Soraya, Dermo Therapy, Maxima, Skóra Tłusta, Łojotokowa, Krem redukujący niedoskonałości i blizny potrądzikowe

Wskazania: pielęgnacja skóry tłustej, łojotokowej. Nadmierna produkcja sebum, blizny i przebarwienia skórne. Zmiany trądzikowe w postaci zaskórników, wykwitów.
Efekty działania: - redukuje blizny i zmiany potrądzikowe
- wspomaga proces gojenia stanów zapalnych
- działa antybakteryjnie, ograniczając powstawanie wyprysków
- normalizuje procesy wydzielania sebum
- łagodzi podrażnienia.

Nie przypadł mi do gustu

PLUSY:
- dobrze się rozprowadza
- rozjaśnia przebarwienia
- łagodzi podrażnienia

MINUSY:
- średnio reguluje ilość produkowanego sebum
- nie nadaje się pod makijaż, bo ma tendencje do rolowania się

wart uwagi

Pamiętm używałam tego kremu kiedyś zużyłam kilka opakowań i kupiłabym jeszcze ale nie widuję go w aptekah niestety. Mam cerę mieszaną i jeśli dobrze jej nie nawilżę to zazyna ona się przetłuszczać bardzo szybko, znowu ciężkie kremy tą moją cere zapychały. Ten krem miał idelną konsystencję- cera wyglądała ślicznie! Jednak jesli hodzi o redukcję blizn nie widziałam jakiś szczególnyh efektów uważam tez ,że nie poradzi sobie z wyleczeniem trądziku. Jedynie jako kuracja wspomagająca! Najlepiej zaopatrzyć się w silny krem antytrądzikowy a tym kremem smarować twarz jako ukojenie, krem moim zdaniem wale a wcale nie zapycha i twarz wyglda poprostu ładnie. Chętnie kupiłabym jeszcze ten krem ale niestety go nie widuję już. Cena...też śmieszna jak na tą jakość.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2-3 całe

Cena jest zbyt duża za ładny zapach i wygodną aplikację.

Jedyne co spodobało mi się w tym kremie to wygodna aplikacja i cudowny zapach, stosowałam go jedynie ze względu własnie na zapach.

Niestety co do działania to w ogóle nie spełniało ono obietnic producenta, cera błyszczała się po nim bardzo długo, ale jak przestała po paru godz to była dość miękka i nawilżona, cudnie pachniała, ale nie o to chodzi w tym kremie, bo oprócz tego NIC NIE ROBIŁ.

U mnie się w ogóle nie sprawdził, dobrze, ze był gratis do żelu, bo inaczej żałowałabym bardzo pieniędzy a tak to mnie trochę pocieszył tym zapachem i aplikacją, bo żel był jeszcze gorszy od kremu, bo dodatkowo wypryszczał...

Używam tego produktu od: Pare mies temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe, uzywane przeze mnie od czasu do czasu, a zakończone w obfitych ilościach na plecach chłopaka w trakcie masażu, bo przyjemnie pachnie.

dobry

plusy:
-dla wrażliwców- nie szczypie po nałożeniu
-łagodzi podrażnienia
-normalizuje wydzielanie sebum
-bezzapachowy
-wydajny

minusy:
-opakowanie (pompka) psuje się/zacina/ jak za mocno sie naciśnie to krem wyrzuca pod ciśnieniem mega zawartość- ja mocno pobrudziłam sobie ubranie

ogólnie ok. miło mnie zaskoczył ale te opakowanie... przez tą głupią pompkę pozbyłam się na raz 1/4 zawartości. jak mialabym go używać to tylko w saszetkach.

Używam tego produktu od: juz nie

cudem nie jest, ale....

Używałam go jakieś dwa-trzy lata temu, gdy miałam straszne plamki po trądziku....dodatkowo chciałam tez żeby produkt matowi, leczył istniejące pryszcze i był antybakteryjny!

Wybór padł na ten krem, bo jako jedyny z niższej półki miał działanie redukujące blizny potrądzikowe!Zużyłam z kilka tubek i mogę śmiało powiedzieć, że TAK ten krem rozjaśnia i w miarę redukuje plamki i blizny potrądzikowe!

I na tym koniec pochwał:D Booooooo...no cóż....użytkowanie tego kremu przysparzało mi troszkę cierpień!

Zacznę od konsystencji i jego zachowania na twarzy: -lekka,
-płynna,
-łatwo się rozprowadza, ale
-jednocześnie źle nałożona lub zbyt duża jej ilość, powodowała rolowanie się podkładu,
-moja twarz cała się świeciła a dokładając moją tłustą cerę, to efekt oleju na twarzy murowany!
....jakbym się olejem posmarowała:D ;/
- działanie antybakteryjne i łagodzące nowe stany zapalne....cóż....nie zauważyłam na swojej buzi:P

Podsumowując, to stwierdzam, że jako krem redukujący blizny, jak najbardziej się sprawdził, ale co do reszty jego działania, to same wypróbujcie :D :P:P:P

Nie dla mojej cery

Zazwyczaj moja świeci się bardzo już po kilku godzinach, z tym kremem: po pierwszych 10 minutach. Nie jest to sebum, może wina składu, zbyt nawilżający składnik.Użyłam próbek z apteki i nie podoba mi się konsystencja (wręcz spływa z dłoni zanim dotknę twarzy), zapachu niby nie ma ale przy smarowaniu da się wyczuć coś nieprzyjemnego. Może mam zbyt czuły węch :)
Może trzeba by go stosować dłużej aby przyniósł efekt, nie wiem też jak działa na blizny bo nie posiadam.

Ilość zużytych opakowań: 6 saszetek

CUDO!

Naprawde , przetestowałam już setki kremów na trądzik (nie jest , aż tak duży ) , wielokrotnie go leczyłam u kilku dermatologów i powiem szczerze , że ten krem to jest CUDO!

Nie ma porównania do under20 , garniera , evy , ziaji i naprawde wielu , bo chyba testowałam wszystko i ten krem naprawde daje efekty niezwykle WIDOCZNE! Już po tygodniu moja skóra była gładka na twarzy i na plecach .

Jedyny minus to jego wydajność , kupiłam go za około 30 zł w aptece za 50 ml i szybko sie skończył . Ale to przy jego działaniu jest kompletnie nie istotne , powiem jeszcze ,że sie nie roluje i jest idealny pod maikijaż , polecony przez panią dermatolog ;D

Napewno już go nie kupie

Nie poprawił wyglądu mojej skóry. nie matował, troche nawilżał.Plus za to, że rozjaśnił blizny, ale niestety nie zapobiegał powstawaniu nowych pryszczy i zaskórników. Nie ma zapachu więc mnie nie uczulił. Moje oczekiwania wobec tego kremu były duże, niestety zawiodłam się.Według mnie jest dla osób, które mają sporadyczne problemy z cerą, lub tylko problem z bliznami.

miało być tak pięknie

Zacznę od tego, że używałam próbek z apteki, gdyż chciałam najpierw wypróbować co to za rzecz. I bardzo dobrze, bo teraz plułabym sobie w brodę, gdybym miała całe pudło tego kremu.
Czytając recenzję poprzedniczki mam wrażenie, że ona pisze o jakimś zupełnie innym kremie. Odnosząc się do zapewnień producenta co do jego właściwości stwierdzam, że:
- nie normalizuje wydzielania sebum; twarz mam dłużej matową gdy go nie użyję, więc za grosz nie spełnia obietnicy regulacji wydzielania sebum
- nie wspomaga procesu gojenia stanów zapalnych; jeśli mam jakieś zapalne krostki i zaczerwienie to ten krem nic z tym nie robi mimo zawartości witaminy E i allantoiny
- nie łagodzi podrażnień; krostki nie goją się szybciej w czasie jego używania
- nie działa antybakteryjnie i nie zapobiega jakoś specjalnie niedoskonałościom; zawsze jakaś krostka się pojawi.
Konsystencja jest zbyt wodnista, trzeba uważać, by nie wziąć go za dużo, bo smalec na twarzy murowany (po jakiego czorta dodano tłusty caprylic/capric triglyceryde to nie wiem :( ) chociaż nawet jak się weźmie mniej to i tak twarz się nieładnie błyszczy i wygląda po prostu nieświeżo.
Jedyny plus jaki zauważyłam to tylko to, że jakoś nawilża, ale to za mało dla mnie żebym mogła powiedzieć, że jest średni i dać 2 gwiazdki. Ogólnie krem nie wart swej ceny. Jeśli jednak ktoś ciekawy jak się sprawdzi, to radzę popytać w aptece o bezpłatne próbki.

Używam tego produktu od: około 4 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3 próbki

zaskoczyl mnie bardzo!

Kupilam ten krem z ciekawosci, podczas pobyty w Polsce przegladalam jakies magazyny i reklama produktow z tej serii wszedzie byla widoczna.

Moje pierwsze zaskoczenie to cena, zaplacilam w aptece niecale 25zl za ten krem i szczerze mowiac za taka cene spodziewalam sie, ze ten krem bedzie co najwyzej przecietny.

Bardzo sie mylilam!

Krem okazal sie bardzo dobry, wrecz wysmienity i nie mam zadnych zastrzezen co do niego:

- Lekko konsystencja

- Szybko sie wchlania

- Dobrze rozprowadza sie na nim podklady plynne jak i sypkie (mineralne)

- Matuje skore na wiele godzin

- Jest lekki i nie zapycha porow

- Nie wysusza, uwazam ze dobrze nawilza (radzi sobie z moja tlusta cera codziennie traktowana woda basenowa! )

- Zredukowal wydzielanie sebum, reguluje prace porow – po nalozeniu kremu rano sciaga delikatnie pory i taki stan utrzymuje sie wiele godzin

- Stan cery wyraznie sie poprawil – zaczerwienione krostki wyblakly, cere nabrala jednolitego koloru

- Wygladzil skore – zniknely jakies podskorne grudki, nie pojawiaja sie nowe wypryski nawet przed i w trakcie miesiaczki

- Cera jest przemila w dotyku

Regularnie stosuje kosmetyki Ziaja Pro (maseczki i peeling) dzieki czemu utrzymuje skore w calkiem dobrej kondycji. Niestety jakis czas temu z braku czasu sie troche zniedbalam i cere mialam w nienajlepszej kondycji – luszczaca sie skora, krostki i zaczerwienienia, blyszczaca sie cera, takze krem Soraii mial naprawde trudny start. Poradzil sobie wysmienicie z tym wszystkim i doprowadzil mnie do porzadku bardzo szybko, bardzo mnie tym zaskoczyl!!!

Dodam jeszcze ze zalecane jest stosowanie kremu rano i wieczorem a ja stosuje go jedynie na dzien – w moim przypadku i tak zadzialalo to szokujaco ;)

Krem jest bardzo wydajny, jedno klikniecie pompki daja za duzo kremu by nalozyc na twarz dlatego trzeba bardzo delikatnie “pompowac” by wydobyc tylko niewielka ilosc kremu.

Jestem megazadowolona i zszokowana dzialaniem tego kremu – bede zamawiac kolejne opakowania przez internet!

Brawo Soraya!!

Używam tego produktu od:miesiaca