przy pomysłowym gospodarowaniu czasem to nie problem, przy cienkiej warstwie możliwe że 20 minut
-troszkę szczypie w obszarach gdzie skóra jest delikatna, ale innych konsekwencji prócz wygładzenia , a nawet nawilżenia nie ma

Nie polecałabym jednak alergikom i tak jak pisze producent osobom o suchej skórze , ale takie preparaty mają innych adresatów

Ilość zużytych opakowań: około 10 całych opakowań( w jedym opakowaniu są 2 maseczki)

Kleista, oleista maź, która podrażnia oczy

Fatalna maseczka, zdecydowanie jedna z najgorszych, jakie wypróbowałam do cery mieszanej. Wady: konsystencja: kleista, oleista ciecz, która spływa po twarzy bardzo długo (za długo), nim zacznie w końcu zastygać. Bardzo podrażniała mi oczy ( nie wiem, czy zapach, czy któryś ze składników to zdziałał, ale łzy kapały). Nie jestem alergiczką i przy żadnej innej maseczce oczy mi nie łzawiły, a przy tej niestety tak bardzo, że nie mogłam ani pooglądać telewizji, ani nic poczytać. Musiałam mieć je cały czas zamknięte, przez co bardzo mi się dłużyła ta aplikacja, czyli efekt relaksu- zerowy. Do tego wszystkiego maseczka bardzo ściąga skórę, a tego nie lubię. Na domiar złego te 20 minut, które podaje producent, to pic na wodę, bo maseczka do zastygnięcia (nawet gdy nałoży się cienką warstwę) potrzebuje około 40 minut. Ja już zaczęłam wspomagać się domowym wachlarzykiem, żeby wir powietrza pomógł jej wreszcie zastygnąć i zmienić konsystencję. Koszmar. Na plus trzeba uczciwie przyznać, że cera nie jest po niej najgorsza, tzn.: jakby lekko rozjaśniona i wygładzona, ale po tylu perturbacjach i mękach, to jak dla mnie efekt za słaby. Swojej ,,siostrze” (Eva peeling + maseczka głęboko oczyszczająca) do pięt nie dorasta. Ogólnie nie polecam, bo szkoda i pieniędzy i czasu.

zupełne zaskoczenie;

Zakup zupełnie przypadkowy.
Łatwa w nałożeniu.
Łatwa w ściągnięciu (pod warunkiem, że nie jest się zbytnio niecierpliwym).
Efekt zdumiewający: oczyszcza, nie wysusza, skóra jest miękka i rozgrzana, ale nie w złym znaczeniu, ma jednolity odcień.
Poza tym, nie ma tzw. efektu "post" który czasami występuje, czyli wyrzucania przez skórę tego co było w maseczce nakładanej dzień wcześniej.
Cena- śmieszna.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zawiodłam się..

Na maseczkę skusiłam się, ponieważ była w dobrej cenie na promocji. Niestety co nieco się rozczarowałam.

Oczekiwałam wyraźnego efektu odświeżenia, lekkiego rozświetlenia i dobrego matowania cery.
Tymczasem maseczka spełniła tylko pierwsze oczekiwanie, czyli całkiem dobrze odświeżyła i oczyściła cerę.

Używanie jej też nie było zbyt komfortowe.

Czuć było wyraźnie alkohol, bardziej niż owoce (dominował nad nimi).

Skóra lekko się ściągnęła, lekko szczypała, czyli po prostu była podrażniona.

Ściąganie jej też miało być super (bo wysychała i schodziła jak woreczek foliowy), ale okazało się, że maseczka nie wysycha do końca i o ile z czoła, nosa i brody schodziła fajnie, to z policzków już nie więc i tak trzeba było zmywać ją wodą, a to nie było łatwe ze względu na gęstą konsystencję.

Podsumowując - rozczarowałam się i więcej nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

całkiem dobra

Bardzo przyzwoita maseczka. Dobrze oczyszcza i faktycznie wygładza skórę. Trochę też zwęża pory. Może tylko nieco długo zasycha gdy się zbyt grubą warstwę nałoży,więc trzeba troszkę cierpliwości. Poza tym nie mam jej nic do zarzucenia. Tania i porządna. Naprawdę OK.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek

bardzo dobra

Jeden egzemplarz uzywam na 2 razy. Maseczka jest świetna. Ma typowy dla tych zestawów zapach, który lubię, kojarzy mi się z luksusowymi zabiegami. Mam cerę wrażliwą i alergiczną, więc bywa, że skóra siarczyście piecze przy użyciu, ale ja to lubię, a że nic więcej się z nią złego nie dzieje, to aplikuję bez strachu. Ładnie się ściąga z twarzy, cera robi się odświeżona, delikatna, pachnąca i miła w dotyku, Pory, ktore mam wiecznie otwarte i ogromne, jakby trochę maleją. Skóra jest czysta, a ja jestem zadowolona. To naprawdę szybki i skuteczny sposób na dodanie cerze blasku i żywotności.

Firma Nie Testuje Na Zwierzętach

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

zadowolona ;)

Może nie kwc ale dobra :)
Po wyschnięciu sciąga się w postaci takiej cienkiej błonki, która naprawdę dobrze oczyszcza twarz.
Skóra wygląda na wypoczętą, nawilżoną i odżywioną.
Radzi sobie z zanieczyszczonymi porami oraz pryszczami - są mniej widoczne.
Dobra konsystencja sprawia, iż kosmetyk dobrze i łatwo rozprowadza się na skórze i szybko "zastyga" ale nie jest twardą powłoką ,nie dusi skóry.
Pewnie trzeba by więcej opakowań zuzyć żeby były bardziej spektakularne efekty ale ja byłam zadowolona bo dzięki tej maseczce zbladły mi zaskórniki przed ważnym spotkaniem :D

Bardzo bardzo fajna :)

Kupiłam ja ze względu na wysyp pryszczy i okazała się zadziwiająco dobra mimo tego że teoretycznie nie jest przeznaczona dla wrazliwej cery.
A jednak mi nie zaszkodziła :)
Plus daję już za cenę i zapach :)
Świetnie oczyszcza i zwęża pory !
Zaskórniki jakoś przybladły i nawet nie było za bardzo widać że są ;)
Oprócz tego wysuszyła wypryski i zmatowiła pięknie cerę !
Niewiele maseczek to potrafi oprócz dermaglinu.
Zapach nie jest szałowy ale nie o zapach mi chodziło a o działanie a do niego nie mam zastrzeżeń.
Za to mocne oczyszczenie dam pięć gwiazdek :)

Używam tego produktu od: styczeń

Świetna!

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyskakiwania różnych niedoskonałości. Maseczka jest dla mnie idealna. Nakładam całą zawartość saszetki, grubą warstwą po czym czekam aż porządnie wyschnie. Po wyschnięciu ładnie schodzi cała, nie rwie się. Skóra po zabiegu jest oczyszczona, gładka, cudo. Polecam osobom o cerze tłustej lub mieszanej, ale nie wrażliwej, ponieważ maseczka ma dosyć mocne działanie.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Średnia

Dla mnie średnia - odświeża cerę, oczyszcza, ale bez spektakularnych efektów. Zapach mi się podoba. Maseczka jest bardzo mocna i nieco szczypie. Najwiekszym minusem jest jednak to, że nie zasycha wcale i nie da się jej ściągnąć jedną warstwą :P Ato przecież najfajniejsze w tego typu kosmetykach ;)

Dużo lepsza maseczka peel-off z Rival de Loop

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki